Oldal: 464 / 709 ElsőElső ... 364414454462463464465466474514564 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.631 - 4.640 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4631
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Olvastam itt, hogy többeknek problémája volt azzal hogy nem tudták megadni, hogy ellenőrzéskor mennyit vontak le a számlájukról.

    Én se tudtam megadni először, aztán annak ellenére hogy ezt nem számolgatással kell megadni sikerült.

    Ugye forintban láttam a levonás összegét és az itt található aznapi árfolyammal számolva el is fogadta az MB. Ezek a - Hivatalos MNB deviza-középárfolyamok -.

    Nem tudom, hogy szerencsém volt-e vagy eszerint ki lehet számolni, ezért kérném hogy aki teheti próbálja ki, kíváncsian várom az eredményt.
    "A pesszimista a jól tájékozott optimista"

  2. #4632
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Ha meg akarom szüntetni a számlámat akkor csak az email címet kell megváltoztatnom az újhoz? Gondolok itt arra, hogy a lakcímet illetve a bankkártya számot el fogják fogadni az új számlához is?

  3. #4633
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás

    Ezeknél a support egyre lassabb wtf...

  4. #4634
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás Skrill

    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene, Skrill-Moneybookers számlát szeretnék nyitni és az ezzel kapcsolatos lépések nem biztos, hogy tiszták számomra. Tehát a következőket kellene csinálnom:
    1. Elmegyek a bankomba (OTP, Budapest Bank) és nyitok egy dolláros számlát és rárakok kb. 20-50$-t
    2. Elkezdem a regisztrációt, ekkor kérnek majd színes szkennelt személyi azonosítókat.
    3. A regisztráció után megkapom a kártyát és ekkor kell majd hitelesítenem a bankkártyát.
    4. Szabadon használhatom az SMO kártyát a tranzakciókhoz.
    Köszönöm előre is a válaszokat: Hamipapa

  5. #4635
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Hamipapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene, Skrill-Moneybookers számlát szeretnék nyitni és az ezzel kapcsolatos lépések nem biztos, hogy tiszták számomra. Tehát a következőket kellene csinálnom:
    1. Elmegyek a bankomba (OTP, Budapest Bank) és nyitok egy dolláros számlát és rárakok kb. 20-50$-t
    2. Elkezdem a regisztrációt, ekkor kérnek majd színes szkennelt személyi azonosítókat.
    3. A regisztráció után megkapom a kártyát és ekkor kell majd hitelesítenem a bankkártyát.
    4. Szabadon használhatom az SMO kártyát a tranzakciókhoz.
    Köszönöm előre is a válaszokat: Hamipapa
    nem kell dolláros bankszámla (otpnél főleg nem)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #4636
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hamipapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene, Skrill-Moneybookers számlát szeretnék nyitni és az ezzel kapcsolatos lépések nem biztos, hogy tiszták számomra. Tehát a következőket kellene csinálnom:
    1. Elmegyek a bankomba (OTP, Budapest Bank) és nyitok egy dolláros számlát és rárakok kb. 20-50$-t
    2. Elkezdem a regisztrációt, ekkor kérnek majd színes szkennelt személyi azonosítókat.
    3. A regisztráció után megkapom a kártyát és ekkor kell majd hitelesítenem a bankkártyát.
    4. Szabadon használhatom az SMO kártyát a tranzakciókhoz.
    Köszönöm előre is a válaszokat: Hamipapa
    Regisztrálj moneybookersen, add meg a korrekt adatokat. A személyi és lakcímkártyát lefényképeztem és a képeket küldtem el nekik, de ha jól emlékszem a lakcímedet úgyis kell majd hitelesíteni,h egy bankszámlakivonantot vagy közüzemi számlát, ami nem régebbi 3 hónapnál és szerepel rajta a lakcímed, beszkenneled vagy lefényképezed és azt is elküldöd nekik. Ha ezek megvannak igényelhetsz moneybookers-es mastercardot.

  7. #4637
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztrálj moneybookersen, add meg a korrekt adatokat. A személyi és lakcímkártyát lefényképeztem és a képeket küldtem el nekik, de ha jól emlékszem a lakcímedet úgyis kell majd hitelesíteni,h egy bankszámlakivonantot vagy közüzemi számlát, ami nem régebbi 3 hónapnál és szerepel rajta a lakcímed, beszkenneled vagy lefényképezed és azt is elküldöd nekik. Ha ezek megvannak igényelhetsz moneybookers-es mastercardot.
    én anno moneybookerstől, igaz akkor még nem skrill volt csak simán moneybookers, hitelesítésként kaptam levelet a lakcímemre bulgáriából (azt hiszem), amibe volt egy kód

  8. #4638
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet moroska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeknél a support egyre lassabb wtf...
    Telefon. Pikk-pakk intéznek mindent, és nagyon kedvesek

  9. #4639
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Kaptam tőlük ilyen euros csekket. Azt hol tudom beváltani?
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  10. #4640
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptam tőlük ilyen euros csekket. Azt hol tudom beváltani?
    olyan bankban ahol van számlád. ha nem találkoztak még ilyen csekkel, akkor leellenőrzik, hogy van e fedezet, ez eltarthat 30 napig is. ha az adott fiókban már volt hasonló csekkel dolguk azonnal beváltják, akár saját számla nélkül is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •