Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: NL10 FullTilt

  1. #1
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás NL10 FullTilt

    Egy ideje érdekel a póker, de csak most kezdhettem el vele komolyabban foglalkozni.
    Van pár élő eredményem, de ezek nem igazán említésre méltóak. Neten eddig mindig csak bónuszokból bohóckodtam, de most egy kevés pénzt végre be tudtam fizetni.
    Mindig is a CG vonzott, ez azóta sem változott, most fulltilt-en NL10 en játszok, van párezer handem NL25-ön is, de igazából egyik tétre sincsen rollom, mégis ezeken a téteken érzem jónak a játékot.
    Sajnos érzem, hogy rengeteg hibám van, és a legtöbbet a hülye callozgatasokkal veszíthetek, na meg minden mással.
    Oktatóvideókból megnéztem már azt, amit a neten lehet találni, de nagyon szívesen várok tanácsokat ilyen téren ha van valakinek, hogy honnan és mit
    Szóval ez egy nagy fish beszámolója pár stattal, hátha tudtok neki segíteni
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    ja es tudom h ennyi hand nem minta de eleg eggyertelmuen nez ki...
    probalok ellene tenni de a sd vonal nem akar felfele menni.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Próbálj meg olyan téteken játszani, amikhez van rollod
    FTP-nél van jóval gyengébb mezőny meg jobb visszatérítés is szerintem, inkább más termet keresnék.
    Ne csinálj hülye callokat.
    Ne nézd meg az összes oktatóvideót amit találsz, hanem nézzél 1 oktatótól meg több videót, jegyzeteld ki, gondold át őket. PA-n van pl Bala videó, NL20 vagy 25 asszem, hasznos lehet.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Milyen termet ajánlanátok amúgy kezdőként aminél biztonságos és egyszerű a ki-befizetés és a szoftver is elég stabil meg kezelhető? mert pl néztem a 888 pokert és kifejezetten nem tetszett a szoftvere.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •