Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree3Likes

Téma: élő játékra stakelés

  1. #1
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás élő játékra stakelés

    sziasztok!

    budapesti, 23 éves megbízható srác vagyok, aki egyetemi tanulmányai mellett pókerezik és idén januártól kezdve veszem mindennél komolyabban a játékot. a holnapi naptól kezdve, amikor is befizetek a 888 termébe, nl30 és nl50 limiteken fogok vegyesen játszani. nl10-et bwinpartyn, nl20-at betssonon végeztem ki, a roll már majdnem teljesen megvan nl50-re.

    már egy ideje felvetődött bennem a gondolat, hogy szeretnék élőben eljárni cg-zni, ahogy tettem azt régen (100-200-on játszottam vagy 10 alkalommal), azonban nincs meg a rollom a játékhoz és ezért szeretnék keresni olyan vállalkozó szellemű személyt, hogy megbeszélve a feltételeket egy minden szempontból nyereséges üzletet kössünk.

    nl10es bwinparty grafikon:

    Results_nl10.jpg

    nl10-es-20as betssonos grafikon:

    Results_nl10-20.jpg

    aki érdeklődik, azzal privátban megbeszélhetjük a dolgot.

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Szimpatikusabb stakelés felhívás, mint az előzőek Még grafikon is van. Sok sikert hozzá
    redoubtable likes this.

  3. #3
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    élő játékra? van valami élő tracker progid? vagy szimplán bemondod hogy mennyit nyertél? esetleg minden session után standolsz?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #4
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    élő játékra? van valami élő tracker progid? vagy szimplán bemondod hogy mennyit nyertél? esetleg minden session után standolsz?
    egy pesti stakeli, aki elmegy vele és csak nézi míg ő játszik ez is egyfajta megoldás lehet

  5. #5
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    valoszinuleg ki tudnank talalni valamilyen modszert a nyeremeny osszegenek hitelesitesere... aki lat ebben lehetoseget, azzal majd konkretizaljuk a dolgokat.

  6. #6
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Igazolást a nyereményről nem tud adni a terem?

  7. #7
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ez szerintem csak ugy müködhet olyannal megy le aki maga is játszik.

  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ugyan azt az időt, amit élőben játszanál, használd ki online és minimum 10-szer annyi leosztást tudsz játszani, ami az óradíjadat tekintve is többszörös lehet. (30-40 hand maximum óránként élőben)
    naggeri and ZsoleszAK47 like this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Volt már itt 2 muki, aki élő játékra keresett stakert, nem tudom sikerült-e:

    Keresek STAKERT, Budapest LIVE CASH-re
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #10
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    igazolást a terem nem tudom, hogy tudna e adni a nyereményről, valószínűleg nem, mert bonyolult lenne az adminisztráció esetleges rátöltés vagy veszteség esetén.

    órabérre nézve szerintem még azon a szinten vagyok, amikor is simán hozható élőben is egy hasonló. júniusban 3500-as volt, szerintem ez simán reális élőben is amiatt, mert ott nem 3bb a pre emelés standard mérete, hanem inkább 5-6bb, azaz nem is 100-200 a játék ezek alapján... másrészt nekem bejön az élő játék feeling és amikor épp nincs kedvem online csapni, vagy nincs semmi buli, egyéb, akkor szívesen mennék. 50-50-re megvan a roll, talántalán 100-100-ra is, de 100-200-ra nincs és egyedül azt a limitet preferálom. mind1, reménykedem, hogy lesz vki és meg is tudjuk majd oldani.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •