Oldal: 871 / 975 ElsőElső ... 371771821861869870871872873881921971 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.701 - 8.710 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8701
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @rockett Abba mi a poén, hogy rendszeresen ráülsz nyerő regre? Oké, hogy jól futsz, de az ev-d nálam negatív.
    Üdv
    Gray...
    Miért openregelsz, ha utána sírsz, amikor rádülnek? Üdv, badamka!
    Mabohai and Fedayn72 like this.

  2. #8702
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan nem arcoskodok a csetben, már csak azért sem mert le van tiltva. Én akartam így, segít a koncentráció megtartásában. Privátot nem tudok még írni, skype on meg, nem fogok 50 rakétát megkérdezni, hogy "őő izé Te szoktál rámülni x teremben x névvel?".

    De amiért belekezdtem a posztba. Szerintem pár dolgot át kellene értékeled magadban. Szerinted, egy akár gyenge regularon hogy fogsz 5% rake-et ledolgozni 25bb kezdőstack-el? Mrj oké ledolgozza, de azért gondolom még nem tartasz ott. De tegyük fel ledolgozod... Nem lenne jobb egy hallal játszani órabér szempontjából? Még a beszólás téma. Ha Gus Hansen beszól, akkor onnantól ráülsz a lobby-ban? Utána mész magasabb limitre is? Mert velem ez csináltad. Érted EV, EV, EV...

    Edit: bocs 6,46% rake
    Az arcoskodást általánosságban értettem, nem rád, van aki csinálja, amellett, hogy nem is túl jó játékos. De hogy feleslegesen ne csépeljem a szót: Összekeversz valakivel. Sokféle HUsngt játszom stabilan, super turbot egy darabot sem (néha starson funból egy kicsit, de ott nem 6,46% a rake és ebben nem is regwarozok). Szóval rossz ajtón kopogtatsz, más is játszhat rakétás nickkel nem csak én fogalmam sincs kibe láttál bele, hogy én vagyok.

    Az opensiteléssel meg egyetértek. Ha beülsz vállalod azt, hogy játszol BÁRKIVEL. Te nyitod a boltot, nem válogathatod meg milyen vendég jön oda, Ő válogathat. +azt írtad +EV-t hozol az illető ellen és még van egy ****a rb-d is. Nem értem a problémád, told vele és zsebeld be a pénzt. GL
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #8703
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nekem is van 1-2 arc, akivel szemben +evroim van, de olyan idióta módon játszik, hogy jobban örülnék ha nem ülne be.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #8704
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    6,5% fee mellett kb ekkor tolnám csak:
    - 80%, vagy jobb rb
    - 90%-ban tudjam tolni fishek ellen relatíve magasabb limiteken is
    - óránként két asztalon menjen le 20 legalább (= legyen action)

    De te tudod

    Amúgy ha opensitelsz, akkor vállalod, hogy játszol bárkivel. Szívás regekkel tolni, de ha ezt 2+2-re írtad volna, akkor lehet pluszba a nyakadba kapsz 6 reget, csak a sírás miatt
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2013. 07. 09. 21:25
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #8705
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Úgy néz ki tévedtem, elnézést kérek! Kegyetlen nehéz az ilyesmit kimondani,de kimondtam!^^ GL
    rockett and vadallat like this.

  6. #8706
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    @Holdenper

    Én mindig azzal a naiv feltételezéssel élek, hogy aki tanulta a pókert az keresni fogja a legjobb játékot. Nálam ez evidencia. Csak akkor ülnék rá másik regre ha pl minden slot foglalt és mondjuk race-elek. Az valahol egy erős belső frusztrációt (önértékelési zavart?) jelez, ha egy reg csakazértis meg akarja mutatni a másiknak, holott az idő alatt (több) pénzt is kereshetne. Nem az óvodában vagyunk.^^

  7. #8707
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Lassan eljön az az idő, amikor mindig reget fogsz kapni, ami ugyan neki rövidtávon nem olyan pluszos, de hosszútávon mégis az lesz.

    Sok a vadász, kevés a fóka.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8708
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan nem arcoskodok a csetben, már csak azért sem mert le van tiltva. Én akartam így, segít a koncentráció megtartásában. Privátot nem tudok még írni, skype on meg, nem fogok 50 rakétát megkérdezni, hogy "őő izé Te szoktál rámülni x teremben x névvel?".

    De amiért belekezdtem a posztba. Szerintem pár dolgot át kellene értékeled magadban. Szerinted, egy akár gyenge regularon hogy fogsz 5% rake-et ledolgozni 25bb kezdőstack-el? Mrj oké ledolgozza, de azért gondolom még nem tartasz ott. De tegyük fel ledolgozod... Nem lenne jobb egy hallal játszani órabér szempontjából? Még a beszólás téma. Ha Gus Hansen beszól, akkor onnantól ráülsz a lobby-ban? Utána mész magasabb limitre is? Mert velem ez csináltad. Érted EV, EV, EV...

    Edit: bocs 6,46% rake
    a chatet énse használom, semmi kedvem a qrvaanyázást olvasgatni játék közben. amikor lemákoltak, akkor még azt is megkaptam hogy "nesze majom", azóta a chatet tiltom a genyáréba. nagy leak annak aki használja.

  9. #8709
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Majd igyekszek szép gráfot rajzolni. Ha nem sikerül, megérdemlem, h jöjjenek. Aki meg rámül szép gráffal is, az meg valószínűleg annyira ostoba, hogy nem lesz horror -ev.

  10. #8710
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    egyetértek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •