Oldal: 9 / 30 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Internet-semlegességet Magyarország is támogatja bőszen. Egy olyan törvény, amit említesz nem csak azzal megy szembe, hanem már a szólásszabadságot is veszélyezteti.
    Na pont ezért nem merték még beterjeszteni, bár többször is említették. Megpróbálják olyanra alakítani hogy átcsússzon. Pl. a kuruc.info, pedofilok, poker (ellenzék stb ellen akarják. Az előző szerencsejátékos általános vitában többször is felemlegették, azt is nyár körül akarták. E nélkül a pokeres szankcionálás egy nagy nulla.

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    kedves buckaroo,
    attól h te nem tudsz róla nem jelenti azt h a nagyobb termek nem egyeztettek a tövénnyel kapcsolatban

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az idióták foglalkoznak olyan dolgokkal amiről feltételes módban lehet beszélni.
    Félreértéseket és pánikot szült volna csak az egész.
    Semmi feltételes nem volt ebben. Egy hónapja lehetett tudni a paramétereket és az opciókat. Előzetes szándéknyilatkozatok nem fájtak volna senkinek....

  4. #84
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi feltételes nem volt ebben. Egy hónapja lehetett tudni a paramétereket és az opciókat. Előzetes szándéknyilatkozatok nem fájtak volna senkinek....
    Egy törvényről még nem fogadják el véglegesen csak feltételes módban lehet beszélni, mert az előzetes tervezet mindaddig módosulhat.

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kedves buckaroo,
    attól h te nem tudsz róla nem jelenti azt h a nagyobb termek nem egyeztettek a tövénnyel kapcsolatban
    Én arról beszéltem, hogy az ügyfeleknek, vagyis nekünk nem mondtak, mondanak semmit... amúgy szerinted kivel egyeztethettek? Rogánnal? Vagy egymással?

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy törvényről még nem fogadják el véglegesen csak feltételes módban lehet beszélni, mert az előzetes tervezet mindaddig módosulhat.
    Egy szándék nyilatkozat akkor is belefért volna: "A szabályozás után, amennyiben a feltételek teljesíthetők szeretnénk továbbra is részt venni a magyar piacon."
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2013. 06. 26. 17:24

  7. #87
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Na végre szabályozták itthon is törvényileg. Örülök.

  8. #88
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy szándék nyilatkozat akkor is belefért volna: "A szabályozás után, amennyiben a feltételek teljesíthetők szeretnénk továbbra is a magyar piacon részt venni."
    Ahha és ha aztán a terem közleményének kihirdetése után kiderül, hogy nem 100 millió lesz a koncessziós dij amit kifizetnének, hanem 200 millió amit már nem tudnak mit csinálnak.
    Majd mondhatják a játékosok, hogy szembeköpték őket és hitelt vesztenek.....

    Sorolhatnám még az eseteket.

  9. #89
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is végre jó, hogy szabályozzák az online szerencsejátékot. Mi, akik megdolgozunk cégeknél a pénzünkért, rá vagyunk kényszerítve az adózásra. Akik meg pokereznek, 0% adóval veszik ki a pénzt, de közben használnak mindent - azaz adócsalás. Nem irigy vagyok rájuk, de én nem akarok adót csalni, részben ezért sem játszom, mert nincs kedvem emiatt a pár ezer forint nyeremény miatt adóbevallást készíteni, csalni pedig bármilyen furcsa is ez itt többeknek, nem akarok. Ezután legalább nem kell aggódni - mert biztosan lesz itt olyan terem aki majd fizet - hogy ha valaki nyer, akkor mit válasszon, söralátét adózást vagy feketézést. És különben azt szokták mondani, majd átmegyünk a hídon ha odaértünk, teljesen felesleges már most rémforgatókönyveket gyártani, blokkolt internetszolgáltatókról meg kivándorló magyarokról. Nevetséges.
    Ne haragudj, de ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? Én személy szerint adózok és elég sokat, igaz nem olyan formában mint te, hanem úgy, hogy olyan dolgokat engedek meg magamnak, amit pl egy 150ezres fizul esélyem se lenne. Csak egy pár példát említek:
    Autót tartok fent, amibe havi szinten vagy 20e Ft-nyi naftát bele is töltök, elmegyek nyaralni belföldre egy évben 2-3x, dohányzok, megveszem a minőségi magyar termékeket, stb, habár nem számoltam utána, de úgy érzem, hogy nem fizetek nagyságrendekkel kevesebb adót, mintha havi 100-150e Ft-ból létminimumon élnék... Viszont így oda megy a pénzem, ahova én akarom (magyar termelők, vállakozók, vendéglátósok...)
    kertitorp and Nero23 like this.

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahha és ha aztán a terem közleményének kihirdetése után kiderül, hogy nem 100 millió lesz a koncessziós dij amit kifizetnének, hanem 200 millió amit már nem tudnak mit csinálnak.
    Majd mondhatják a játékosok, hogy szembeköpték őket és hitelt vesztenek.....

    Sorolhatnám még az eseteket.
    Szerintem meg azért nem mondtak semmit, mert a törvény jelenlegi formájában egy centet sem fognak fizetni a magyar államnak, és nagy ívben tojnak az egészre...

Oldal: 9 / 30 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •