Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Mi a fene történhetett?

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több mint 2 éve stabil nyerő voltam, tavaly 118%-os ROI-m volt. Az utolsó 3 hónapba egyszerűen lehetetlennek tűnik az egész, -7% a ROI-m. Előtte bukó hónapom se volt szinte. Alig javul a lapom, amikor javul meg pont rosszkor. Cooler és Badbeat hegyek. Néztem a HH-kat de nem érzem úgy, hogy romlott a játékom(sőt). Nem tudom a varianciára se fogni, 5 card draw-t játszom, itt a legnagyobb a winrate, 2 licitkörös PL 6max asztalokon. Már már kezdem azt hinni, hogy ellenem van az RNG vagy elátkoztak Mi a franc lehet a baj?
    a kulcskérdés hogy hány leosztás alatt áll fenn a problémád?

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több mint 2 éve stabil nyerő voltam, tavaly 118%-os ROI-m volt. Az utolsó 3 hónapba egyszerűen lehetetlennek tűnik az egész, -7% a ROI-m. Előtte bukó hónapom se volt szinte. Alig javul a lapom, amikor javul meg pont rosszkor. Cooler és Badbeat hegyek. Néztem a HH-kat de nem érzem úgy, hogy romlott a játékom(sőt). Nem tudom a varianciára se fogni, 5 card draw-t játszom, itt a legnagyobb a winrate, 2 licitkörös PL 6max asztalokon. Már már kezdem azt hinni, hogy ellenem van az RNG vagy elátkoztak Mi a franc lehet a baj?
    a lap javulással ne foglalkozz, az ellen ugyebár nem tehetsz semmit (rng), ha nem tudod a varianciára fogni, akkor ezek szerint nem futsz ev alatt? de akkor énsem értem hogy 3 hónapja -7%on vagy... minden játék fejlődik, nem mondom hogy lemaradtál a tanulásban, (MEG NE SÉRTŐDJ plíz, nem azért mondom) de felmerülhet mint a baj oka.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    megtáltosodott a mezőny.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Nem akarlak elkeseríteni, de ha 2 év alatt néhány száz mtt-t játszottál, akkor lehet, hogy most két évig csak bukni fogsz.
    vadallat likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •