Oldal: 30 / 30 ElsőElső ... 20282930
Eredmény: 291 - 294 (294) összesen
Like Tree307Likes

Téma: Szabályozták a magyar online szerencsejátékot

  1. #291
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Igazabol ugyis mindegy kb h mi lesz,olyan szempontbol, h aki megelhetesi pokeres es szeretne nem licenszelt termekben folytatni a jatekot, ugyis elfog koltozni vagy talal ra megoldast.

  2. #292
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És pont ezért a hozzáállásod miatt ,,de ki az az idióta, aki azt mondja, hogy van egy oldal tele halakkal én ott nem játszom, mert könnyen lehet sokat nyerni, jobb nekem a regtanya " kell most neked bizonytalanul állni a póker Magyarországi jövője előtt, hogy jajj mi lesz ha csak a PS marad ?!
    Veled ellentétben, én amióta pókerezek, megpróbáltam egyre jobb és jobb játékosok ellen játszani hogy jobb legyek és ne csak a halakkal teli mezőnyben legyen edgem, hanem magasabb szinteken is. Kemény alázatos munkával sikerült is eljutnom egy elég jó szintre, stabil-biztos anyagi háttérrel,de még mindig folyamatosan fejlesztem magam, hogy még magasabbra tétekhez is feljussak, durva mi?
    Szerencsére 4 éve nyerő reg vagyok Starson, mert én nem a könnyű utat kerestem, hanem a nehezebbet.
    Most meg ha jól látom, talán én választottam jól anno, és talán még sem volt akkora ,,hülyeség" mint ahogyan azt te írtad
    neked a mónika showban a helyed!

  3. #293
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet gyapjuzokni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt azert lehet tudni,hogy akik ellene szavaztak,melyik frakciobol voltak es milyen indokkal csinaltak?Ugyertem,hogy ennel enyhebb szabalyzast akartak,vagy teljes tiltasat az egesznek?
    Az ellenzék szavazott ellene, főleg a jobbikos tagok. Ők az általános vitában is elég jól megfogták, hogy kalap kaki az egész, és ebből nem lesz pénze a költségvetésnek, jól rávilágítottak a problémákra. A többi ellenzéki párt nem foglalkozott a kérdéskörrel, vsz kevés a grinder köztük...
    HU_ninja and Rendes1 like this.

  4. #294
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Mivel az utóbbi közel másfél nap alatt mindenki elmondhatta a véleményét a szabályozással kapcsolatban, és mivel a topik egyre inkább személyeskedésbe megy át, bizonytalan időre lezárjuk mindkét szabályozással kapcsolatos topikot.
    buckaroo, DodgyFish and Dj69k like this.

Oldal: 30 / 30 ElsőElső ... 20282930

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •