Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Andrew (Good2cu) Robl újra bunyózni akar

  1. #11
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de tony g KARATEMESTER és cirka 40kgval több mint ő. Szerintem lekaratézná a training alapján. Mondjuk attól is függ hogy Andrew mennyire jó földharcban, mert kb annyi esélye lenne hogy ott lekopogtassa.
    MMA-meccsen egy puszta karatetudás nem sokat ér. Kiválló állóharcosok is komoly hátrányban vannak már középszerű földharcosok ellen is.

    Nem tudom hogy ez a karatemester dolog komoly volt-e vagy nem, de pont a Karate pont az a harcművészet ahol a legtöbb szemfényvesztő van. Stílusfüggő is a dolog de mondhatni ott nagyon nagy a szórás. Tony játékközbeni megnyilvánulásaiból nem úgy tűnik hogy túlságosan átvette volna a Karate tanításait hacsak nem szájkarate-mesterre gondoltál
    tomi996 likes this.

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezen elv szerint en is lekarateznam az extra 100kg-om miatt?Btw, azt mondjak sokan h verhetetlen vok foldharcban, nem tudnak elmozditani az ellenfeleim!
    Royce Gracie vs Akebono - YouTube

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    egyszer fejberúgtam egy karatés srácot, valami bajnokságot nyert, én meg csak thai boxhoz értek. utána már nem tudta hasznosítani a karatés bajnoki érdemeit, mert bedagadt a búrája egy kicsit. szóval nem minden a karate. egy thai boxos nagy állóképességi fájdalomtűrési és rombolási előnnyel van a gyors technikás karatés ellen. szóval a karatét nem tartom sokra.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ezek az ütések, meg a kettős fedezéke...Nem ártana pár box edzés előtte...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •