Oldal: 14 / 30 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #131
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez abszolút nem kérdés.
    100% hogy vége az online pókernek itthon. ezeket a feltételeket a ps sem fogja teljesíteni teljesen biztosan. én csak azt nem értem, hogy amikor a tv benyújtása volt, olyan 60 nappal ezelőtt, akkor itt meg sem említette senki. már akkor teljesen biztos volt, hogy ez lesz.
    ez nem pánikkeltés, egyszerűen lehetetlen ezeket a feltételeket teljesíteni egy ilyen kis piacon.
    Na megint egy nyerő regulár..

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet g_kovacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen, hogy milyen sokan vannak, akik csak a negatív oldalát látják a dolognak. Ha marad a PS, akkor lehet ott is játszani minden gond nélkül. A kisebb termek gyengébb mezőnyében magasabb ROIt lehetett elérni? Biztos nem magasabbat az adónál. Aki kis teremben nyerő volt és leadózta, az jól jár az adómentes PS-sel. Aki nem adózta le, az meg szégyellje magát.

    És miért ne maradna a PS? Lássuk csak: ha az éves 100millió forintot nézzük, az 1200 dollárt jelent naponta. Szerintem Magyarországon márpedig van 240 játékos, aki napi szinten megtermel 5 dollár rake-et.
    Nyilván ettől sokkal többet rake-elünk, úgyhogy ez a kiesés szerintem nem pénz a PS-nek. Arról nem is beszélve, hogy a napi tévés reklámaik is majdnem ennyibe kerülhetnek. (valahol azt olvastam, hogy RTL Klubon 90K egy 30 másodperces reklám normális időben).
    Ezen kívül a maradó termek egyértelműen számíthatnak a játékosállomány( így a bevétel) növekedésére. Aki eddig játszott, az most nem fogja csak azért abbahagyni, mert hirtelen adómentes lett a dolog, így hát átmegy egy másik terembe, ha az aktuálisat bezárják. Ráadásul megjelenhetnek olyan játékosok is, akik eddig pont az adózás miatt nem akartak online pókerezni.
    És képzeljük már el azt a lehetetlen hírt, hogy "Kivonul a magyar piacról az egyeduralkodó PokerStars". Szerintem elég hülyén hangzik
    Azt felejted el, hogy létezik olyan, hogy rakeback, tudom, hogy a PS-en ez annyira nem menő, de aki 90%+ RB-ért játszik (mintpl én ongémen) az nem fog átmenni PS-re b@szakodni, hanem hamarabb lép le valahova, ahol mehet a móka tovább.

  3. #133
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet zorck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csupán csak arról van szó,hogy betartod az aktuális törvényeket,vagy sem,tehát rendes tagja vagy a társadalomnak vagy sem.
    Merész dolog kijelenteni azt, hogy az a rendes tagja a társadalomnak, aki betartja az aktuális törvényeket. Én sokkal inkább az egyetemes emberi értékekben hiszek, mint néhány pojáca önös (vagy felsőbb körökből származó) érdekei által diktált törvényekben. Persze szerencsére elég sok helyen ezek fedik egymást.

    Szerinted ez alapján az is jó dolog, hogy hoznak egy törvényt egy csinos kiskapuval, ezzel nagy vagyonra tesznek szert, míg másokat gyakorlatilag megkárosítanak, majd mikor ezt a kiskaput mások is észreveszik, jön egy törvénymódosítás, és hopsz, ők rendes tagjai voltak a társadalomnak. Nem fikció.

    És azok, akik meg pl. most Törökországban szembemennek a hatalommal, nem tartják be a törvényt, tehát egytől egyig nem rendes tagjai a társadalomnak. De említhetünk példákat a magyar történelemből is, pl. a Pilvax kávéházból is mindenki elmehetett volna inkább a büdös francba, a sok galád ember. Mielőtt valaki félreérti, nem forradalmárokhoz és hősökhöz szeretném hasonlítani a pókerrel kapcsolatos nem adózás tényét, mindösszesen az ezer sebből vérző, hibás logikára szerettem volna felhívni a figyelmet.
    Zsipali, asafderg, L.T. and 9 others like this.

  4. #134
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet zorck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyáltalán nem érdekes.
    Csupán csak arról van szó,hogy betartod az aktuális törvényeket,vagy sem,tehát rendes tagja vagy a társadalomnak vagy sem.
    És ha holnaptól az lesz törvénybe foglalva, hogy mindenki a saját anyját, akkor te akarsz a társadalom rendes tagja lenni?
    benyo87h, Zolido and hippiasz like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #135
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    szerintem szandekosan emeltek ekkorara, a szerencsejatek zrt. nek mar nagyon regota faj a foga a magyar piacra.. monopoliumot akarnak
    HU_ninja likes this.

  6. #136
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    "Ráadásul megjelenhetnek olyan játékosok is, akik eddig pont az adózás miatt nem akartak online pókerezni. "

    Ha ismersz ilyen embert, beleértve a sportfogadást is, jól nézd meg, valószínűleg ő az egyetlen az országban, akit ez a tényező visszatartott eddig.
    Zsipali, sakkos000 and forzadani3 like this.

  7. #137
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha holnaptól az lesz törvénybe foglalva, hogy mindenki a saját anyját, akkor te akarsz a társadalom rendes tagja lenni?
    hát igen,mindig elfelejtem,hogy csecsemő aggyal rendelkező emberek is vannak,akiknek mindent el kell magyarázni a legapróbb részletekig,mert különben nem értik meg.
    Természetesen van különbség egy fasiszta vagy kommunista rezsim törvényei között és egy demokratikus rendszerű állam törvényei között.
    Akartam írni még sokat,de tök mindegy,aki nem akarja megérteni vagy szellemileg annyira elmaradott,hogy nem tudja megérteni,annak felesleges adók és különböző járulékok befizetésének fontosságáról.
    Sok ember nickek mögé bújva eljátssza a nagy embert,aztán ha beidézné a NAV akkor meg kicsi nyuszi módjára viselkedne.
    Ezzel a törvénnyel nyugodtan tudunk játszani,nem kell rettegni semmilyen vizsgálattól,ez a lényeg imo

  8. #138
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha holnaptól az lesz törvénybe foglalva, hogy mindenki a saját anyját, akkor te akarsz a társadalom rendes tagja lenni?
    Nem, rendes állampolgár akkor vagy ha ugyanúgy hozzájárulsz a közterhekhez, mint jó munkásember Árpi és Pali, ennek meg semmi köze a törvényhez.

  9. #139
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, milyen hatása lesz ennek a kis termekre.
    Azt írtátok, Belgiumban már van ilyen liszensz alapú dolog, ami kb feleannyiba kerül, mint a magyar.
    PKR-en, ami kis terem, jelenleg játszanak belgák.
    Ami vagy azt jelenti, hogy PKR vett belga liszenszet, vagy hogy liszensz nélkül enged belgákat játszani.
    Igazából mindkét variáció jó. Ha a belgát érdemes volt megvenniük, akkor a magyart is meg fogják venni. Ha meg nem veszik meg, és megy minden úgy ahogy eddig, úgy is jó.

  10. #140
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, rendes állampolgár akkor vagy ha ugyanúgy hozzájárulsz a közterhekhez, mint jó munkásember Árpi és Pali, ennek meg semmi köze a törvényhez.
    Én úgy tudtam, hogy "jómunkásember" Árpi és Pali zsebbe kapják a fizut, mert a főnök ha bejelentené őket, akkor csak 2 ezer Ft jutna nekik napjában.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •