Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Isildur1 közel 700 ezer dollárt nyert

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Napi millió dolláros swingek vannak, és általában mindig ismert HS játékos a másik ismert HS ellen, mégsincs soha senki év végén mondjuk -20 millión. Igazán igazságos a világ a tehetségekkel, bár kicsit furcsa.
    Annyira nem furcsa. Mert ha tényleg tehetséges, akkor válik ismert HS játékossá. Egyébként eltűnik a süllyesztőben. Még a fekete péntek előtt sokat játszott Guy Laliberté is, több nicken, HS játékokban. Akkor általában arról szóltak a hírek, hogy mennyit vesztett, és az összes HS pro vele akart egy asztalra kerülni. Na, mondjuk ő volt az a kategória, hogy ismert játékos volt, de nem volt topon a játékban. A tehetségéről nem tudok nyilatkozni, de biztosan fejlődött valamit közben.
    Gus Hansennek sem megy jól egy jó ideje...
    Ha nekem lenne 20 millióm, és elkezdenék HS-t játszani, akkor hallanál olyanról, hogy év végére -20milka volt a veszteségem. És csak eleinte lennék ismeretlen (valószínűleg eléggé el lennék veszve a readelésben a tényleg tehetségesek ellen)
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  2. #12
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet toma1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor egy nyitással szembesülsz, igen, ebben a helyzetben viszont ez nem igaz. Azzal, ha a range-e legalját elpasszolja TT első beszélőként, megadja az esélyt Viktorunknak, hogy 1. visszapasszolja a középszar lapjait és nyerjen velük és 2. nagyon profitábilis blöff lehetőséget ad Isinek, mert TT check rangében túl sok lesz a nagyon trash lap, amivel bármilyen kis river betet sem adhat meg. Akkor már inkább dobassunk a bottom párunkkal és reménykedjünk a check-checkben a top párunkkal.



    Preflop biztosan lesz elég rosszabb lap nála, a kérdés, hogy mennyire szűkül TT range-e a két utca bet után, meg hogy mennyire value betel riveren szűken. Ahogy látom, Isi kb. 3:1 oddsot kap, szóval TT bet rangének kb. 75%-a lenne value, 25% blöff. Nem játszom NL-t, szóval fogalmam sincs, mi egy tipikus pre 3bet range HU, de ha value betel mondjuk minden színt riveren, simán becsúszhat az alsó 25%-ba a 32s.
    Nem úgy értettem, hogy a river open fold rang-enek a tetejével érdemes blöffölni. (Legjobb ha ilyen range-e nincs is az embernek) Nyilván a river check fold rangenek a tetejére gondoltam.
    Nem vitatom, hogy az alsó 25%-ban van bár nem számoltam utánna meg nem is tudnék mert nem ismerem a ranget, csak azt írtam, hogy szerintem sok rosszabb lap van ettől a lapnál. Így érzésre.

  3. #13
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Kicsit gondolkoztam még a handen. Ha tp-vel check fold a tervünk és 5. páral is és választanunk kell, hogy melyikkel blöfföljünk akkor ha az ellenfélnek lehet olyan checkback range hogy jobb lesz blöffölni az 5. párral. Szóval ja igazad van a checkback rangetől függ.

  4. #14
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden nap ilyen Trueteller szerű fishekre vadászok... bárcsak ellenem is gyakran allin blöffölnének ötödik párral.
    Valoszinu a 10 party utan azt se tudnad hany lap van a kezedben, s milyen jatekot jatszol, annyira bevinnenek az erdobe, vagy sajat magad. Foleg gondolom HU-ban nagy tapasztalatod lehet.

    Amugy sztem barmikor leul Veled jatszani, nyilvan nem 10 centes vakok mellett, de ott megmutathatnad neki. En szivesen megneznem
    danfiu and Pat like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    ne erőlködj már Littlemage. Nem kell önkéntes hősként megvédened Trueteller becsületét. a kolléga korabban mar említette, h ironizált.. hihetetlen, h ennyire rá tudtok feszülni a kommentekre.. Lazuljál, nyalj el egy fagyit, igyál egy sört, esetleg egy nő még megoldás lehet.. (no offense)
    danfiu, torzon, S0nnyB1ack and 1 others like this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem aki nem játszik azon a szinten nem is fogja nagyon érteni mit miért tesznek
    ez a legnagyobb hülyeségek egyike amit neten a pókerről lehet olvasni.... mintha a profik egy magasabb tudattal rendelkező lények lennének... vicc... ezért tologatják egymásközt ide oda ...
    oTBo and Bél@ like this.

  7. #17
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valoszinu a 10 party utan azt se tudnad hany lap van a kezedben, s milyen jatekot jatszol, annyira bevinnenek az erdobe, vagy sajat magad. Foleg gondolom HU-ban nagy tapasztalatod lehet.

    Amugy sztem barmikor leul Veled jatszani, nyilvan nem 10 centes vakok mellett, de ott megmutathatnad neki. En szivesen megneznem
    Lassan jönnek a HS regek xxx oldalai, ahol némi pénzért kielégítheti bárki őket orálisan, te bérelhetnéd az első helyet...
    S0nnyB1ack likes this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Dinicsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira nem furcsa. Mert ha tényleg tehetséges, akkor válik ismert HS játékossá. Egyébként eltűnik a süllyesztőben. Még a fekete péntek előtt sokat játszott Guy Laliberté is, több nicken, HS játékokban. Akkor általában arról szóltak a hírek, hogy mennyit vesztett, és az összes HS pro vele akart egy asztalra kerülni. Na, mondjuk ő volt az a kategória, hogy ismert játékos volt, de nem volt topon a játékban. A tehetségéről nem tudok nyilatkozni, de biztosan fejlődött valamit közben.
    Gus Hansennek sem megy jól egy jó ideje...
    Ha nekem lenne 20 millióm, és elkezdenék HS-t játszani, akkor hallanál olyanról, hogy év végére -20milka volt a veszteségem. És csak eleinte lennék ismeretlen (valószínűleg eléggé el lennék veszve a readelésben a tényleg tehetségesek ellen)
    Guy üzletember csak hobbiból játszik... arról nem is beszélve hogy elég szánalmas ahogy leült játszani az összes nagy pro oda ült hogy levadássza...

    Gus meg élő játékos... szoftvert se használ... és majdnem az összes vesztesége PLO-ból van... azt nem játszaná még nyereséges is lehetne...

    Isildur1 is ez év előtt több mint 1 millió mínuszba volt online cash gambe még is mindeki őt isteni hogy de ***** nagy a pro...

  9. #19
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Szerintem trueteller egy b.szott nagy fish. Fogalma nincs sem a pre sem a post játèkròl. Isildur is ilyen meg az összes HS pro. Egyedül Gus tud játszani a máker csapatbòl.

    Truetllernek az èletèt is elnyernèm nl10-en, sìrhatna kèsőbb hogy kócsoljam.





    Nincs szmájli a vègèn. Támadjatok!

  10. #20
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a legnagyobb hülyeségek egyike amit neten a pókerről lehet olvasni.... mintha a profik egy magasabb tudattal rendelkező lények lennének... vicc... ezért tologatják egymásközt ide oda ...
    Szerintem is egy nl2-es BE reg ugyan ugy gondolkodik mint 0human0, biztos vagyok benne még jobban is alkalmazkodik csak szegény life time down swingben van és ezért nem ö tolja NL10K-n
    (Ironia Táblát képzeljétek ide)

    A tologatásról meg anyit minél kisebb az edge (bb/100) , annál nagyobbak lesznek a kilengések
    PL: Ebben a cap huban nem hiszem hogy 1-2 bb/100-nál jobb lenne valamelyiköjük a másiknál ebből ered hogy egyik nap egyik nyer másik nap másik mert itt döntöen a variancia dönt egy adott sesiönről és kb sose tudjuk meg melyik a jobb mert nem tolnak anyi leosztást amiből megtudnánk melyik a jobb.
    bakyka likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •