Oldal: 13 / 30 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #121
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Nemsokára viszont már más lesz a törvény, ha akkor nyerő leszel és nem adózol, mintapolgár vagy...
    A terem fog adózni. Pont az a lényeg, hogy az is adózni fog aki nem akar(t eddig). Feltéve, hogy engedélyes teremben játszik. Ellenkező esetben fizesse be az adót különben egy mocskos adócsaló.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  2. #122
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az adózás vicces kérdés. Néhányan így látják:
    Jelen pillanatban ha nyerő vagy és nem adózol, akkor egy mocskos adócsaló vagy.
    Nemsokára viszont már más lesz a törvény, ha akkor nyerő leszel és nem adózol, mintapolgár vagy. Mindez azért, mert 5 öltönyös úriember ezt így határozta meg. Továbbgondolva el lehet mondani, hogy 5 öltönyös úriember ha azt mondja rád, hogy mocskos adócsaló vagy, akkor a többi kis bárány is mocskos adócsalónak fog bélyegezni, míg ha azt mondják, hogy minden oké veled, akkor szerintük is ****agyerek vagy, igaz, hogy egy mocskos adóforintot sem fizetsz továbbra sem. Érdekes, nagyon érdekes.
    egyáltalán nem érdekes.
    Csupán csak arról van szó,hogy betartod az aktuális törvényeket,vagy sem,tehát rendes tagja vagy a társadalomnak vagy sem.
    Az is természetes viselkedés,hogy minél kevesebb adót szeretnénk kifizetni és minél több vagyont felhalmozni.
    Most persze mindenki ugyanazt csinálja mint ezelőtt,de nem lóg a fejünk fölött a bárd,ezért meg roppant módon örülni kéne,nem pedig fanyalogni,ahogy egyesek teszik.
    Az meg főleg nevetséges ha valaki megideologizálja a csalást.
    A csalás az csalás.
    Ez volt eddig,most meg már nem lesz.
    Én megköszönöm a kormánynak,lehetett volna sokkal rosszabb is,elég csak az élő játékot korlátozó törvényre gondolni,ami jó időre megölte az élő játékot.
    ftmatg and budz-i like this.

  3. #123
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 15.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az adózás vicces kérdés. Néhányan így látják:
    Jelen pillanatban ha nyerő vagy és nem adózol, akkor egy mocskos adócsaló vagy.
    Nemsokára viszont már más lesz a törvény, ha akkor nyerő leszel és nem adózol, mintapolgár vagy. Mindez azért, mert 5 öltönyös úriember ezt így határozta meg. Továbbgondolva el lehet mondani, hogy 5 öltönyös úriember ha azt mondja rád, hogy mocskos adócsaló vagy, akkor a többi kis bárány is mocskos adócsalónak fog bélyegezni, míg ha azt mondják, hogy minden oké veled, akkor szerintük is ****agyerek vagy, igaz, hogy egy mocskos adóforintot sem fizetsz továbbra sem. Érdekes, nagyon érdekes.
    De azt is vedd figyelembe, hogy most nem adózol és a terem se fizet semmit utánad, de ezután fog fizetni a terem. Így azért már nem ez a helyzet amit leírsz.

  4. #124
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Akameo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...de sztem egyenlőre ez a törvény azért ilyen kemény, hogy senki ne tudja befizetni a magas adóterheket így ez is államosítva lesz...
    "...az állami szerencsejáték szervező és a törvényben meghatározott állami szervezői kör „alanyi jogon”,..."
    Az állam kb. akkor nyit termet amikor akar. A nagy adótehernek meg nem sok értelme szabályzó szerepben. Igaz a nyerőgépek adóját is 5-szörösére emelték anno.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  5. #125
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kérdés továbbra is az, hogy iylen kondíciókkal fog-e bárki liszenszt kérni (szrt-n kívül)
    ez abszolút nem kérdés.
    100% hogy vége az online pókernek itthon. ezeket a feltételeket a ps sem fogja teljesíteni teljesen biztosan. én csak azt nem értem, hogy amikor a tv benyújtása volt, olyan 60 nappal ezelőtt, akkor itt meg sem említette senki. már akkor teljesen biztos volt, hogy ez lesz.
    ez nem pánikkeltés, egyszerűen lehetetlen ezeket a feltételeket teljesíteni egy ilyen kis piacon.

  6. #126
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez abszolút nem kérdés.
    100% hogy vége az online pókernek itthon
    Ne károgjatok már... majd nyomjuk tükörszerverekkel, meg VPNnel

  7. #127
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez abszolút nem kérdés.
    100% hogy vége az online pókernek itthon. ezeket a feltételeket a ps sem fogja teljesíteni teljesen biztosan. én csak azt nem értem, hogy amikor a tv benyújtása volt, olyan 60 nappal ezelőtt, akkor itt meg sem említette senki. már akkor teljesen biztos volt, hogy ez lesz.
    ez nem pánikkeltés, egyszerűen lehetetlen ezeket a feltételeket teljesíteni egy ilyen kis piacon.
    Igen-igen minmeghalunk!

  8. #128
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A terem fog adózni. Pont az a lényeg, hogy az is adózni fog aki nem akar(t eddig). Feltéve, hogy engedélyes teremben játszik. Ellenkező esetben fizesse be az adót különben egy mocskos adócsaló.
    Ezen logika mentén akkor eddig sem én voltam a mocskos adócsaló, hanem a terem. Én mindent változatlan formában csinálok tovább.

    Egyébként ezt a pókeres adózás kérdést kb. 5413 szempontból lehet támadni, de már annyi helyen volt szó róla annyiszor, és még ki is lehet egészíteni, de unalmas. És igen, az adó meg nem fizetése is minden esetben bűn, aki a törvényeket betartja jó ember, aki nem az rossz. Pl. Henry David Thoreau is egy szar ember volt.
    öngyilkos likes this.

  9. #129
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hely
    Beregsurány
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Hihetetlen, hogy milyen sokan vannak, akik csak a negatív oldalát látják a dolognak. Ha marad a PS, akkor lehet ott is játszani minden gond nélkül. A kisebb termek gyengébb mezőnyében magasabb ROIt lehetett elérni? Biztos nem magasabbat az adónál. Aki kis teremben nyerő volt és leadózta, az jól jár az adómentes PS-sel. Aki nem adózta le, az meg szégyellje magát.

    És miért ne maradna a PS? Lássuk csak: ha az éves 100millió forintot nézzük, az 1200 dollárt jelent naponta. Szerintem Magyarországon márpedig van 240 játékos, aki napi szinten megtermel 5 dollár rake-et.
    Nyilván ettől sokkal többet rake-elünk, úgyhogy ez a kiesés szerintem nem pénz a PS-nek. Arról nem is beszélve, hogy a napi tévés reklámaik is majdnem ennyibe kerülhetnek. (valahol azt olvastam, hogy RTL Klubon 90K egy 30 másodperces reklám normális időben).
    Ezen kívül a maradó termek egyértelműen számíthatnak a játékosállomány( így a bevétel) növekedésére. Aki eddig játszott, az most nem fogja csak azért abbahagyni, mert hirtelen adómentes lett a dolog, így hát átmegy egy másik terembe, ha az aktuálisat bezárják. Ráadásul megjelenhetnek olyan játékosok is, akik eddig pont az adózás miatt nem akartak online pókerezni.
    És képzeljük már el azt a lehetetlen hírt, hogy "Kivonul a magyar piacról az egyeduralkodó PokerStars". Szerintem elég hülyén hangzik
    ftmatg and Csoszogi33 like this.

  10. #130
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Nem igazán értem az egészet, ha ez jövőre megvalósul akkor francia-spanyol-olasz mintára csak magyarokkal tolhatjuk csak starson ?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •