Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 06. 24

  1. #11
    Újonc SirAlex  avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 24.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    call +1
    "aKKezdetben a két K, a Kortárs Költészet!"
    http://www.youtube.com/watch?v=w9wlj9M0cH4

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    szerintem a mai világban ahol mindenki 15%os 4betekkel meg 30%os 5betekkel rohangál sima 2xes 4bet amire rakatszor rátolják minden szarral Atom nit ellen callolnék csak ...
    Romsy, -Chris-, NovaTerra and 2 others like this.

  3. #13
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nagyon nem tetszik a megoldás és a magyarázat. Az nincs benne a feladványban, hogy ő mit lát a mi CO steal és fold to steal statjainkról, ami sokat elmondhatna a move-ról. Egyébként pedig a 25/20 és a resteal betsize alapján értelmes játékosnak tűnik az ellenfél. Ha A vagy K flop érkezik, akkor nem nagyon hiszem, hogy sokszor air-el cbet-elne, legalábbis annyit biztos nem, hogy többet nyerjünk itt, mint pre 4 bet esetén. Abban az esetben pedig, ha blank flop érkezik, akkor meg mi leszünk bajban egy megfejthetetlen cbet laptartomány ellen.

    Ez sima 4 bet nálam! Dominált A vagy K esetén csak többet nyerünk.
    vadallat and Jul3s4ty like this.

  4. #14
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egyébként az utóbbi 3 feladványban olyan passzív line-ok voltak a megoldások, hogy meg vagyok lepődve egy kicsit. Az előzőben is gyakorlatilag 4 utca call volt a megoldás!? Sosem lesz így tippelős medálom...
    Flush67 and kohagyma like this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha A vagy K flop érkezik, akkor nem nagyon hiszem, hogy sokszor air-el cbet-elne, legalábbis annyit biztos nem, hogy többet nyerjünk itt, mint pre 4 bet esetén.

    "3bet potban eddig egy mutatása volt, K82 boardon cbetelt AQ-val, majd turn 6-on feladta és mutatásban kikapott egy 99-től."

    Mivel 4-betje eddig nem volt (nem esett szó róla) és köztünk sem volt semmilyen kiemelendő szituáció, nem feltételezném, hogy sok rosszabbal tönkremenne. Sok gyengébb A-t, K-t bent tartunk, amiből 2 utca is kiszedhető.
    Nekem is tetszik ez IP.

  6. #16
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Abszolút értem amit mondasz! Egész egyszerűen arról van szó, hogy szerintem a pre 4bet-ben több érték van hosszútávon, mint a call-ban.

  7. #17
    Lelkes újonc Mr.Szabi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Milky Way
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Nem jàtszik mindenki 15% 4betet és nem is volt a feladvanyban info rola. magas 3bet% sem jelenti azt hogy az 5bet range laza lenne tehát kb AK+
    QQ+ ami nem termel annyit. Kár h nincs floppzillam ki lehetne elemezni pontosan.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem tetszik a megoldás és a magyarázat. Az nincs benne a feladványban, hogy ő mit lát a mi CO steal és fold to steal statjainkról, ami sokat elmondhatna a move-ról. Egyébként pedig a 25/20 és a resteal betsize alapján értelmes játékosnak tűnik az ellenfél. Ha A vagy K flop érkezik, akkor nem nagyon hiszem, hogy sokszor air-el cbet-elne, legalábbis annyit biztos nem, hogy többet nyerjünk itt, mint pre 4 bet esetén. Abban az esetben pedig, ha blank flop érkezik, akkor meg mi leszünk bajban egy megfejthetetlen cbet laptartomány ellen.
    Ez sima 4 bet nálam! Dominált A vagy K esetén csak többet nyerünk.
    értelmes játékosnak tűnik de azt feltételezed hogy AJ Aq kq val tönkre megy:S
    A K floppokat szerintem 90%ba midenki cbeteli :S
    ha blank flop érkezik akkor meg miért lennénk bajban? air lappal nem biztos hogy cbeteli, lehet floatolni, vagy r-elni és akkor akt is dobni fog amivel pre mentünk volna egy splitet:S

  9. #19
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem a mai világban ahol mindenki 15%os 4betekkel meg 30%os 5betekkel rohangál sima 2xes 4bet amire rakatszor rátolják minden szarral
    Ez nyilván nagy igazság, de szerintem az a helyzet, h ismeretlenül nem kell azt feltételezni, h majd rátolja minden szarral, adott szituban simán 3betfoldolhat TT meg AJ-AQ is (meg nyilvan sok mas), én is azt tenném viszonylag ismeretlen ellen, amíg nem láttam 4betfoldolni v sokat 4betelni, ergo könnyen lehet h csak ilyen JJ+AK tudjuk betenni, amivel persze bőven plusszos a 4bet, viszont ily erős és jól floppoló lappal, amivel dominálunk is ezer mindent, nem muszaj sztem a varianciásabb megoldást választani, főleg h olykor a callban több érték lehet azzal, h benttartunk scket meg Ax, Kxeket, A, K magas boardon meg a range-ünk teteje lesz nálunk, amire ritkán fognak tenni.

    Kicsit nem szeretem azt, hogy "helyes válasz"-ként van feltüntetve a megoldás, hiszen a pokiban csomó esetben függ rengetek mindentől az, h mi a cool és egy szituban több play is plusszos meg jó lehet nagyon sokszor, néha nagyon hasonló EV-vel, ezért aztán játékstílus-image függő lesz, h melyiket játsszuk éppen.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 06. 24. 18:00

  10. #20
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    easy 4bet for value, manapság nagyon sokan callolnak 4beteket oop is, mindenféle SCkel, Axs-el, mid ppk-el.
    Nyilván ha betolja akkor stackoff, amúgy ha elég sokat 3betel akkor TT+/AQ-val valszeg stackoffon van.
    Guten3213 and tanfoglio107 like this.
    The credit belongs to the man in the arena.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •