Oldal: 67 / 212 ElsőElső ... 1757656667686977117167 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #661
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    pár perc után rajta volt a számlán...sorra raktam az 3x pénzt fizetett!

  2. #662
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Az anonim asztaloknál a HMnek vagy a PTnek meg kellene jelenítenie rendesen a HUDban a statokat amíg egy adott asztalnál ülök? Nekem a HMben 1 asztalon jelenik meg (a 6ból mondjuk) és ha mondjuk Player1 helyére beül egy másik játékos, akkor összeadja a Player1 helyén lévő játékosok statjait amíg az asztalnál ülök.

    Valakinek tapasztalat?
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  3. #663
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek tapasztalat?
    Korábban lehetett session HUD-ot használni, hiszen számozott anonim asztalok voltak. Azonban nem rég változtattak a rendszeren és most már minden anonim asztalnak ugyanaz a neve. Emiatt a HM nem tudja kezelni a session HUD-ot sem többé. A handeket továbbra is trackeli, viszont a HUD gyakorlatilag használhatatlan anonim asztalokon.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  4. #664
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Tegnap PT4-hez kijött valami frissítés az anonim asztalokhoz de még nem volt időm letesztelni.

  5. #665
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap PT4-hez kijött valami frissítés az anonim asztalokhoz de még nem volt időm letesztelni.
    Kösz a válaszokat! Ha majd tesztelted, oszd meg esetleg a tapasztalatokat.
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  6. #666
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a válaszokat! Ha majd tesztelted, oszd meg esetleg a tapasztalatokat.
    Kipróbáltam . PT4-Edit Hud options-Advanced fül -Allow Table Selection Tool to Appear when Neccessary - Ezt kell kipipálni Én megnyitottam 4 aszatalt , felhoz az asztal közepére egy ablakot amiben kiválaszthatod a stack size-ok és a stacked alapján + azt hiszem a nálad lévő lapot is mutatja ,hogy melyik asztalra tegye ki a hudot. Nekem még így sem sikerült belőni rendesen, de ha valakinek sikerül, megoszthatná velünk a megoldást. (Mintha a kis ablak ami feljön nem frissülne elég gyorsan.)

  7. #667
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Hely
    Csolnok
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Üdv. "Fel a csúcsra" promón vki elérte a legfelső szintet? Ha igen, akkor leírná nekem, hogy mennyit kapott érte? Köszi

  8. #668
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    yepp, 380 körül.
    LVfan likes this.

  9. #669
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Másnál is előfordul, hogy nem kerül vissza pénz a számlájára ? Nekem tegnap reggel , feltűnt hogy session után hiányzik vagy 30 euro , írtam a live chatnek, ott azt mondta a csaj látja, de továbbítja valami részlegnek és majd szól ha megoldják. Délután meg küldte a levelet, hogy nem hiányzik a pénz , minden rendben van. Már kezdtem azt hinni, hogy én néztem el valamit, erre ma reggel jóváírták. Szóval figyeljetek erre oda, mert ilyen alapon be is nyelhették volna.

  10. #670
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnál is előfordul, hogy nem kerül vissza pénz a számlájára ? Nekem tegnap reggel , feltűnt hogy session után hiányzik vagy 30 euro , írtam a live chatnek, ott azt mondta a csaj látja, de továbbítja valami részlegnek és majd szól ha megoldják. Délután meg küldte a levelet, hogy nem hiányzik a pénz , minden rendben van. Már kezdtem azt hinni, hogy én néztem el valamit, erre ma reggel jóváírták. Szóval figyeljetek erre oda, mert ilyen alapon be is nyelhették volna.
    Nekem Blaze játszása közben volt ilyen "érzésem", de bizonyítani nem tudom, mert a HM nem támogatja a Blaze-et (vagyis a Blaze nem menti a handeket fájlba).
    Ilyenkor mit lehet tenni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •