Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Isildur1 közel 700 ezer dollárt nyert

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    kétségtelen, h 0Human0 mekkora playa! De! kb az életét elbukta az utobbi időben... Gus meg... akkora verebet ritkán hord a hátán a föld mint Ő.... (és ezzel nem azt akartam mondani, h miből van, v nincs pénzük, mert épp nem érdekel. csak amit Hsdb-n latok...)

  2. #22
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem trueteller egy b.szott nagy fish. Fogalma nincs sem a pre sem a post játèkròl. Isildur is ilyen meg az összes HS pro. Egyedül Gus tud játszani a máker csapatbòl.

    Truetllernek az èletèt is elnyernèm nl10-en, sìrhatna kèsőbb hogy kócsoljam.





    Nincs szmájli a vègèn. Támadjatok!
    eretnek!! meg kell égetni
    ikaszápól dolan!


  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Azért ez az Isildur gyerek ügyes. Kíváncsi lennék, mi a titka. És már nagyon fiatalon berobbant az élvonalba.

  4. #24
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kétségtelen, h 0Human0 mekkora playa! De! kb az életét elbukta az utobbi időben... Gus meg... akkora verebet ritkán hord a hátán a föld mint Ő.... (és ezzel nem azt akartam mondani, h miből van, v nincs pénzük, mert épp nem érdekel. csak amit Hsdb-n latok...)
    Te miről beszélsz az egész poker egy dologról szól a pénzről, legalábbis a nem hobby playáknál.
    Nem tudom hogy menyit bukot human de tartom anyira inteligensnek hogy sose veszélyeztetné a rollját.

    Gus Hansent nem védem de ö nyert már Ossie Milliont (lehet nem igy irják) , te cserébe mit raktál le az asztalra? Csak egy példa ha havi 500,000$ mondjuk a fizetése és havi 400K-t bukik még mindig keres havonta 100K-t meg ö lakik monacoban nem én vagy te . Lehet nagyon szar pokeres de a játéka + maeketingje elég jól müködik remélem érted mire gondolok.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne erőlködj már Littlemage. Lazuljál, nyalj el egy fagyit
    Erről az jut eszembe, mikor még Ongame-n csatáztál egy híresebb magyar cash reggel és mikor levetted, azt írta: Költsd el fagyira
    Txxxxxxx akart is olyan képet csinálni, hogy teli pofával vigyorogsz mindkét kezedben fagyi, a polódon meg olyan felirat virított volna: "Mit adsz elő xxxxxxx???????"

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    "Te miről beszélsz az egész poker egy dologról szól a pénzről, legalábbis a nem hobby playáknál.
    Nem tudom hogy menyit bukot human de tartom anyira inteligensnek hogy sose veszélyeztetné a rollját."

    De hiszen irtam, h sztem is baromira jo jatekos, Te is lazitsál haversrác.. Olyan mókás ahogy idegroncsok lesztek mert vki kommentel egy kevésbé "szopkjukleahsplayákat" kommentet.. Meg ez a Te mit raktál le az asztalra.. édes istenem Te ekeábrázatú, mennyire vicces vagy.. Talán ha volna képességed megnyitni a hsdb-t akkor nem pofáznál állatságokat össze vissza.. Várj, segítek rajtad: 0Human0 on Pokerstars - Poker Player Ignat Liviu Gus akkor is fogyaték, fenntartom...!! Gus Hansen on Full Tilt Poker - Poker Player Gustav Hansen neked ez a grafikon mit mond el? hogy hú de ***** jó? felőlem össze is szarhatja mahát monacoban, sztem már rég nem ép elméjű.. szép napot, igyál egy bögre tejet..!!

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Ez a topik remekül jellemzi az akadémia jelenlegi színvonalát...
    Littlemage and Pat like this.

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a topik remekül jellemzi az akadémia jelenlegi színvonalát...
    Nem kell elolvasni az ilyen topikokat és megmaradhat az az illúzió, hogy az akadémia értékes, értelmes, segítőkész és a pókert tekintetében nagy tudású, illetve nagy tudást kereső embereket gyűjt egy olyan közösségbe, amely a legkisebb színvonaltalanságot és hányadékot is kilöki magából. Én máig azt hiszem, hogy ez így van.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez az Isildur gyerek ügyes. Kíváncsi lennék, mi a titka. És már nagyon fiatalon berobbant az élvonalba.
    Szerintem be van kólázva rendesen, különben hogy bírna ki 12 órás menetet egyhuzamban...

    Csúcshatás 2

    Valaki kérjen tőle vizeletmintát

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •