Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 07. 04

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 07. 04

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: UTG+1
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6fős asztalon, amikor UTG dobása után 1.5 dollárig emelsz AA lapjaiddal. A kisvakig mindenki dob, ő viszont 5 dollárig emeli a tétet. A kisvak elég agresszívnek tűnik, 1k hand alatt 25/23-at játszik, MP elleni 3betje 10%, sb 3betje 16%. 3bet potokban 80%ban cbetel, sima emelt partikban ezt 75%ban teszi, turnon pedig 65 %ban folytatja. Nem tudod, neki mennyi leosztása van rólad, de az asztalnál töltött 200 hand-ben 18/16-ot játszottál, korai pozíciókból feszesen, 3betre pedig 72%ban dobtál. Két alkalommal 4beteltél, ebből egyszer kerültél all in király párral. A nagyvak dob, te következel. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Multiway potban egyértelmű 4bet, igy HU-ban a call és minraise között gondolkoznék. A leirás alapján LAG játékos, az ilyenek egy nagy 4betre vagy allinre dobnak. Ha nagyon feszesnek lát minket akkor jobb a call, de ha korábban már volt pár laza akciónk az asztalon akkor egy minraise is belefér...

  3. #3
    Lelkes újonc Mr.Szabi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Milky Way
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Eléggé adta magát a válasz. Nagyos sokszor fog 2 utcát lőni.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    adta magát a válasz, de én sose callolok ász párral, szerintem az elavult már a kilencvenes években
    barko20 and pszibu like this.

  5. #5
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    adta magát a válasz, de én sose callolok ász párral, szerintem az elavult már a kilencvenes években
    Dehogy elavult. Pont az, hogy nem az! Rengeteg olyan szitu van, mikor pre csak callozunk ászokkal! Pl ha villain sokat dob 3betre...
    Jul3s4ty likes this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Sok esetben több pénzt hoz a call AAval, ismeretlen v sokat foldoló korai emelő ellen, izolálás ellen h bent tartsunk fisht, squueze ellen amikor feltételezzük h az eredeti callozó sokszor pusolhat vagy 4betelhet, vagy egyszerűen mikor adott szituban túl nagy erőt mutatnánk a 4bettel, maniac 3betelő ellen stb.

    Illetve azert is jo, mert amikor 3betet callozunk, bizonyos boardokon nyereségesen tudnak 2-3 barrelezni ellenünk mindig, és jót tesz ha ilyenkor van monster is a rangeünkben.

    Nyilvan image függő is, ha sokat 4betelünk akkor abba nyilvanvaloan monstereknek is benne kell lennie olyan ellenfelek ellen, akikkel van history.

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    [x] raise és call mixelve (70-30 mondjuk)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    adta magát a válasz, de én sose callolok ász párral, szerintem az elavult már a kilencvenes években
    Az egy dolog, hogy ritkán fogok callolni, de ilyen helyzetekben jó megoldás. Az a kifejezés, hogy "sose" nálam nem létezik. A feladványban szereplő szituációk miatt pedig szerintem még egyáltalán nem avult el.
    erikkke likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    MP vs SB a callal sem lesz gyengébb a range-ünk mint 4bettel és AA-val különösen érdemes szinte minden pozból 4betelni SB ellen, mert nyilván sokkal jobban dominálja a stackoff range-et, mint KK, vagy AK, vagy gyengébb. Nem hiszem hogy olyan elvetemültem barrelezne air handekkel, stackeljük az AK-kat, QQ-kat, mielőtt a board ezt megakadályozná.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 08.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    slow play - lassú halál Nálam ilyenkor mindig úgy elromlik a board hogy az már vicces. Én 4betelnék 10-12ig aztán lehet rámtolja valami ganéval.
    barko20, kistaska and vadallat like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •