Oldal: 66 / 86 ElsőElső ... 1656646566676876 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #651
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    HY! Lökjetek már egy szavazatot Oláh Vivire, hogy mehessen Vegasba a MR olimipára versenyezni! TYTY

    http://www.flexonline.com/flexmodels.../voting?page=1
    vannakszabályok likes this.

  2. #652
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    2x lapoztam végig, de nem látom
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #653
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2x lapoztam végig, de nem látom
    VIVIEN O. nekem legelső oldal középen felül.

  4. #654
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    dobtam, hajrá kathiné
    redoubtable likes this.
    ikaszápól dolan!


  5. #655
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát én leginkább felsőtestre szeretnék "építkezni", mert a karjaim kijönnének 3x is a combomból, a lábszáramból, meg gyanítom éppenhogy kijönnének 2x bár ettől még nem mondom, hogy full izom a lábam viszont ha lábra nem edzek, akkor fog-e jobban fájni állás közbe, ha mondjuk pár hónap eltelik, és csak a felsőtestre gyúrtam?
    A testépítés alapja a lábedzés. Ha nem edzel lábra nem fejlődik rendesen a felső tested sem. A guggolás pl növeli a tesztoszteron szintet is. + aki nem lábazik az bu zi....

    A pihenő idővel kapcsolatban páran el vannak tévedve. Amikor pihenő időről beszélünk nem arra kell gondolni, hogy otthon kell feküdni és pihenni. A pihenő idő arról szól, hogy az izomzatnak nem szabad rövid időn belül elvégezni megint az edzés munkát.

    Ezért jó a 4 vagy az 5 napos edzés mert így minden izom pihen 1 hetet.

    Én a következő kép edzek jelenleg. Hétfő mell, Kedd váll, szerda láb, csütörtök hát, péntek kar. Ha valamikor hétköznap nem tudok lemenni a terembe pl szerdán, akkor csúszik a program és hétvégére kitolódik. De a sorrend marad ugyan ez. így minden izom 1 teljes hetet pihen.

    Nem is tudnám többször megedzeni ugyan azt az izmot. Nemrég egy ismerősömnek meg kellett mutatnom a lehúzást nyakhoz mert rosszul csinálta. Hát edzés után 2-3 nappal voltam. 40kg ra volt feltéve a súly és nem bírtam vele lehúzni, le kellett venni 20kg ra, amúgy meg 60 al szoktam bemelegíteni.

    Ezért kell pihenni, de nem az egész testnek kell a pihenő, hanem csak az izomcsoportnak külön-külön. Ha pedig eljutok mindig a terv szerint a terembe, akkor ott van az egész hétvége amikor egy izom sem végez edzésmunkát.
    JuhaAasz likes this.

  6. #656
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283
    L.T., JuhaAasz and redoubtable like this.

  7. #657
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A testépítés alapja a lábedzés. Ha nem edzel lábra nem fejlődik rendesen a felső tested sem. A guggolás pl növeli a tesztoszteron szintet is. + aki nem lábazik az bu zi....

    A pihenő idővel kapcsolatban páran el vannak tévedve. Amikor pihenő időről beszélünk nem arra kell gondolni, hogy otthon kell feküdni és pihenni. A pihenő idő arról szól, hogy az izomzatnak nem szabad rövid időn belül elvégezni megint az edzés munkát.

    Ezért jó a 4 vagy az 5 napos edzés mert így minden izom pihen 1 hetet.

    Én a következő kép edzek jelenleg. Hétfő mell, Kedd váll, szerda láb, csütörtök hát, péntek kar. Ha valamikor hétköznap nem tudok lemenni a terembe pl szerdán, akkor csúszik a program és hétvégére kitolódik. De a sorrend marad ugyan ez. így minden izom 1 teljes hetet pihen.

    Nem is tudnám többször megedzeni ugyan azt az izmot. Nemrég egy ismerősömnek meg kellett mutatnom a lehúzást nyakhoz mert rosszul csinálta. Hát edzés után 2-3 nappal voltam. 40kg ra volt feltéve a súly és nem bírtam vele lehúzni, le kellett venni 20kg ra, amúgy meg 60 al szoktam bemelegíteni.

    Ezért kell pihenni, de nem az egész testnek kell a pihenő, hanem csak az izomcsoportnak külön-külön. Ha pedig eljutok mindig a terv szerint a terembe, akkor ott van az egész hétvége amikor egy izom sem végez edzésmunkát.
    ez jó, ez tetszik, hogy minden nap más, csak a 3 műszakos meló mellett mennyire fogok bírni talpon lenni 8 órán át, és nyomni a melót...erre leszek kíváncsi, meg, hogy fogja bírni a derék+hátam.

  8. #658
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez jó, ez tetszik, hogy minden nap más, csak a 3 műszakos meló mellett mennyire fogok bírni talpon lenni 8 órán át, és nyomni a melót...erre leszek kíváncsi, meg, hogy fogja bírni a derék+hátam.
    Sztem senki nem írta hogy 300 kg-al kell rögtön felhúzni
    Am ha jól beosztod az időd, persze melóhoz képest akkor tele leszel energiával a mozgás miatt.

  9. #659
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez jó, ez tetszik, hogy minden nap más, csak a 3 műszakos meló mellett mennyire fogok bírni talpon lenni 8 órán át, és nyomni a melót...erre leszek kíváncsi, meg, hogy fogja bírni a derék+hátam.
    Fokozatosság!
    hippiasz likes this.

  10. #660
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez jó, ez tetszik, hogy minden nap más, csak a 3 műszakos meló mellett mennyire fogok bírni talpon lenni 8 órán át, és nyomni a melót...erre leszek kíváncsi, meg, hogy fogja bírni a derék+hátam.
    a bemelegítés mellé tegyél be egy plussz gyakorlatot a gerinctámasztó izmokra és 1-2 hónap múlva nem is fogsz emlékezni arra h milyen egy hátfájás...
    JuhaAasz likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •