Oldal: 22 / 26 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #211
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 18.
    Hely
    Üveghegyen túl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100usd/ora adok taplalkozasi tanacsokat magasfokon^
    elérhetőséget adnál?!
    redoubtable likes this.

  2. #212
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet power eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elérhetőséget adnál?!
    Obv vicceltem, csak ha nem ismernel nem nagyon kovetem az egeszseges taplalkozast sajnos..

  3. #213
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nagyon jó a beszámoló!! Ilyen edzésmunka mellé azonban ajánlanék egy "kis csalást", hiszen ez a fajta táplálkozás az átlag ember - mint faj - számára megfelelő, aki nem emel tonnákat két naponta. Régóta foglalkozom a paleolit étkezéssel, és szerintem edzés előtt 2-3 órával köretnek vedd bele az étkezésbe a rizst! A szakkönyvek ugye kizárják, de próbáld ki 1-2 hétig, szerintem még jobb lesz a teljesítményed! Testépítés mellé szüksége van a szervezetnek könnyen felszívódó szénhidrátra. Néha nem árt innen is meg onnan is elcsípni egy kis tudományt!
    redoubtable likes this.

  4. #214
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Én is gondolkozom rajta, hogy elkezdem az étrendet. De reggelire mit kéne enni?

  5. #215
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    A Tojás visz mindent. Sajnos a reggeli nem bővelkedik a választékban. Elvileg van mindenféle paleolit süti, de elég erőltetett és szar. (szerintem)

  6. #216
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    nem teljesen vág a témába, de van-e valakinek bármilyen hasznos tanácsa, hogy mivel lehetne felszedni mondjuk 5-10-15, vagy maximum 20 kg-ot a legkönnyebben, 3 műszakos gyári melós élet mellett?
    qwertibie likes this.

  7. #217
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is gondolkozom rajta, hogy elkezdem az étrendet. De reggelire mit kéne enni?
    tojást. Én heti 56 DB ot eszek. De csak a fehérjét.

  8. #218
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem teljesen vág a témába, de van-e valakinek bármilyen hasznos tanácsa, hogy mivel lehetne felszedni mondjuk 5-10-15, vagy maximum 20 kg-ot a legkönnyebben, 3 műszakos gyári melós élet mellett?
    Edzéssel és megfelelő kajával. Mert ha csak elkezdesz zabálni akkor zsíros leszel mint egy disznó, annak meg nincs olyan túl sok értelme. Hány kg vagy most?

  9. #219
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem teljesen vág a témába, de van-e valakinek bármilyen hasznos tanácsa, hogy mivel lehetne felszedni mondjuk 5-10-15, vagy maximum 20 kg-ot a legkönnyebben, 3 műszakos gyári melós élet mellett?
    tömegnövelő+fehérjekészítmény+gyúrás ezerrel. de szólok előre, nagyon meg fogod sz***ni, ilyen meló mellett. pokerre meg nem fog sok időd maradni ha tényleg fejlődni akarsz. a másik: az izmok akkor növekednek amikor pihensz és beépülnek a tápanyagok. nos 3 műszakos munka mellett nem fogsz tudni annyit aludni, hogy fejlődj. izmosabb leszel, de sok súlyt nem fogsz magadra szedni, és olyan fáradt leszel mint a p***a.

  10. #220
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tömegnövelő+fehérjekészítmény+gyúrás ezerrel. de szólok előre, nagyon meg fogod sz***ni, ilyen meló mellett. pokerre meg nem fog sok időd maradni ha tényleg fejlődni akarsz. a másik: az izmok akkor növekednek amikor pihensz és beépülnek a tápanyagok. nos 3 műszakos munka mellett nem fogsz tudni annyit aludni, hogy fejlődj. izmosabb leszel, de sok súlyt nem fogsz magadra szedni, és olyan fáradt leszel mint a p***a.
    Ez baromság...

    Dolgozik 8 órát meg edz napi 1 et. Az még csak 9 óra a 24 ből. Elég aludni napi 6 ot. 15 óránál tartunk és egy nap 24 ből áll.
    Krono likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •