Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Isildur1 közel 700 ezer dollárt nyert

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Isildur1 közel 700 ezer dollárt nyert


  2. #2
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Minden nap ilyen Trueteller szerű fishekre vadászok... bárcsak ellenem is gyakran allin blöffölnének ötödik párral.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden nap ilyen Trueteller szerű fishekre vadászok... bárcsak ellenem is gyakran allin blöffölnének ötödik párral.
    Lehet h rosszul gondolom, de ha a value handek mellé blöff lapokat is pusholnia kell akkor a range aljáról érdemes válogatni, márpedig ennél lejjebb nem nagyon lehet a range-ében.

  4. #4
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet h rosszul gondolom, de ha a value handek mellé blöff lapokat is pusholnia kell akkor a range aljáról érdemes válogatni, márpedig ennél lejjebb nem nagyon lehet a range-ében.
    Szerintem nem a range aljáról érdemes válogatni hanem a fold range tetejéről. Persze mindezt relatív laperőben értendő.
    Nem akarok mélyen belemenni de jelen esetben rengeteg kobináció van ami rosszabb a 32-nél

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem a range aljáról érdemes válogatni hanem a fold range tetejéről. Persze mindezt relatív laperőben értendő.
    Nem akarok mélyen belemenni de jelen esetben rengeteg kobináció van ami rosszabb a 32-nél
    Igen, aztán beugrott hogy vannak olyan lapok is amikkel nincs párja...
    Egyébként belemehetnénk.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szerintem aki nem játszik azon a szinten nem is fogja nagyon érteni mit miért tesznek
    kapitany10 likes this.

  7. #7
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem Trueteller-tfishnek nevezni kemény. Egyébként meg irták a vége felé tiltelt az erc

    Azért érdekelne melyikötöknek nagyobb a lifetime profitja.

    Ez kb olyan mintha sumi-nak akarnád megmagyarázni hogy kell vezetni mert te az opel astráddal még sose csusztál ki soderágyba:P

  8. #8
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Trueteller-tfishnek nevezni kemény. Egyébként meg irták a vége felé tiltelt az erc

    Azért érdekelne melyikötöknek nagyobb a lifetime profitja.
    Nem kell ám ennyire ráfeszülni, viccnek szántam ám...
    A leglátványosabb pókeres pillanatok a besült tilt blöffök. Ziigmund 95 allin AA ellen EPT9 Barcelona utolsó leosztásában, hogy mást ne emlitsek...
    EPT9 Barcelona - Mikalai Pobal wins €1,007,550 beating Ilari "Ziigmund" Sahamies - YouTube

    C.Ronaldo lyukat rúg és seggre esik, stb... nevessünk kérem!

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem a range aljáról érdemes válogatni hanem a fold range tetejéről. Persze mindezt relatív laperőben értendő.
    Amikor egy nyitással szembesülsz, igen, ebben a helyzetben viszont ez nem igaz. Azzal, ha a range-e legalját elpasszolja TT első beszélőként, megadja az esélyt Viktorunknak, hogy 1. visszapasszolja a középszar lapjait és nyerjen velük és 2. nagyon profitábilis blöff lehetőséget ad Isinek, mert TT check rangében túl sok lesz a nagyon trash lap, amivel bármilyen kis river betet sem adhat meg. Akkor már inkább dobassunk a bottom párunkkal és reménykedjünk a check-checkben a top párunkkal.

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok mélyen belemenni de jelen esetben rengeteg kobináció van ami rosszabb a 32-nél
    Preflop biztosan lesz elég rosszabb lap nála, a kérdés, hogy mennyire szűkül TT range-e a két utca bet után, meg hogy mennyire value betel riveren szűken. Ahogy látom, Isi kb. 3:1 oddsot kap, szóval TT bet rangének kb. 75%-a lenne value, 25% blöff. Nem játszom NL-t, szóval fogalmam sincs, mi egy tipikus pre 3bet range HU, de ha value betel mondjuk minden színt riveren, simán becsúszhat az alsó 25%-ba a 32s.

  10. #10
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Napi millió dolláros swingek vannak, és általában mindig ismert HS játékos a másik ismert HS ellen, mégsincs soha senki év végén mondjuk -20 millión. Igazán igazságos a világ a tehetségekkel, bár kicsit furcsa.
    S0nnyB1ack and koviii like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •