Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Mi a fene történhetett?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás Mi a fene történhetett?

    Több mint 2 éve stabil nyerő voltam, tavaly 118%-os ROI-m volt. Az utolsó 3 hónapba egyszerűen lehetetlennek tűnik az egész, -7% a ROI-m. Előtte bukó hónapom se volt szinte. Alig javul a lapom, amikor javul meg pont rosszkor. Cooler és Badbeat hegyek. Néztem a HH-kat de nem érzem úgy, hogy romlott a játékom(sőt). Nem tudom a varianciára se fogni, 5 card draw-t játszom, itt a legnagyobb a winrate, 2 licitkörös PL 6max asztalokon. Már már kezdem azt hinni, hogy ellenem van az RNG vagy elátkoztak Mi a franc lehet a baj?

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Milyen válaszokra számítasz?!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Szerintem az igazi nagy kérdés az, hogy mikor léptem át egy időkapun. Létezik még olyan, hogy 2 licitkörös PL 6max 5 card draw sit-and-go?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen válaszokra számítasz?!
    Bármi javaslatra?
    Vagy indoklásra, lecsökkent a játékosállomány és ezáltal megerősödött a mezőny?
    Vagy egy paraszt beszólásra tőled?
    jak1 likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az igazi nagy kérdés az, hogy mikor léptem át egy időkapun. Létezik még olyan, hogy 2 licitkörös PL 6max 5 card draw sit-and-go?
    MTT-t játszom főleg.

  6. #6
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nem parasztkodásnak szántam, viszont a célom pont az volt, hogy leírd saját magad. Az amit leírtál lehet az oka külön-külön és együtt is. Ha megersősítést szeretnél, akkor abszolút meg kell, hogy tegyem!
    Csuhi81 and koviii like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Én sem parasztkodásnak szántam, csak meglepő volt majdnem minden szavad

    1. hány játék alapján jön ki az a 118% ROI?
    2. fut elég játék ahhoz, hogy ez reálisnak legyen tekinthető?
    3. hány fősek ezek a turnik?
    4. biztos itt érhető el a legnagyobb winrate? Mert persze 118% ROI remek, csak ugye MTT-nél 1000 darab alatt még csak közelítőleg sem érdemes ilyennel foglalkozni.
    5. van nyerő stratégia erre? én úgy tudtam, hogy azért süllyedt el ez a játék, mert annyira lutri. (Miért nem játszik egy high stakes pro sem? Még a NL2-7 draw is népszerűbb ennél)

    Konklúzió: Ha feltételezzük, hogy 180 főnél nem indulnak többen ezeken a versenyeken (szerintem reális) és hogy egy $2,5 180 fős MTSNG-n 30% ROI már remeknek számít, akkor amíg 30% felett van az all-time ROI-d, addig örülhetsz, és addig nincs mit megkérdőjelezned (pláne ha azt mondod hogy a játékoddal nincs baj).
    Ha meg nem tetszik, akkor válts, mert szerintem nem itt hozható a legnagyobb winrate...
    Sai, ZsoleszAK47 and Csuhi81 like this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    "Nem tudom a varianciára se fogni"
    Akkor jó.
    hippiasz likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem parasztkodásnak szántam, csak meglepő volt majdnem minden szavad

    1. hány játék alapján jön ki az a 118% ROI?
    2. fut elég játék ahhoz, hogy ez reálisnak legyen tekinthető?
    3. hány fősek ezek a turnik?
    4. biztos itt érhető el a legnagyobb winrate? Mert persze 118% ROI remek, csak ugye MTT-nél 1000 darab alatt még csak közelítőleg sem érdemes ilyennel foglalkozni.
    5. van nyerő stratégia erre? én úgy tudtam, hogy azért süllyedt el ez a játék, mert annyira lutri. (Miért nem játszik egy high stakes pro sem? Még a NL2-7 draw is népszerűbb ennél)

    Konklúzió: Ha feltételezzük, hogy 180 főnél nem indulnak többen ezeken a versenyeken (szerintem reális) és hogy egy $2,5 180 fős MTSNG-n 30% ROI már remeknek számít, akkor amíg 30% felett van az all-time ROI-d, addig örülhetsz, és addig nincs mit megkérdőjelezned (pláne ha azt mondod hogy a játékoddal nincs baj).
    Ha meg nem tetszik, akkor válts, mert szerintem nem itt hozható a legnagyobb winrate...
    Szia!
    1.-nél csak a PS-t tudom kiszámolni, a másik termem nincs OPR-en. Ott 255 alapán jött ki.
    2. Majdnem ugyanennyit toltam idén, és ennyiből bőven ki kéne jönnie, ez nem NLHE.
    3. Régen többen voltak, mostanában 50-60 max, de ez a szinttől is függ. Minél nagyobb tét annál kevesebben.
    4. Azért nincs sok HENL pro, mert itt 215 a plafon, az is csak heti 1x van. És szinte biztos, hogy itt vagy 27SD-n van a legkisebb variancia és legnagyobb winrate MTT-n. Ma a csapból is HENL folyik, többi játékra sajnos a kutya nem kíváncsi. Más játékot még nem is láttam tv közvetítésen, termekben.

  10. #10
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Szeritem alulértékeled a varianciát. 255 játék semmilyen játéktípusban sem mondható mintának. Értem én hogy nem nlhe, de akkor is növekednek a vakok, és ITM környékén sosem lesz deep a játék.
    a108%ROI sem mondható valósnak, valószínűleg az a baj, hogy elhitetted magaddal, hogy Neked ennyi a reális winrate-ed, és ennek függvényében érzed ezt a kis downswinget katasztrófának.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •