Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (59) összesen
Like Tree20Likes

Téma: WSOP Main Event 2013 - Négy magyar közel a pénzhez

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    személyesen nem ismerem Romsyt, de azt tudom hogy a hsz-ei nem szoktak rosszindulatúak lenni soha. ne keverd a valódi trollokkal. Romsy jó gyerek. ez köztudott. nem védeni akarom csupán csak mondom a tényeket. ne veszekedjünk már plíz. legyél cool mint Ivey. és bocs hogy beleszóltam... csak jót akarok.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brűhűhűhűűűűű, , itt senkit nem érdekel Ivey. Hajrá magyaroooook!
    engem érdekel

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet ZsoleszAK47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem drill volt, hanem szett a szegény Philnek. Hajrá magyarok!
    Ó bocsánat eme végzetes hibámért, mintha így nem értette volna meg senki és nem lenne teljesen mindegy hogy minek nevezzük tulajdonképpen az ugyanolyan értékű lapkombinációt.
    Mellesleg meg ha nem tudnád a szett is drill, azzal a különbséggel hogy 3-ból 2 kártya a kezünkben van.
    De nyugodtan beleköthetsz még ilyenekbe ha ez téged boldogabbá tesz.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Pepe05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó bocsánat eme végzetes hibámért, mintha így nem értette volna meg senki és nem lenne teljesen mindegy hogy minek nevezzük tulajdonképpen az ugyanolyan értékű lapkombinációt.
    Mellesleg meg ha nem tudnád a szett is drill, azzal a különbséggel hogy 3-ból 2 kártya a kezünkben van.
    De nyugodtan beleköthetsz még ilyenekbe ha ez téged boldogabbá tesz.
    Épp tilten v?
    Future Ev-ben jó lesz..

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp tilten v?
    igen valszeg tilten van, de ne bántsátok plíz.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nyugodj meg, igyál egy jegesteát, stb... Phil Ivey nem attól lesz a legjobb játékos ha megnyeri a ME-et, ugyanis bármelyik pókerprofit kérdeztek eddig, mindenki azt mondta hogy a legjobb játékos Ivey. Ha Phil Galfond (aki szintén egy zseni), vagy Tom Dwan, vagy Antonius akitől szintén félnek mint a tűztől sokan, azt mondják hogy Ivey a legjobb, akkor abban van valami.... Isildur-t annak idején iszonyatosan lefosztotta...

    persze hogy a jövöben meg fog nyerni hasonló leosztásokat, mint amiket most elbukott, csak hát a hosszútáv az elég hosszú... a 9 karkötő (ha jól tudom annyi van neki most) magáért beszél.
    Ez igaz, és ez mind rendben is van, csak itt nem erről van szó. Én is tudom hogy akik számítanak azok mit mondanak róla, és hogy a legjobbnak tartják meg már most is egy legendás alakja a pókernek.
    Dehát nekem ő a kedvencem, én a szurkolója vagyok, így az részemről természetes hogy azt szeretném hogy minden versenyet megnyerjen amin csak elindul(persze tudom hogy ez nem lehetséges) dehát szurkolóként azt hiszem ez érthető hogy ezt szeretném. Éppen ezért ha sikerül akkor nagyon örülök, ha meg nem akkor sajnálom hogy nem sikerült, vagy bosszankodok ha ilyen durvább szitukban marad alul főleg ha már sokadjára egymás után(persze tudom hogy ez a része a dolognak, dehát szurkolóként ez akkor is bosszantó vagy ha pl. lejavulják egy nagy kasszért és akár emiatt kiesik a versenyből, stb...). Ebben én semmi rosszat nem látok, hogy ez miért volna baj ha erről az ember kinyilvánítja a véleményét, de úgylátszik ez itt mégis az.

    Amúgy meg nyugodt vagyok, csak ki nem állhatom a kötekedő embereket akik ahelyett hogy a saját kedvenceikkel foglalkoznának (ahogy én) inkább elkezdenek ilyeneken pattogni. Senkit sem kényszerítettem arra hogy akár egy szó erejéig is foglalkozzon Ivey-val vagy velem. Persze tudom hogy ez itt nem divat, itt fikázni kell a másikat meg beszólogatni, belekötni minden szarba ha kell ha nem. Na az ilyenkből van már elgem, de nagyon.
    Én a saját kedvencemmel szeretek foglalkozni nem mással, engem mások hidegen hagynak.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brűhűhűhűűűűű, , itt senkit nem érdekel Ivey. Hajrá magyaroooook!
    Téged nem érdekel, szóval ezek szerint te senki vagy, értem
    vadallat likes this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Pepe05: szerintem teljesen korrekt a véleményed. ez a fórum azért van hogy leírjuk amit akarunk bármi is legyen az, de kultúráltan. mivel Iveyról is esik szó a cikkben így te se beszélsz c-vágányon, hanem jogosan írsz ebbe a topicba. te se pattogtál hogy másnak ki a kedvence így jogosan várod el hogy mások se szóljanak meg a kedvenced miatt. hát ennyi.
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 07. 13. 00:29
    Pepe05 likes this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    így kell tiltet kezelni pontosabban... nem kerülni tiltre
    papamsjdsd, Pepe05 and Stali44 like this.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    személyesen nem ismerem Romsyt, de azt tudom hogy a hsz-ei nem szoktak rosszindulatúak lenni soha. ne keverd a valódi trollokkal. Romsy jó gyerek. ez köztudott. nem védeni akarom csupán csak mondom a tényeket. ne veszekedjünk már plíz. legyél cool mint Ivey. és bocs hogy beleszóltam... csak jót akarok.
    Ha megnézed nem én voltam az aki elkezdtem másokkal foglalkozni vagy azok kedvenceivel, de ha valaki ennek ellenére is elkezd kötözködni velem vagy a kedvencemmel akkor nyilván nem fogom eltűrni szó nélkül, akárkiről is van szó vagy akármilyen jó gyerek.
    Nekem nem célom a veszekedés, ezért is szoktam szinte csak Ivey-val kapcsolatos dolgokkal foglalkozni és kommentálni, de ha valaki belémköt arra reagálni is fogok(persze ha még érdemesnek tartom rá, mert vannak olyanok is akikre még ezt sem érdemes).

    Elhiszem hogy csak jót akarsz és nincs is miért bocsánatot kérned, nagyon korrekten kifejtetted az álláspontodat.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •