Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree56Likes

Téma: Ezt gondolják rólunk!

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ha én pontosan $0 játékhaszonnal csak rakebackből nyerek, jó ember kell hogy legyek, hiszen nem játékosok, hanem nagyvállalatok pénzét nyerem el
    Ahhoz a 0$ haszonhoz az ellennek veszteni kell. Tolvaj vagy!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz a 0$ haszonhoz az ellennek veszteni kell. Tolvaj vagy!
    Kivéve ha totálisan 0-ás játékkal pont csak a rake-et veszítem el, amit freerollok segítségével tornázok fel 0-ra
    pszibu likes this.

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ha én pontosan $0 játékhaszonnal csak rakebackből nyerek, jó ember kell hogy legyek, hiszen nem játékosok, hanem nagyvállalatok pénzét nyerem el
    Á, akkor is elveszed a pénzt az emberektől, csak szétosztod másoknak, lehetsz te a texasholdem Robin Hood-ja, de azért még tolvaj maradsz
    kertitorp likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Tolvaj banda!:d

  5. #15
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ha ezekkel a kérdésekkel túl komolyan el kezdünk foglalkozni, az csak rossz irányba vezethet. Teljesen félre kell tenni, a lehető legkevesebbet foglalkozni vele. Mindenki gondoljon rólunk amit akar, mi is gondolhatunk róluk akármit, úgyse számít.

  6. #16
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Szüleim alapvetően mindig támogattak, főleg apám hitte el, hogy lehet ebből valami; azért anyunak néha még mindig vannak olyan kérdései, hogy mikor lesz normális munkahelyem, vagy felhív, hogy Mucsaröcsögén újságírót, médiamunkást, irodai alkalmazottat és hasonló lótifuti bizbaszt keresnek, érdekel-e. Azt, hogy a sokszorosát termelem meg, mint amennyit manapság egy átlagos munkahelyen lehet Magyarországon, valamiért nem veszi figyelembe, az csak valami kifordított falanszter valóság, biztos nem is létezik.
    A baráti köröm szignifikáns része pókeres, akik ebből élnek, tehát ott tárgytalan a kérdés, a rokonok pedig tutira szerencsejátékosként kezelnek, aki valami abszurd módon elvegetál Pesten (nyilván eltartja valaki, akinek nagyon jól megy, azé fussa néha külföldi útra is a kocsmai szerencsejátékosának!). De ez valószínűleg még jó is: ha tudnák, hogy nem ez a helyzet, előbb-utóbb tutira kölcsönkérne valamelyik.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    nagyon ritka, hogy elmondom valakinek, miből élek.
    barátnőm elfogadta, érdeklődik is iránta, már egy ideje játszik is, mikrolimiten. sőt nyerő is
    szülők, testvérek kételkednek benne, nem tartják rendes munkának.
    teszik ezt úgy, hogy én vagyok a legfiatalabb a családban (unokákat kivéve),
    és ennek ellenére anyagilag én állok a legjobban.
    szerintem sose fogják elfogadni. én meg már nem is erőlködöm, hogy elfogadják.
    valójában már nem érdekel, ki mit gondol...
    erikkke likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  8. #18
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    "elveszed mások pénzét", ez valami zseniális! Gondolom a boltba is úgy megy, hogy a boltos is tolvaj, meg a pék is, meg a hentes, meg zöldséges, meg mindenki, hiszen árréssel adja el a terméket... Fúj!

  9. #19
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Az offtopik és személyeskedő, ironizáló hozzászólásokat töröltük. Kérünk Titeket maradjatok a témánál!
    Romsy and erikkke like this.

  10. #20
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Azt,h póker laikusoknak meg sem szabad említeni. A legjobb amit mondhat az ember szerintem az az "Interneten kártyázom." mondat. Aki hülye a számítógépes dolgokhoz (idősebb generáció) az nem kezd el tovább kérdezgetni,m csak elárulná,h mennyire buta ehhez még alap szinten is, és amúgy sem érdekli, le tudja magában annyival,h te fiatal vagy te jobban értesz ezekhez.
    Aki pedig ismer pár kártyajátékot az megkérdezi,h "Mit?", vagy "Hogy?", erre mondod,h pókerezel, na ezt pedig nem ismeri, így nem megy bele a részletekbe, de nem is szabad.
    Mert különben jönnek a kérdések:
    Szoktál nyerni?
    Mennyit buktál már?
    Mennyit nyertél már?
    És mi lesz ha nem kapsz jó lapokat?
    És ha nyersz akkor ki is fizetik? Tényleg? Nemáá!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •