Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (50) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 07. 10

  1. #11
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Nem értem miért velem és nem a partival foglalkozol? Nekem mindegy ,hogy te vagy a kecske..stb.De vajon honnan tudod ,hogy hol állsz a partiban ,mikor fogsz értékért hívni?Vagy dobni?

    " “Ne fecséreld el életed hátralévő részét másokról való képzelgésekben, hacsak valami közhasznú célra nem vonatkoztatod gondolataidat. Bizony mondom, más kötelességed látja kárát. Mert, ha azon töröd a fejed, mit is csinál a másik ember, miért csinálja, mit beszél, mit kíván, min mesterkedik – minden ilyen megzavar és elvon téged saját vezérlő értelmed figyelmes szolgálatától. Zárj ki tehát gondolataid köréből minden ötletszerűt, minden hiábavalóságot, még inkább minden hiúságot és rosszindulatot.” (Marcus Aurelius)

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem miért velem és nem a partival foglalkozol? Nekem mindegy ,hogy te vagy a kecske..stb.De vajon honnan tudod ,hogy hol állsz a partiban ,mikor fogsz értékért hívni?Vagy dobni?

    " “Ne fecséreld el életed hátralévő részét másokról való képzelgésekben, hacsak valami közhasznú célra nem vonatkoztatod gondolataidat. Bizony mondom, más kötelességed látja kárát. Mert, ha azon töröd a fejed, mit is csinál a másik ember, miért csinálja, mit beszél, mit kíván, min mesterkedik – minden ilyen megzavar és elvon téged saját vezérlő értelmed figyelmes szolgálatától. Zárj ki tehát gondolataid köréből minden ötletszerűt, minden hiábavalóságot, még inkább minden hiúságot és rosszindulatot.” (Marcus Aurelius)
    Az zavar, hohy itt van pèldául ez a parti, mint oly sok másik. Vannak vèlemènyek amik sokszor megoszlanak. Az emberek kifejtik a vèlemènyüket, indoklásukat stb az általuk jónak vèlt megoldással kapcsolatban amiben azèrt túlnyomó többsègben egyetèrtès van, de ha nincs is az nem baj többfèle jó megoldás is lètezhet nèhány helyzetben.

    Aztán jössz, kifakadsz ès flegmán idehánysz egy olyan kommentet amelyben "hülyère veszed" azokat akik a helyes megoldást választották, mert te ezzel nem èrtesz egyet holott erősen valószìnű hogy a partival kapcsolatban a te gondolatmeneted ami alapjaiban hibás.

    Már elhangzott a kèrdès. Mièrt emelnèl? Ìrhatnál egy gondolatmenetet, mert èn voltam olyan hülye hogy check/calloltam. De ha annyira egyèrtelmű hogy ez rossz, oszd már a szavazók ~60%-val hogy mièrt kell tt emelni?!?!?!?

  3. #13
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    A jó és a rossz az relatív.
    A kérdésem változatlanul az, hogy honét tudod hogy hol állsz a partiban?

  4. #14
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Éreztem????

  5. #15
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jó és a rossz az relatív.
    A kérdésem változatlanul az, hogy honét tudod hogy hol állsz a partiban?
    És a visszaemeléssel tudni fogod, h hol álsz a partiban? És ha meg is tudod, mert ellenfeled nagyon őszinte, mint érsz az informácioval? Ha az ellenfél dob, akkor megtudtad h jobb voltál, ha vissza emel akkor h rosszabb ( biztos ?? ), és ha megad akkor mivan? akkor hol álsz?
    The credit belongs to the man in the arena.

  6. #16
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Gyerekek...azért komolytalan kérdésekkel nem kellene ,,
    " És ha meg is tudod, mert ellenfeled nagyon őszinte, mint érsz az információval?"
    Információ az tudás pénz hatalom.

  7. #17
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek...azért komolytalan kérdésekkel nem kellene ,,
    " És ha meg is tudod, mert ellenfeled nagyon őszinte, mint érsz az információval?"
    Információ az tudás pénz hatalom.
    Tessék itt találsz egy raklap információt: Wikipedia
    aztán majd ha világuralomra törtél, adj majd nekem is egy szeletett a tortából :P
    Zsoltika01 likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  8. #18
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Nekem mindegy ,hogy te vagy a kecske..stb...
    lol.
    BelaKecske likes this.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet kisgatyas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És a visszaemeléssel tudni fogod, h hol álsz a partiban? És ha meg is tudod, mert ellenfeled nagyon őszinte, mint érsz az informácioval? Ha az ellenfél dob, akkor megtudtad h jobb voltál, ha vissza emel akkor h rosszabb ( biztos ?? ), és ha megad akkor mivan? akkor hol álsz?
    ha megad, akkor két perc múlva a pultnál állok, és kikérem a felest.

    amúgy én elb*sztam ezt a rejtvényt. amióta megvan a 3. tippmester medálom, képtelen vagyok jó választ adni. nekem ezek a megjátszások túl passzívak mostanában. de ettől még nem mondom hogy hibásak. marcus aurelius-t meg hagyjuk, köze nincs a pokerhez
    Ice-pocó likes this.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem miért velem és nem a partival foglalkozol? Nekem mindegy ,hogy te vagy a kecske..stb.De vajon honnan tudod ,hogy hol állsz a partiban ,mikor fogsz értékért hívni?Vagy dobni?
    kikérem magamnak, a Kecske én vagyok.

    Onnan tudom, hogy hol állok a partikba, a kb tisztában vagyok az ellenfél range-ével és a tendenciáival, ebből következtetek arra, hogy milyen laptartománnyal játszik. Való igaz, pontosan nem tudom, hogy AK vagy TT vagy AA van nála, de ezt igazából egy donk vagy egy cr után sem fogom jobban tudni, meg pontos következtetésre egyébként is kevesen képesek, ők is főleg az echo tévén vannak a jósolós műsorba.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 07. 11. 00:17

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •