Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree56Likes

Téma: Ezt gondolják rólunk!

  1. #21
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Én azt szoktam mondani , ha valaki ezt a lopásos , más pénze dolgot firtatja , hogy
    " én szórakoztatok és oktatok".... akivel játszom az szórakozhat rajta vagy éppen tanulhat belőle..... ennyi
    aki csak úgy nyomogatja a gombokat az szórakozik vagy éppen gamblerkedik , aki meg figyeli a játékomat és az asztalt az tanul............ Erre van igény!!! Ezt csinálom... Ennyi a filozófiám.
    naggeri, ivan41, djeleven and 4 others like this.

  2. #22
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt szoktam mondani , ha valaki ezt a lopásos , más pénze dolgot firtatja , hogy
    " én szórakoztatok és oktatok".... akivel játszom az szórakozhat rajta vagy éppen tanulhat belőle..... ennyi
    aki csak úgy nyomogatja a gombokat az szórakozik vagy éppen gamblerkedik , aki meg figyeli a játékomat és az asztalt az tanul............ Erre van igény!!! Ezt csinálom... Ennyi a filozófiám.
    Mondjuk ez is egy erőltetetten önigazoló, kifordított pszichológia, de legalább van egy magyarázat. De a lényeg átjön: elnyerni mások pénzét egy közös fogadáson vagy ellopni más pénzét az rohadtul más dolog. Aki ezt nem érti meg, annak nem is érdemes elmagyarázni.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tényleg nem kell más orrára kötni a dolgot. Senki sem lehet olyan büszke erre.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #24
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ez is egy erőltetetten önigazoló, kifordított pszichológia, de legalább van egy magyarázat. De a lényeg átjön: elnyerni mások pénzét egy közös fogadáson vagy ellopni más pénzét az rohadtul más dolog. Aki ezt nem érti meg, annak nem is érdemes elmagyarázni.
    nem hiszem, hogy önigazolás lenne. önigazolásra akkor van szükség, ha saját magaddal vagy konfliktusban valamilyen oknál fogva. más dolog, hogy te magad mit gondolsz valamiről és más, hogy mások mit gondolnak.
    amit Frici írt az szerintem teljesen okés, mindemellett mások pénzét nyerem el, senkit nem kértem meg, hogy üljön le velem, de ha megteszi, próbálom az összes zsetonját elszedni. nem kell indokokat és magyarázatokat keresni (mentségeket főleg nem), erről szól ez a játék.
    ferkocse and erikkke like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #25
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem kell más orrára kötni a dolgot. Senki sem lehet olyan büszke erre.
    és ha még stake-elik is "ezért", akkor pláne...

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván eltartja valaki, akinek nagyon jól megy
    Egy pénzes öreglány.
    Pat likes this.

  7. #27
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Szűk baráti kör tudja és értelemszerűen elfogadja. Másoknak meg nem kell tudniuk semmit.

    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 07. 04. 19:05

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ha én pontosan $0 játékhaszonnal csak rakebackből nyerek, jó ember kell hogy legyek, hiszen nem játékosok, hanem nagyvállalatok pénzét nyerem el
    looúúúl ök nyerik el a tied !

    Egyébként erre a lopásos témáre meg : az öreganyám kifosztanám az asztalnál ! ( idézet)
    Utoljára módosítva: erikkke által: 2013. 07. 04. 19:20

  9. #29
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szűk baráti kör tudja és értelemszerűen elfogadja. Másoknak meg nem kell tudniuk semmit.

    I do not have the ****in time to sit here, and talk about the complex strategy I use, when I sit down. I especially do not have time to discuss it with such a busto-ass truck-driving donk such as yourself
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •