Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Acoimbra 180 fős $3+R NLHE MTSNG oktató videó

  1. #11
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Az oktató videó nem arra való, hogy megtanítson játszani, hanem arra, hogy elhitesse!

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 01.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Youtube kommentjéből látszik hogy azt se tudja mi a reális ROI az adott limitre amin játszik, ha ezzel sincs tisztában "profiként" akkor el tudom képzelni hogy még mi mindennel nem ez mondjuk nem is baj

  3. #13
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem feltétlen rossz. A kezdőket vagy a közepes/vesztő regeket rosszul "tanítja" meg. Hiszen ők azt látják, hogy ezzel a játékkal nyer és akkor ők is így csinálják/másolják.
    Így a nyerő regek profitálhatnak belőle.
    Ezt Te se hiszed el.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  4. #14
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én nem néztem meg a videókat, mivel ""atomkirály"""" vagyok nélküle is.

    de azt kétlem, hogy baromságokat mond! továbbá azt sem tartom valószínűnek, hogy nem csekkolta le senki aki nála jobb playa, mielőtt az egész világgal megosztaná... pont....

    ezt meg azért mert tetszik a muff!

    fejes1988 and ZsoleszAK47 like this.

  5. #15
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyűlölöm az ingyenes oktató videókat, sőt az oktatóvideókat úgy egyáltalán. Minek kell megtanítani mindenkit játszani? Hosszútávon rengeteg edge-et veszít bármelyik nagy játékos, aki oktatóvideót csinál. Csak erre nem gondolnak..

    Akkor az akadémiára feltöltött magyar regeket is gyűlölöd?

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 27.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    pedig az előző videója is érdekes volt, ahol a 16ezer fős tournamentet behúzta, bemutatta hogy kell behúzni kb az összes preflop allint...
    azt sem nézte meg senki, ezer alatt volt a nézettsége...

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor az akadémiára feltöltött magyar regeket is gyűlölöd?
    bocs, most valószínűleg nem leszek népszerű, de én aptok videóin és mil cg videóján kívül, soha egyetlen értelmes videót nem láttam itt sok-sok éve. persze ez nem csak az akadémiára vonatkozik. egy régi akadémiás sng sne videói egyszerűen teljesen zerók. amennyire még emlékszem luigi videói voltak a legértelmesebbek meg szusza is mondott jókat, de azok már nagyon régiek, szerintem ma már nemigen működnek. mindez csak az én vélemények, nem akarok vitát szítani!

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    hát nem tudom, kb. fingom sincs ki ez az acombra csákó, néha beleolvasok a hírekbe h mi történik körülötte és ennyi. viszont annyit tudok, h nekem olyan 300$ dolcsi körüli az állandó rollom nl10-re, amit kb 1 nap alatt is képes vagyok nullázni, neki meg 100 ból most 10k+ van a számláján, de tuti ő a fish én meg aki prón tud pokizni:-))
    naggeri likes this.

  9. #19
    Lelkes újonc Mr.Szabi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Milky Way
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet Pato05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Youtube kommentjéből látszik hogy azt se tudja mi a reális ROI az adott limitre amin játszik, ha ezzel sincs tisztában "profiként" akkor el tudom képzelni hogy még mi mindennel nem ez mondjuk nem is baj
    Mid stakes hyper turbo sng regular a srác, azért szerintem van fogalma arról, hogy mi a ROI. Az oktatói képességei lehet nem a legjobbak, de szerintem azért is indította ezt a kihívást hogy fejlődjön a játéka.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom, kb. fingom sincs ki ez az acombra csákó, néha beleolvasok a hírekbe h mi történik körülötte és ennyi. viszont annyit tudok, h nekem olyan 300$ dolcsi körüli az állandó rollom nl10-re, amit kb 1 nap alatt is képes vagyok nullázni, neki meg 100 ból most 10k+ van a számláján, de tuti ő a fish én meg aki prón tud pokizni:-))
    Játszottam ellene tavaly elég sokat....
    Az ez évi teljesítményéhez hozzá kell adni,hogy nyert például olyan VIP freerollt,amin te valószínűleg sose fogsz elindulni és nyert egy 1 dolláros rebuy 3x turbó kicsapóst 14K-ért,ezt a versenyt rengeteg teljesen tudatlan játékos is meg szokta nyerni,DDD,de persze nem akarom ledegradálni az eredményeit,nem olyan rossz játékos ő,sőt néha úgy érzem,hogy kreál hibákat,hogy történjen már valami.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •