Oldal: 28 / 30 ElsőElső ... 182627282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #271
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Egyébként akik szerint horribilisan sok az a hozzávetőleges 500.000$ éves koncessziós díj, azoknak csak annyit mondanék, hogy pl: fricirics egy maga termelt 186.000$-t 2011-ben, amikor legelőször elérte a Supernova Elite szintet. ( ha jól emlékszem akkor idén 3X-s Supernova Elite akar lenni, az egymagában már 558.000$ ) Rajta kívűl számos olyan magyar Supernova játékos van, aki 400-500-600-700K VPP-t termel évente.. és akkor még nem beszélve a Platinumstar és a Goldstar játékosok tömkellegéről..

  2. #272
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasva ezt a topikot, már értem ,hogy miért tart itt Magyarország ahol..
    1. Aki kevésnek érzi a tudását a Pokerstars játékosállományához, az költözzön el.
    2. Aki nincs megelégedve a Pokerstars VIP rendszerével, az költözzen el.
    3. Ahelyett hogy sírtok ,próbáljatok meg jobbak lenni és nem csak vmelyik no name teremben el nyerni pár beülőt Hans Jürgen dán cipésztől..
    4. Ha PS-n nem tudsz nyerő lenni abban a játék formában amit játszol, akkor meg el kéne gondolkozni, hogy neked valóban PÓKERESNEK kell e lenned, nem pedig keresni valami más munkát..
    Már bocs ez hülyeség...
    A játék lényege nem az ego bebizonyítása és növelése, hanem az, hogy pénzt nyerjünk, nyilván öngyilkos nem leszek, ha a Starson kell játszani, de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya...
    Azért nyilván szar, hogy egy 888poker nem fog licencet kérni (mert Dániába se kért)...
    Pat, sakkos000 and -JustARide like this.

  3. #273
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lényeg: Bulgáriában épp most IP blokkolták a William Hillt és a Pokerstarst, mert nem vették meg a licenszet, pedig ott csak 15 % az adó. Nem tudom mennyivel kisebb piac, de 8 milliós lakossággal, szintén EU-s országként nagyon sokkal kisebb nem lehet.
    Ja, 15%, csak az adó alapja nem ugyanaz. Twoplustwo-n ezt írják, és ahogy néztem máshol, ez jött le nekem is:
    "Taxes held from operators are 15% form the total bets made, not the profit!"

    Máshol is vannak ám penge törvényhozók.

  4. #274
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már bocs ez hülyeség...
    A játék lényege nem az ego bebizonyítása és növelése, hanem az, hogy pénzt nyerjünk, nyilván öngyilkos nem leszek, ha a Starson kell játszani, de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya...
    Azért nyilván szar, hogy egy 888poker nem fog licencet kérni (mert Dániába se kért)...
    És pont ezért a hozzáállásod miatt ,,de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya " kell most neked bizonytalanul állni a póker Magyarországi jövője előtt, hogy jajj mi lesz ha csak a PS marad ?!
    Veled ellentétben, én amióta pókerezek, megpróbáltam egyre jobb és jobb játékosok ellen játszani hogy jobb legyek és ne csak a halakkal teli mezőnyben legyen edgem, hanem magasabb szinteken is. Kemény alázatos munkával sikerült is eljutnom egy elég jó szintre, stabil-biztos anyagi háttérrel,de még mindig folyamatosan fejlesztem magam, hogy még magasabbra tétekhez is feljussak, durva mi?
    Szerencsére 4 éve nyerő reg vagyok Starson, mert én nem a könnyű utat kerestem, hanem a nehezebbet.
    Most meg ha jól látom, talán én választottam jól anno, és talán még sem volt akkora ,,hülyeség" mint ahogyan azt te írtad
    Utoljára módosítva: knowthisgame által: 2013. 06. 27. 15:13
    Rendes1 likes this.

  5. #275
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Gondolom amikor megnézed a TableScanTurboban a találatokat inkább a reg asztalra mész grindolni
    -JustARide likes this.

  6. #276
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarázzátok már meg miért PS-ezik itt mindenki? Olyan frankó ott játszani max 5% cashback-ért? Tudom nem mindenki profi, de nekem elvárásaim vannak egy teremtől mint komoly rake-t termelő regular, és ha csak a Stars maradna az se nekem, se a többi bonus vadásznak rohadtul nem lenne jó. Nekem nem azért kell egy jó terem, hogy hetente beüljek 1-2 órácskára, mint itt sokan, hanem azért hogy üzletet lássak benne, a fantasztikus stars-otokban SEMMI üzlet nincsen. Röhejes CB, Reload bonus fél évente egyszer, az is nevetséges. Aki pötyögni akar annak nem baj ha csak a Stars marad, de van itt jó néhány grinder akinek elvennék a "boltját". Marhára nem szeretnék vissza menni a PS-re, akik szinte semmit sem adnak vissza a rake-emből. Még az FT is ad alapból 25% CB-et! PS PS PS unalmas, a hajamat tépem tőle.
    Ezzel teljes mértékben egyet értek. PS azon kívül hogy nagy a játékos állománya semmit nem kínál kb. Az egyik legrosszabb üzlet náluk játszani szerintem ha csak nem rakelsz iszonyat mennyiséget vagy nem HS reg vagy. A játékos állomány iPokernél is kb. ugyan az és több iPoker terem is ad private dealben 60% fix RB-t, legalábbis WH tuti. De még az se nagyon éri meg mivel a raceval együtt 80-90% RB-t is el lehet érni kb. bármelyik más hálózatban is.
    sakkos000 and BrenDoN like this.

  7. #277
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És pont ezért a hozzáállásod miatt ,,de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya " kell most neked bizonytalanul állni a póker Magyarországi jövője előtt, hogy jajj mi lesz ha csak a PS marad ?!
    Veled ellentétben, én amióta pókerezek, megpróbáltam egyre jobb és jobb játékosok ellen játszani hogy jobb legyek és ne csak a halakkal teli mezőnyben legyen edgem, hanem magasabb szinteken is. Kemény alázatos munkával sikerült is eljutnom egy elég jó szintre, stabil-biztos anyagi háttérrel,de még mindig folyamatosan fejlesztem magam, hogy még magasabbra tétekhez is feljussak, durva mi?
    Szerencsére 4 éve nyerő reg vagyok Starson, mert én nem a könnyű utat kerestem, hanem a nehezebbet.
    Most meg ha jól látom, talán én választottam jól anno, és talán még sem volt akkora ,,hülyeség" mint ahogyan azt te írtad
    hűha neked komoly gondjaid lehetnek (nem értékelnek eléggé, nem értenek meg??)...
    kinek szeretnél bizonyítani??
    ez a folytonos önigazolás nem tesz jót az embernek, elhiszi mindenki h jó vagy

  8. #278
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Figy nekem nem kell bizonygatnod semmit, nyerő vagyok a játékban, nem fogok fosni a starstól egy pillanatra sem, főleg, hogy cashgameben a magas rakebacket ajánló oldalak a regek miatt sokkal keményebbek...
    Én azt mondtam, hogy az hülyeség ha van egy oldal ahol sok reg között nyerek 2ptbb/100-at meg van egy másik ahol halak között hozok pl 5-öt akkor én a 2ptbb/100-as oldalt választom...
    Ennyi, én nem félek Te sem félsz mindenkinek jó így

  9. #279
    Tag rigopisti avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hely
    Once upon a time...
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És pont ezért a hozzáállásod miatt ,,de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya " kell most neked bizonytalanul állni a póker Magyarországi jövője előtt, hogy jajj mi lesz ha csak a PS marad ?!
    Veled ellentétben, én amióta pókerezek, megpróbáltam egyre jobb és jobb játékosok ellen játszani hogy jobb legyek és ne csak a halakkal teli mezőnyben legyen edgem, hanem magasabb szinteken is. Kemény alázatos munkával sikerült is eljutnom egy elég jó szintre, stabil-biztos anyagi háttérrel,de még mindig folyamatosan fejlesztem magam, hogy még magasabbra tétekhez is feljussak, durva mi?
    Szerencsére 4 éve nyerő reg vagyok Starson, mert én nem a könnyű utat kerestem, hanem a nehezebbet.
    Most meg ha jól látom, talán én választottam jól anno, és talán még sem volt akkora ,,hülyeség" mint ahogyan azt te írtad
    akkor veregesd vállon magadat. az h te mennyire k**va jó vagy a többi reghez képest, nem mérvadó. szerintem végső soron 1 dolog számít igazán a pókerben, minél jobb $/h. ha ezt valaki úgy éri el h kevesebb asztalon jobb fish/reg aránnyal akkor valószínűleg nem a ps-n tolja. ha valaki sokasztalozó hardcore grinder mint pl fricirics vagy titcar, akkor valószínűleg a ps-t (szoftver, sne, stb.). és az h ki melyiket "választja" elég sok mindenen múlik...
    "Flops are like vagina's: the wetter they are the harder you hit em!"
    -----------------------------------------------------
    "Lehet itt ggúnyolodni a NL2-n, de egy NL2 reg boven( persze kimagaslo) ver sztem egy breakeven NL100-200 körüli játékost." - Trumann Show

  10. #280
    Újonc bads1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 25.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Mondjuk ezt a törvényt nem azzal a céllal hozták létre hogy most aztán betiltsanak mindent, hanem hogy legyen ebből is bevétele az országnak a szar helyzet miatt. Tehát valszeg nem az ellehetetlenítés a cél hanem hogy minél többen jelen legyenek és rakeljenek a kormánynak, bár a kemény feltételek miatt ugye eléggé szűkül a leendő résztvevők köre.
    Ki tudja, talán a jövőben engednek a feltételekből hogy mégtöbb terem "jöhessen" és csurgassák az adóforintokat az országnak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •