Oldal: 29 / 30 ElsőElső ... 1927282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #281
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet bads1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ezt a törvényt nem azzal a céllal hozták létre hogy most aztán betiltsanak mindent, hanem hogy legyen ebből is bevétele az országnak a szar helyzet miatt. Tehát valszeg nem az ellehetetlenítés a cél hanem hogy minél többen jelen legyenek és rakeljenek a kormánynak, bár a kemény feltételek miatt ugye eléggé szűkül a leendő résztvevők köre.
    Ki tudja, talán a jövőben engednek a feltételekből hogy mégtöbb terem "jöhessen" és csurgassák az adóforintokat az országnak.
    Ne légy ennyire naív, mert tényleg lezárják ezt a topikot...
    bakyka likes this.

  2. #282
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ha a játékosok számára a nyeremények adómentesek lesznek, akkor miért kérnek betekintést az adatokba, névvel lakcímmel számlaszámokkal? Mi a garancia arra,h nem fog rászállni ezek alapján a nav azokra akik éveken keresztül eddig is rendszeres jövedelemre tettek szert? Mi a garancia arra,h a jövőben nem kezdik majd el lefejni a játékosokat is?

  3. #283
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a játékosok számára a nyeremények adómentesek lesznek, akkor miért kérnek betekintést az adatokba, névvel lakcímmel számlaszámokkal? Mi a garancia arra,h nem fog rászállni ezek alapján a nav azokra akik éveken keresztül eddig is rendszeres jövedelemre tettek szert? Mi a garancia arra,h a jövőben nem kezdik majd el lefejni a játékosokat is?
    Ebben az országban semmire sincs garancia... ergo értelmetlen a kérdés.
    kohagyma and Orang3J3ws99 like this.

  4. #284
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Veled ellentétben, én amióta pókerezek, megpróbáltam egyre jobb és jobb játékosok ellen játszani hogy jobb legyek és ne csak a halakkal teli mezőnyben legyen edgem, hanem magasabb szinteken is. Kemény alázatos munkával sikerült is eljutnom egy elég jó szintre, stabil-biztos anyagi háttérrel,de még mindig folyamatosan fejlesztem magam, hogy még magasabbra tétekhez is feljussak, durva mi?
    Szerencsére 4 éve nyerő reg vagyok Starson, mert én nem a könnyű utat kerestem, hanem a nehezebbet.
    Most meg ha jól látom, talán én választottam jól anno, és talán még sem volt akkora ,,hülyeség" mint ahogyan azt te írtad
    Csak nekem tanítottak ilyeneket gyerekkoromban, hogy:

    -Az öndicséret büdös.
    -Ne dicsekedj!
    -Légy szerény!
    ?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #285
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lényeg: Bulgáriában épp most IP blokkolták a William Hillt és a Pokerstarst, mert nem vették meg a licenszet, pedig ott csak 15 % az adó. Nem tudom mennyivel kisebb piac, de 8 milliós lakossággal, szintén EU-s országként nagyon sokkal kisebb nem lehet.
    Épp a balomon is egy Bolgár ül az egyik versenyemen...

  6. #286
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lényeg: Bulgáriában épp most IP blokkolták a William Hillt és a Pokerstarst, mert nem vették meg a licenszet, pedig ott csak 15 % az adó. Nem tudom mennyivel kisebb piac, de 8 milliós lakossággal, szintén EU-s országként nagyon sokkal kisebb nem lehet.
    Mo party+fulltilten 5. a világon idén 68M hand, bulgária 1.3M hand.

  7. #287
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp a balomon is egy Bolgár ül az egyik versenyemen...
    Még ereszt valahol a bolgár IP blokk...
    polevaulter likes this.

  8. #288
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En mar egyszer ateltem egy szabalyozast Daniaban, ott 2012 jan 1 vagy 2011 jan 1. lepett eletbe a szabalyozas, es elotte 1 honappal kerult ki a licenszelt termek listaja, szal MO-on nem lepodnek meg ha ugyanez lenne, addig meg felesleges talalgatni..A szemelyes velemenyem az, hogy a licenszet a PS,egy microgaminges meg egy ipokeres terem fogja megvenni.

  9. #289
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En mar egyszer ateltem egy szabalyozast Daniaban, ott 2012 jan 1 vagy 2011 jan 1. lepett eletbe a szabalyozas, es elotte 1 honappal kerult ki a licenszelt termek listaja, szal MO-on nem lepodnek meg ha ugyanez lenne, addig meg felesleges talalgatni..A szemelyes velemenyem az, hogy a licenszet a PS,egy microgaminges meg egy ipokeres terem fogja megvenni.
    Én még a TerminalPokert is az esélyesek közé venném...

  10. #290
    Lelkes újonc gyapjuzokni avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 05.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Azt azert lehet tudni,hogy akik ellene szavaztak,melyik frakciobol voltak es milyen indokkal csinaltak?Ugyertem,hogy ennel enyhebb szabalyzast akartak,vagy teljes tiltasat az egesznek?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •