Oldal: 26 / 30 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #251
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Nem egy rakerace-t megnyertem már itt! Tudom mit beszélek!

  2. #252
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 01.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Nem tudom hogy Starson kívűl marad e terem, de azért felteszem a kérdést, ez a tervezet ebben a formában már régóta ismert, akkor miért költene reklámokra Stars és Fulltilt, ha nem tervez a piacon maradni? Valószínüleg ha olyan lesújtó lenne számukra ez a törvény , nem a magyar piac növelésére koncentrálnának ezekben a pillanatokban.
    Ezenkívül már arról is volt szó valahol hogy a magyar piac mégse olyan kicsi mint azt mi gondoljuk, bár viszonylag erős játékosok alkotják a többi országhoz képest. Azért itt is felteszem a kérdést, ha Stars kivonul, az nem jelzésértékű a többi ország játékosainak számára, ahol épp most készítenek hasonló szabályozást? A póker piac már így is elszenvedett 1-2 pofont, ha még lenyelhető ez a szabályozás valószínűleg élni fognak vele, mert hosszűtávon terveznek, és hosszűtávon az a legjobb ha egységes minden piac, már pedig ez azt is jelentené hogy az Olaszok, Franciák és a Spanyolok is csatlakoznak később.

    Másik dolog meg az, hogy egy esetleges szabályozás után egyáltalán nem lenne rajta senkin a nyomás, hogy el kellene rejteni a nyereményét, valószínűleg a játékosállomány növekedne ennek hatására, bár ezt nem tudni milyen mértékben.

    Tegyük fel hogy Stars lenyeli a szabályozást, és ennek hatására sokan azt írták hogy valószínűleg csökkenni fog a rakeback, szerintem ha csökkenni is fog kis mértékben, mert ha már kifizettek ennyit egy szabályozott piacért a játékosállomány növelésre lesz a céljük, egy esetleges rakeback csökkentés valószínűleg ellentétes hatást váltana ki, szóval minimális rakeback csökkenésre számítok.

    Nagyjából ennyi, lehet várni egy hivatalos közleményt szerintem már pedig ha 32 nap múlva már hivatalosan fizetniük kéne adót, akkor lassan elő kell hozakodniuk valamivel.

  3. #253
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 27.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Az igazi kérdés az, hogy azok a termek amik nem vesznek licenszt kitiltják-e a magyar címről játszó játékosokat. Pl ipoker kisebb termei.

    Erről mit gondoltok? Van valakinek infoja ezzel kapcsolatban?

  4. #254
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Én azt mondom felesleges egyenlőre ezen vitázni, idővel minden kiderül és minden tiszta lesz. Addig is: pókeres albérlőtársakat keresek a környező országok valamelyikében! Jelentkezni privátban lehet. :
    dr.drogba and L.T. like this.
    Twitter: RandomRambo

  5. #255
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Bírom az ilyet.
    Ne zárassuk le modival a témát?
    naggeri and bubo_rake like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #256
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Ha valaki érdemben meg tudna szólalni a termek álláspontjával kapcsolatban az pont a PA, de (mint szinte minden témában az utóbbi időben) csak hallgatnak. Kiraknak egy hírt a sok barom meg egymást szapulja a fórumban, lövésük sincs h mit-miért mondanak, előrébb pedig egyáltalán nem vagyunk.

  7. #257
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Úgy látom, hogy a szellemi egymásnak feszülés olyan magas szintjét sikerült prezentálnia itt fórumtáraimnak, hogy ajánlom kikapcsolódásképpen az alábbi hírt:
    Radics Gigi, a Megasztár győztese kivágott ruhában, szexisen bulizott
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #258
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Semmi értelme nincs találgatni, meg vitatkozni azon, hogy mi lesz.
    Csoki88 likes this.

  9. #259
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    152

  10. #260
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarázzátok már meg miért PS-ezik itt mindenki? Olyan frankó ott játszani max 5% cashback-ért? Tudom nem mindenki profi, de nekem elvárásaim vannak egy teremtől mint komoly rake-t termelő regular, és ha csak a Stars maradna az se nekem, se a többi bonus vadásznak rohadtul nem lenne jó. Nekem nem azért kell egy jó terem, hogy hetente beüljek 1-2 órácskára, mint itt sokan, hanem azért hogy üzletet lássak benne, a fantasztikus stars-otokban SEMMI üzlet nincsen. Röhejes CB, Reload bonus fél évente egyszer, az is nevetséges. Aki pötyögni akar annak nem baj ha csak a Stars marad, de van itt jó néhány grinder akinek elvennék a "boltját". Marhára nem szeretnék vissza menni a PS-re, akik szinte semmit sem adnak vissza a rake-emből. Még az FT is ad alapból 25% CB-et! PS PS PS unalmas, a hajamat tépem tőle.
    Ezen jót nevettem így kora reggel Bónuszok...nőj fel, és fejleszd a tudásod.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •