Oldal: 872 / 975 ElsőElső ... 372772822862870871872873874882922972 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.711 - 8.720 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8711
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Holdenper

    Én mindig azzal a naiv feltételezéssel élek, hogy aki tanulta a pókert az keresni fogja a legjobb játékot. Nálam ez evidencia. Csak akkor ülnék rá másik regre ha pl minden slot foglalt és mondjuk race-elek. Az valahol egy erős belső frusztrációt (önértékelési zavart?) jelez, ha egy reg csakazértis meg akarja mutatni a másiknak, holott az idő alatt (több) pénzt is kereshetne. Nem az óvodában vagyunk.^^
    Gyere PSre, meglátod mennyi war van
    És nem random ok/gyengébb regek waroznak...Egyrészt lobby foglalás, a másik reg elűzése az adott limitről, meg megnézik van-e edge-ük. Mert ha folyamatosan tudnak játszani egy olyan regen, akin hoznak x% roit, jobban megéri, mint fishre várni, aki 1-2 meccs után declineolni fog.

    Ott van pl rams85, aki híres (/hírhedt?) arról, hogy a játékai 85-90%-át regek ellen tolja.

    Persze jó regek ellen nagyon nehéz profitábilisnak lenni, de ha rád ülnek annyit tudsz tenni, hogy lenyeled a békát, és megpróbálod megverni őket (vagy legalább olyan jól játszani, hogy elmenjen a kedvük az ellened való játéktól).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #8712
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ha opensitelsz, akkor vállalod, hogy játszol bárkivel. Szívás regekkel tolni, de ha ezt 2+2-re írtad volna, akkor lehet pluszba a nyakadba kapsz 6 reget, csak a sírás miatt
    Ypsik, aki 30$-on 1. sharkscope-on belefutott ebbe. Felment 60$-ra, ráültek a regek, aztán panaszkodott és arcoskodott miatta 2+2-n, meg is lett az eredménye, majd visszalépett 30$-ra.

  3. #8713
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd igyekszek szép gráfot rajzolni. Ha nem sikerül, megérdemlem, h jöjjenek. Aki meg rámül szép gráffal is, az meg valószínűleg annyira ostoba, hogy nem lesz horror -ev.
    Szerintem kerüld a magasabb téteket, vagy panaszkodhatsz állandóan a fórumokon....
    FourBetMan likes this.

  4. #8714
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "Amúgy ha opensitelsz, akkor vállalod, hogy játszol bárkivel. Szívás regekkel tolni, de ha ezt 2+2-re írtad volna, akkor lehet pluszba a nyakadba kapsz 6 reget, csak a sírás miatt" ITT IS

    "
    Szerintem kerüld a magasabb téteket, vagy panaszkodhatsz állandóan a fórumokon...." ...szerintem nem panaszkodott, inkább magabiztosnak tűnt. én csípem a tagot, akinek van t*ke ilyet kiírni azt általában nem kell félteni se az asztaloknál se az életben. hát ennyi.

  5. #8715
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Állandóan? Egy poszt volt, az is kérdés, nem panaszkodás. Remélem nem azok voltak az igazi megmondó emberek, akik lenyomtak stars on 300 hypert-t 3$-on és -30 BI lett, mert az a fránya downswing mindig őket kapja el valahogy. Miért van olyan érzésem, hogy aki szájkaratéban erős az szakmailag gyenge és vica versa? Részemről eleget hallottam, talán túl sokat is, most már mehet a beszélgetés a stratégiáról akár.

  6. #8716
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nyugi, mindenkit leugatnak egyszer. take it easy ne vedd magadra.

  7. #8717
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Én csak 100 hypert nyomtam 1,5-ön (mármint 1,5 játékpénzen)...De 2% az Ev roim!!!!!44

    Ypsik klasszikusan az a reg, aki a 30-as ok regeket, gyenge regeket, meg fisheket nagyon meg tudja verni, de 60-on el van tévedve. Van még pár ilyen játékos
    forzadani3 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #8718
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Wolfman1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állandóan? Egy poszt volt, az is kérdés, nem panaszkodás. Remélem nem azok voltak az igazi megmondó emberek, akik lenyomtak stars on 300 hypert-t 3$-on és -30 BI lett, mert az a fránya downswing mindig őket kapja el valahogy. Miért van olyan érzésem, hogy aki szájkaratéban erős az szakmailag gyenge és vica versa? Részemről eleget hallottam, talán túl sokat is, most már mehet a beszélgetés a stratégiáról akár.

    VicE Versa. Vica ő más, valami kikapós menyecske lehet a múltadból.

    Én sem éreztem egyébként panaszkodásnak, sírásnak pláne nem, meg aztán logikus is volt.

  9. #8719
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra gondolt, hogy 20*3,5$=70$. Ráadásul még irónia is volt szvsz. De azzal nem kell foglalkozni, mert ha alacsony téten játszol, akkor 70$ az lehet sok. GL!
    koszi. igazad van, ez fel se tunt. 3.5 es turbo shootoutokat porgetem, arra van meg a roll. bar most shotolom a 7 es turbokat is, mert eleg hajmereszto dolgok mennek a micro limiteken.

  10. #8720
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Most shotolgatom PS-en a 30$-os hyper turbo hu sng-kat, és egyelőre nem értem. Ezen a téten mindenki nyerő? Ez csak pech, hogy az eddigi kb. 100 game-ből kb. 80-at nyerő játékosok ellen kellett tolni? Esetleg egyéb magyarázat?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •