Oldal: 868 / 975 ElsőElső ... 368768818858866867868869870878918968 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.671 - 8.680 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8671
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    "Mi az h 1500 zseton nem ad elég teret a játékra?"

    1500 zseton az már 10/20-nál is csak 75bb. Ezért nincs tér (szerintem) a manőverezésre. 1 darab rosszul elsült visszaemelésre vagyunk a jelentős hátránytól.

    "Ha úgy érzed, hogy a meccs java vakon wpzés, akkor valamit rosszul csinálsz."

    Az dobja rám az első követ aki nem így érzi.

    "Mi az a klasszikus 3beteljünk sokat dolog?"

    Igaz, ezt egy Luigi videóból szedtem aki cash game rendszerben állandó vakok mellett headsupolt. Ott ő megtehette hogy szénné 3beteli a másikat és az erre adott reakciókból von le következtetéseket. 1500-as verseny headsupnál ezt nem lehet megtenni.

    És ne lájkoljátok, nem a mandineren vagyunk.
    scigabacsi and Maxxxika like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #8672
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Ha úgy érzed, hogy a meccs java vakon wpzés, akkor valamit rosszul csinálsz."

    Az dobja rám az első követ aki nem így érzi.
    Ja, hát ez nem úgy megy, hogy 3betekkel tesztelgetjük a másikat.
    Akkor 3betelünk, ha okunk van rá.
    Mint pl hogy AA van nálunk


    Így 4 év pókerezés után felvilágosíthatna valaki, hogy mi az a "wpzés"!
    Én szoktam wp-zni az ellenfélnek, amikor 25effBB-n a 3bet pushomat tartja 68s-sel, és behúzza.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #8673
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az dobja rám az első követ aki nem így érzi.
    "Repül a nehéz kő, ki tudja hol áll meg..."

    A 3betelés meg attól függ, hogy milyen széles a nyitó range, milyen széles a 3betet calloló és a 4bet range, és hogyan viselkedik postflop szituációkban.

    Az elején nem igazán lesz infód ezekről, de ahogy megy előre a játék egyre több, és egyre inkább kihasználhatod az ellenfeled ilyen irányú hibáit.

    Valószínű alacsonyabb limiteken egy aránylag szélesebb value rangel érdemes 3betelni (és az sem olyan széles, gondolom 18-25% közötti valahol), de 25bb felett "el vagyok veszve", szóval konkrétabb tanácsokat inkább nem adnék...meg amúgyis, no free coaching
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2013. 06. 27. 18:56
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #8674
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    "Az elején nem igazán lesz infód ezekről"

    Hát ez az! :-D Dobálja a random ellenfeleket, a legtöbbjével akkor játszom először és nulla infó. Tehát amikor megejtjük az első olyan move-ot amiben csak a szituációt játsszuk, mert mondjuk úgy érezzük hogy gyenge lappal/blöffből nyit egy adott helyzetben, akkor az már vakrepülés. És akkor derül ki hogy ő azt tartja ám 4. párral is. Vagy nem tartja és huh sikeres volt a move.

    Egyébként mrj merre jár?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #8675
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Elszoktál a nagyon remek 75bb-s játéktól. Szokj vissza rá, és akkor látod hogy az is milyen kevés. :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #8676
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    HU videópack:

    ADVANCED (Haladó)

    Will Tipton Video Pack | Heads Up Poker Videos and Instruction at HUSNG.com

    Akit érdekel, az a szokásos helyen és módon megtalál...

  7. #8677
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    $10/$20 No Limit Holdem
    OnGame
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN BrenDon ($450) 23bb
    BB hama1001 ($550) 28bb

    Pre-Flop: ($30, 2 players) BrenDon is BTN
    BrenDon raises to $40, hama1001 calls $20

    Flop: ($80, 2 players)
    hama1001 checks, BrenDon checks

    Turn: ($80, 2 players)
    hama1001 bets $60, BrenDon calls $60

    River: ($200, 2 players)
    hama1001 bets $125, $125 to BrenDon ($350)?


    Ismeretlen ellenfél, 2.hand, szerintetek is van ráció itt flopon kihagyni a cbetet? És nem az a kérdés, hogy callozzak-e, csak így tudtam megállítani az akciót, hogy ne mutassa ellenfél lapját

  8. #8678
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    a probléma inkább az, hogy később az ilyen boardokat A/K nélkül barrelezni akarod, viszont ha most elülteted a fejében, hogy slowplayelsz, akkor kisebb lesz a fold ekvitid. persze ez nem feltétlenül probléma (bár hyperen szerintem az), de ezt mérlegelném.

  9. #8679
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    én itt sosem hagyom ki a cbetet
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #8680
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Azt azért szeretném leszögezni, hogy Ongame-ről beszélünk, ami azt jelenti, hogy ismeretlen játékos 95%-ban fish lesz és ezeknek a fejében sok mindent nem lehet elültetni, mert annyira buták a játékhoz.
    Ami engem motivált a kihagyott cbetre, hogy én nem sok lap ellen láttam benne értéket, egyedül pedig a JT,QT,QJ lapoktól érdemes védeni a 2.párunkat, ami ellen ott van blockernek a T. Persze gyengébb Kx-ekkel megad meg A-kkal, de ezeket meg úgyis elkezdi barrellezni a turnön, még ha fish is.

    Mellesleg sikerült AJ-t mutatnia, amitől téptem a hajam, mivel az egyik std-bb 3bet shove.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •