Oldal: 24 / 30 ElsőElső ... 142223242526 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #231
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Ezen cégek is meg lettek adóztatva különböző adófajtákkal. Mind el kezdte kommunikálni, hogy a megváltozott feltételek mellett komolyan elgondolkodnak az országból való kivonuláson. Lehet, hogy meg is teszik nem tudom. Van ebből olyan cég ahol vezető beosztású barátaim vannak, elmondásuk szerint blöff az egész. Van amelyik a megnövekedett adóterhek miatt komoly mínuszban zár, de piacot nem akar veszíteni. Gazdasági oldalról közelítettem meg a kérdést.

    Egy pillanati nem személyeskedtem, szerintem az nem illik ide. Minden egyéb hozzászólás ilyen vagy olyan mértékben témába vág.

  2. #232
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Az remek lesz, ha elkezditek egymást basztatni! :-)))

    Dicső kormányunk meg, Szeretett Vezérünkkel az élen ismét meglépte az egyetlen lehetséges és jó lépést! Meglepő, de egyszerűen nem tudnak hibázni! :-)))))
    Csak jó és jobb megoldásaik vannak, egyetlen szerencse, hogy nem egyeztetnek senkivel, így biztosan tudható, hogy ők maguk, akik ennyire leleményesen megtalálják a sötétben bujkáló csodálatos megoldásokat!
    Talán még emlékeztek rá, nem nagyon lesz informatika óra sem! Minek akkor online szerencsejáték???

    Talán reklámnak minősül, de jelezném, hogy két OKJ-s szakképzést is indítani tervezek a jövőben. Kiszenvedett pókereseknek hatalmas kedvezmény!!!!

    Az első a nyereg alatti húspuhítás fortélyaiba vezet be, a másik az OKJ-s Gémeskút Kezelő szakképesítést adja!

    Privátban várom a jelentkezéseket!

    Magyarország jobban teljesít! Ne feledjétek!
    :-)))

  3. #233
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az remek lesz, ha elkezditek egymást basztatni! :-)))

    Dicső kormányunk meg, Szeretett Vezérünkkel az élen ismét meglépte az egyetlen lehetséges és jó lépést! Meglepő, de egyszerűen nem tudnak hibázni! :-)))))
    Csak jó és jobb megoldásaik vannak, egyetlen szerencse, hogy nem egyeztetnek senkivel, így biztosan tudható, hogy ők maguk, akik ennyire leleményesen megtalálják a sötétben bujkáló csodálatos megoldásokat!
    Talán még emlékeztek rá, nem nagyon lesz informatika óra sem! Minek akkor online szerencsejáték???

    Talán reklámnak minősül, de jelezném, hogy két OKJ-s szakképzést is indítani tervezek a jövőben. Kiszenvedett pókereseknek hatalmas kedvezmény!!!!

    Az első a nyereg alatti húspuhítás fortélyaiba vezet be, a másik az OKJ-s Gémeskút Kezelő szakképesítést adja!

    Privátban várom a jelentkezéseket!

    Magyarország jobban teljesít! Ne feledjétek!
    :-)))
    Jól van most faxául és frappánsan odamondtad!

    Azt áruld el amúgy, hogy szerinted mi lett volna a jó megoldás?
    Gondolom az, hogy ne legyen adóköteles sem a terem, sem a játékosok, sőt a vesztő játékosok kapjanak segélyt és legyen államilag támogatott coach.

    Amúgy írjátok páran, hogy nem vont be a kormány szakértőket a törvény meghozatalába, ami igaz is?
    Ám kérdem én kik lettek volna azok a nagy szakértők, akik mindenkinek megfelelnek és kompromisszumus megoldást tudnak tető alá hozni?
    Bubo_rake, aki már két hónapja tanulmányozza a témát?
    benyo87h likes this.

  4. #234
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    :-)

    Azt hiszem, hogy lehetett volna szakértőt találni! Hiszen vannak fociedzőink is!

    Én magam nem tudom a jó megoldást, nem is állítottam sehol, hogy tudom, de az elég tisztán látszik, hogy a most bevezetendő rendszer rossz! Az államon kívül senkinek sem jó! :-)

    Abban meg nem hiszek, hogy bármit is ingyen adnának, mert olyan nincs!!!

    Tehát én pl. teljesen elégedett lettem volna egy olyan szabályozással, hogy a játékos a kivett pénze után fizessen adót! És kész! Mint bármilyen más kereső tevékenység után!
    Ha pedig veszít, akkor így járt! NEM KÖTELEZŐ JÁTSZANI!!! ISMERED A FELTÉTELEKET, ELDÖNTÖD, HOGY BELÉPSZ-E ÉS KÉSZ!!!

    De ha vigasztal, akkor bevallom, nem csak nálunk cseszték el!!! :-)))) És ott sem kérdeztek szakértőket! Talán érdemes lenne Bubo_rake telefonszámát közkinccsé tenni! :-)))))

  5. #235
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Szerintem márpedig a hobbijátékosoknak, akik a játékosok 90%-át kiteszik, ha marad legalább a STARS (amiben én biztos vagyok) ez a szabályozás igenis jó.

  6. #236
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Magyarázzátok már meg miért PS-ezik itt mindenki? Olyan frankó ott játszani max 5% cashback-ért? Tudom nem mindenki profi, de nekem elvárásaim vannak egy teremtől mint komoly rake-t termelő regular, és ha csak a Stars maradna az se nekem, se a többi bonus vadásznak rohadtul nem lenne jó. Nekem nem azért kell egy jó terem, hogy hetente beüljek 1-2 órácskára, mint itt sokan, hanem azért hogy üzletet lássak benne, a fantasztikus stars-otokban SEMMI üzlet nincsen. Röhejes CB, Reload bonus fél évente egyszer, az is nevetséges. Aki pötyögni akar annak nem baj ha csak a Stars marad, de van itt jó néhány grinder akinek elvennék a "boltját". Marhára nem szeretnék vissza menni a PS-re, akik szinte semmit sem adnak vissza a rake-emből. Még az FT is ad alapból 25% CB-et! PS PS PS unalmas, a hajamat tépem tőle.
    BrenDoN, RandomRambo and Nero23 like this.

  7. #237
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Kedves bármelyik Admin: Tudni lehet milyen hatással lesz a rake versenyekre a megszülető törvény? Sok verseny és terem esetleg meg fog itt szűnni?

  8. #238
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 03. 25.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Teljesen igazad van ! Ez egy vállalkozás és természetesen nyereség orientált. minden kiadását a nyereségéből fizeti. ha elveszti a nyereségének a 20+ % át + a kiadásai maradnak elgondolkoztató hogy ez vállalja ezt. Ja és még ezután jön az adózás... Nekik ez nem lesz jó üzlet. Komoly pénzekben fogadnék, hogy ezekkel a feltételekkel a PS el sem fog gondolkozni a MO piacon. ( Sajnos)

  9. #239
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Van értelme átolvasni az utolsó 10 oldalt vagy csak rizsa van?
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  10. #240
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem márpedig a hobbijátékosoknak, akik a játékosok 90%-át kiteszik, ha marad legalább a STARS (amiben én biztos vagyok) ez a szabályozás igenis jó.
    Úgy érted, hogy jó, ha nem választhatsz?! Érdekes, kissé monopóliumbarát meglátás, de kinek a pap ugyebár! :-)

    A hobbijátékosoknak meg biztos remek lesz, hogy a Starson pillanatok alatt elveszítik az összes pénzüket! :-))) Mi másra is vágyhatnának? :-)
    benyo87h and Nero23 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •