Oldal: 24 / 26 ElsőElső ... 142223242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #231
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    63 kg, és ehhez vagyok 177 cm kb...azért írok kb-t, mert ehhez vegyünk +- 2cm-t.

    Az a baj ráadásul nekem, hogy test"degenerációs" probléma miatt gyógytornát kell nyomatnom, mert a testem izomtömege majdhogynem nem létező dolog. A reumatológus azt mondta a kondizásra rákérdezve, hogy lehetőleg mellőzem, elsősorban a gyógytornát csináljam az izomtömeg miatt, amit nyugodtan cisnálhatok mellé az a fekvőtámasz és a húzódzkodás.

    Ettől a három dologtól érhető el jelentős változás a kilók terén, ha több csirkét, rizst ilyeneket eszek hozzá?
    akkor kezd a legelején: úszás... minden izmot fejleszt, és kíméletesebb mint rögtön gyúrni. de ha ilyen testi problémád van, szerintem jobb ha nem akarsz rögtön sok súlyt felszedni izomban. hanem szép fokozatosan. és amikor már megvan a normál izomzat, akkor lehet tolni a gyúrást. fel a fejjel, és okosan

  2. #232
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor kezd a legelején: úszás... minden izmot fejleszt, és kíméletesebb mint rögtön gyúrni. de ha ilyen testi problémád van, szerintem jobb ha nem akarsz rögtön sok súlyt felszedni izomban. hanem szép fokozatosan. és amikor már megvan a normál izomzat, akkor lehet tolni a gyúrást. fel a fejjel, és okosan
    a probléma újfent az, hogy nem tudok úszni...

  3. #233
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, a legnagyobb problémám talán ez a felborult biorendszer...egyszerűen nincs kondícióm, nem vagyok fitt, erőnlét 0, meló után csak a pihenés lebeg a szemem előtt, és lusta vagyok bármit is csinálni...ezen kellene valahogy változtatni, hogy ne aludjak többet 7 óránál, hogy kondizzak picit, mozogjak többet, legyek a levegőn többet, és legyen minden nap reggeli-ebéd-vacsorám, ne pedig hébe hóba egyek, hol hajnalba, hol éjszaka, mikor hol...

    Pihenni viszont kell, a profi testépítők 10órát alszanak....neked a munkád, sajnos ilyen, beszélni kéne szakemberrel, h mi lenne az ideális...(hivatali munkarend)....
    Nehéz kenyér...

  4. #234
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pihenni viszont kell, a profi testépítők 10órát alszanak....neked a munkád, sajnos ilyen, beszélni kéne szakemberrel, h mi lenne az ideális...(hivatali munkarend)....
    Nehéz kenyér...
    nem hiszem, hogy szükségem lenne 10 óra alvásra, ha napi maximum 1 órát edzegetnék. úgyse vinném túlzásba, mert a másnapi meló miatt nem lenne célszerű nagyon leterhelnem magam.

    amúgy, vegyük azt az opciót, hogy gyógytornázok az izomtömeg hiány miatt, mellé még fekvőzök és húzodzkodok, de semmi mást, amellé van értelme valami tápkieg-nek, fehérjekészítménynek, vitaminnak, és napi csirke+rizsnek? (merthogy nem olcsóság)

  5. #235
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    profik szerint elég a heti 3 is, ha intenzíven tolod. a lényeg hogy ne edzzed túl magad, mert akkor nem jutsz el a célodhoz. énis ismerek ilyen vaddisznókat, de egyik se mondta hogy leányálom kösd fel a gatyót kedves JuhaAsz
    Nevek nélkül mondom, hogy az ország legprofibb testépítőivel járok egy terembe, de még egyikőjük sem mondta nekem, hogy ne járjak ennyit a terembe, elég lemenni heti 3 szor. Ilyet biztosan nem mond egy PROFI testépítő sem! Maximum olyat mondd, hogy akinek munka, család és egyéb mellett nincs több ideje, annak elég a heti 3, mert jobb 3 szor mint egyszer se.

  6. #236
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, a legnagyobb problémám talán ez a felborult biorendszer...egyszerűen nincs kondícióm, nem vagyok fitt, erőnlét 0, meló után csak a pihenés lebeg a szemem előtt, és lusta vagyok bármit is csinálni...ezen kellene valahogy változtatni, hogy ne aludjak többet 7 óránál, hogy kondizzak picit, mozogjak többet, legyek a levegőn többet, és legyen minden nap reggeli-ebéd-vacsorám, ne pedig hébe hóba egyek, hol hajnalba, hol éjszaka, mikor hol...
    vegyél egy kutyát (nemvicc
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #237
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vegyél egy kutyát (nemvicc

    mert?

  8. #238
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a profi testépítők 10órát alszanak
    Némelyikük valóbban ennyit meg még többet alszik, de ez a PROFI testépítőknek szerintem maximum az 1-2% a. KB azok akik 125KG és a felett vannak csont szárazon.

  9. #239
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    63 kg, és ehhez vagyok 177 cm kb...azért írok kb-t, mert ehhez vegyünk +- 2cm-t.

    Az a baj ráadásul nekem, hogy test"degenerációs" probléma miatt gyógytornát kell nyomatnom, mert a testem izomtömege majdhogynem nem létező dolog. A reumatológus azt mondta a kondizásra rákérdezve, hogy lehetőleg mellőzem, elsősorban a gyógytornát csináljam az izomtömeg miatt, amit nyugodtan cisnálhatok mellé az a fekvőtámasz és a húzódzkodás.

    Ettől a három dologtól érhető el jelentős változás a kilók terén, ha több csirkét, rizst ilyeneket eszek hozzá?
    Tömegnövelő étrend kell.

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, a legnagyobb problémám talán ez a felborult biorendszer...egyszerűen nincs kondícióm, nem vagyok fitt, erőnlét 0, meló után csak a pihenés lebeg a szemem előtt, és lusta vagyok bármit is csinálni...ezen kellene valahogy változtatni, hogy ne aludjak többet 7 óránál, hogy kondizzak picit, mozogjak többet, legyek a levegőn többet, és legyen minden nap reggeli-ebéd-vacsorám, ne pedig hébe hóba egyek, hol hajnalba, hol éjszaka, mikor hol...
    Ha mozogsz és jól eszel nem leszel fáradt. Nem reggelizni ebédelni meg vacsorázni kell, hanem 1.2.3.4.5.6. étkezést kell csinálni. Mindegy, hogy ezek az étkezések hetente megváltoznak és 12 helyett éjfélre, következő héten meg majd reggel 6 ra fognak esni.

    Jövőhéten majd beszélek valakivel aki gyárban dolgozik és őszre versenyre készül, megtudok tőle mindent pontosan a három műszakos kajával kapcsolatban.

  10. #240
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tömegnövelő étrend kell.



    Ha mozogsz és jól eszel nem leszel fáradt. Nem reggelizni ebédelni meg vacsorázni kell, hanem 1.2.3.4.5.6. étkezést kell csinálni. Mindegy, hogy ezek az étkezések hetente megváltoznak és 12 helyett éjfélre, következő héten meg majd reggel 6 ra fognak esni.

    Jövőhéten majd beszélek valakivel aki gyárban dolgozik és őszre versenyre készül, megtudok tőle mindent pontosan a három műszakos kajával kapcsolatban.
    előre is köszi szépen !

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •