Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 07. 10

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de mért fizetnénk ki, ha jobb lapja van, lehet például riveren dobni is. nem értem.
    de minek adod meg turn ha riveren dobod? legrosszabb játék a világon

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez valami zseniálisan hibás gondolatmenet, már megérte felnéznem ide ma reggel
    A "staket" így fogod a legtöbbször bukni, vagy elnyered a cbet-et.
    nagy grinder lehetsz ha te nem szeretnéd elnyerni a cbetjét

    nem tudom miért nem lehet berakni opval a leírás szerint laza játékos ellen? meglepődnétek mivel képesek berakni ha van egy kis levelingje
    Utoljára módosítva: forexnub által: 2013. 07. 11. 11:55

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    amúgy hogy lehet szavazást csináltatni? van pár handem kíváncsi vagyok más hogy játszaná meg

  3. #33
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy hogy lehet szavazást csináltatni? van pár handem kíváncsi vagyok más hogy játszaná meg
    Küldj nyugodtan az info@pokerakademia.com-ra érdekes parti tárggyal, de akár skype supportunkra (support1x1) is, vagy az élő chatbe.

    A hand history mellett küldj egy leírást, amiben előzmények, readek szerepelnek; válaszlehetőségeket, a helyes választ, valamint magyarázatot a helyes válaszhoz.

    Amennyiben megfelelő színvonalú és kellő elemzésre szolgáltat okot, szívesen kirakjuk.

    Köszönjük előre is!

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Megint bölcsebb lettem.

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 08.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Hát ha így játszuk meg akkor csak imádkozhatunk hogy turn abbahagyja a barrelezést. Az ilyen szitukat nagyon utálom.

    Én is próbáltam már többféleképpen megjátszani az ilyen handeket floptól kiindulva. A standard a 3x c/c ha adja magát a board, csak akkor annyira kivagyunk szolgáltatva a board texturának. Pre úgye 3betelnénk AK,QQ+ mondjuk... tehát minden Q,K,A-t betelhet még ha floppon c-betel, turn esetleg elchekeli mert nem jon OC és riverre esik A vagy K,Q és belehív hát megint csak dobhatunk vagy blöff catcheklhetünk ha ismerjük a játékost h esetleg ezeket megblöfföli.

    A másik lehetőség a flop/raise és ha ilyenkor callt kapunk ezen a boardon akkor tuti kész handje van kivéve ha nem nagyon trükkös játékos bár valszinü nem floatolgat mert nincs kint sok húzó és nekünk simán benne lehet a rangeükben szettek.Akkor nagyjából szettek és 99+ lehet a range és abból csak a TT-t verjük vagy JJ-vel splittelünk, úgy hogy fel is adhatjuk a partyt ha callt kapunk.
    Utoljára módosítva: Rocco007 által: 2013. 07. 11. 12:44

  6. #36
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem jó szitu sb callozni, meg korai poz ellen játszani oop sose, turn bet nem jó, mert valueból sz.r és riveren sem fog elégszer jobbat dobni valszeg, flop berakni nyilván nagyon ritkán lesz jó, blöffbe fordulni és r/f-elni éppen lehet valahol, de azt lehet mással is, és közepes reg többnyire nem fog olyan jol játszani a többi utcán, h ne legyen jo callozni kettot, river mar kérdéses, többnyire fold, semmi baj nincs azzal, ha azt gondolod h nem barrelezik eleget, vagy h megfelelően barrelezik, turnon sok gyengébbje lehet és nem sok outja van igazából ezekkel. Ha ellenfél nagyon jó, akkor lehet blöffbefordulni valahol.

    forexnub legtöbb regularnak 3bet range-e sem lesz ezen a boardon, stack off sem, history nélkül JJnél gyengébb lappal szinte senkinek sem, de igazából még ha stack off is lenne mondjuk TTvel, akkor is szét aláz egy csomó más lappal, igazából kva sok 1 párral kéne tök ok nélkül tönkremennie ahhoz, hogy itt be lehessen rakni.
    semmi gond nincs sztem a turn call, river fold-al, tök mások a range-ei, és még ha veszteséges is lesz (ami lehet) akkor is sokkal jobb mint berakni floppon.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 07. 11. 12:54

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    QQt akarsz kiblöffölni vagy mit?

    flop cr és betesszük a staket, nem túl sok lap ver viszont egy csomó combo meg fog adni, ha jobb lapja van úgyis kifizetjük és bukunk 50-60bbt, akkor legalább már mi legyünk aggresszívok
    én szeretek agresszívan játszani, de agresszívan játszani nem erény, ha az adott szicsuésönben -EV... tehát csak okosan

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "...Nekem mindegy ,hogy te vagy a kecske..stb..."

    megvan a második aláírásom BelaKecske: ne vedd offense-nek, csak poénból rakom ki
    BelaKecske likes this.

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "de minek adod meg turn ha riveren dobod? legrosszabb játék a világon"

    olyan nincs hogy muszáj callolni riveren ha turnön calloltál. pl.: turnön megadsz kétpárral, riveren lejön még egy lap a sorhúzóhoz. passzív fish donkol, te megadsz, mert a legrosszabb dolog dobni, és leriverel a sorával na akkor hogy is van ez? amúgy BelaKecske elmondánám, hogy elismert handelemző, nem feltétlenül hibázik, csak mert nem adsz neki igazat.
    amúgy no offense, csak szakmailag reagálok, veled semmi bajom, meg ne sértődj

  10. #40
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Valami olyasmi a lényeg, hogy az ellenfél laptartománya ellen egy végtelenbe tartó függvény alapján a legoptimálisabb választás itt a pot controll és a call. (tehát összességében ez hozza a legmagasabb várható eredményt) Amennyiben a laptartomány az egyes játékosok olvasata alapján változik, annak függvényében változik a megoldás is természetesen. Butaság konkrét lapokat példaként kiemelni, hiszen akkor semmi értelme az elemzéseknek.

    Az olyan magyarázatokat, hogy például "na de mondjuk ha AA van nála..." kérem mellőzni. Segítek! Ha AA van nála, akkor preflop fold!
    Ice-pocó likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •