Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526
Eredmény: 251 - 258 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #251
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még bunny is max 3-4 edzést javasol.
    Azért gondolkodunk máshogy, mert te terminátor szeretnél lenni.
    4 et elfogadom, a 3 at nem. Apró kiegészítést tennék, én nem terminátor szeretnék lenni, hanem én az vagyok.
    JuhaAasz likes this.

  2. #252
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamit nagyon rosszul csináltál, ha 2,5 óráig tart egy edzés.

    Alapismeretek, I. rész

    "A módszer: intenzív súlyzós edzés, nagy súllyal, haladóknak se kell heti 3 edzésnél több, hogy legyen idő regenerálódni. Az izmok az edzés által okozott stimuláció hatására a megfelelő táplálkozással felvett tápanyagoktól fejlődnek, a regeneráció ideje (alvás, adott izomcsoportra alkalmazott megfelelően hosszú edzéspihenő) alatt. Aki ezt nem érti meg, esélytelen ebben a sportban!"
    nem kell heti 5 edzés, csak ha profinak állsz, az intenzitás és a a gyakorlatok közti pihenő idő lehet a gond...2,5 órát a profik edzenek...

    Maxxxika
    Ez a korrekt leírás!!..

  3. #253
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    hát én leginkább felsőtestre szeretnék "építkezni", mert a karjaim kijönnének 3x is a combomból, a lábszáramból, meg gyanítom éppenhogy kijönnének 2x bár ettől még nem mondom, hogy full izom a lábam viszont ha lábra nem edzek, akkor fog-e jobban fájni állás közbe, ha mondjuk pár hónap eltelik, és csak a felsőtestre gyúrtam?

  4. #254
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #255
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Inkább a mit sportoljunk topikba kéne menni, ott egy kis fogalomzavart is rendbe teszek a pihenőidővel kapcsolatban rövidesen.

  6. #256
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    főve a tojás.

    Hogy lenne elég 2-3 súlyzós edzés mikor 5 nagy izomcsoport van? Hát, láb, mell, váll, kar. Ha kevesebb mint 5 nap edzel, akkor már 1 nap több izomcsoportra edzel. Legalább 4 nap kell elmenni terembe, Hát bicepsszel, Mell tricepsszel, Váll magába Láb szigorúan csak magába.

    Épp ésszel gondolja végig mindenki, aki szerint elég a 3 edzés, hogy mi értelme van a vért bekergeti mondjuk először a vállba, azután meg a mellbe? SEMMI! Vagy hogy lehet lábat bármi mással együtt edzeni? SEHOGY!

    Minimum a heti 4 edzés kell, de a legjobb az 5. Egy izom 1 héten 1 szer. 5X1 óra. Akinek nincs ennyi ideje testépítésre, az inkább zumbázzon.
    Te gondold át ép ésszel, aztán talán rájössz, hogy mekkora baromságot írsz. Mivel jobb egy nap leedzeni a lábat, mint a mell-vállat a te logikád szerint? A lábon nagyobb izmok vannak és nincsenek egymáshoz közelebb, mint a mell a vállhoz. Ott nem gond a "vér kergetés"? Gondolom guggolni se guggolsz, nehogy a láb napon a hátba is vért kergessél.

  7. #257
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te gondold át ép ésszel, aztán talán rájössz, hogy mekkora baromságot írsz. Mivel jobb egy nap leedzeni a lábat, mint a mell-vállat a te logikád szerint? A lábon nagyobb izmok vannak és nincsenek egymáshoz közelebb, mint a mell a vállhoz. Ott nem gond a "vér kergetés"? Gondolom guggolni se guggolsz, nehogy a láb napon a hátba is vért kergessél.
    az én logikám szerint 1 nap 1 izom. Külön edzek mindent.... nyilván guggolok is...

  8. #258
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Bocsi, lusta vagyok végigolvasni az egészet, a Netpincéren találtam Mr.Wallace Paleolit konyhájára, ki is próbáltam, ízlett is amit rendeltem. Erről az étteremről mi a véleményetek? A netpincéres éttermek közül mit tudtok még javasolni?

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •