Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (56) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 07. 15

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 07. 15

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6 fős asztalon, amikor 4 játékos dobása után 1.5 dollárig emelsz AdKs lapjaiddal. A nagyvak (200 hand alatt 20/18/6 regulár, fold to cbet 53, wtsd:30) megadja az emelésed.
    Flopra a Kh5h6s lapok érkeznek. 2.4 dollárt cbetelsz a 3 dolláros potba, amit ellenfeled megad. Turnre az 5s lap érkezik, a nagyvak pedig megadja az 5.8 dolláros hívásod. Riverre a 3s lap érkezik.
    Ellenfeled 200 hand alatt rólad a 24/22/8 statokat láthatta, postflop is agresszív voltál, sb-ről 66%ban lopsz. A pot 19.40 dollár. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Nekem ez bet 10 vagy check/call. Most inkább check/call talán mert hétvégén annyi coolerem volt, hogy nincs kedvem szaros TPTK-val tönkremenni bepározódott flush veszélyes boardon. Ha már emelek akkor inkább 10, nem hiszem hogy a regulár végig adná egy kis királlyal, valószínűbb a set vagy flush, amit úgyse dob és ver minket, vagy a besült húzó, amit meg bármire eldob.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    nem szoktam cashezni, de én is azt néztem mire adott végig? Floppon k-ra nem emelt volna vissza infóért?Én igen, mondom nem szoktam cashezni ez lehet hibás. Ha 5-re adott akkor buktunk. 6-ossal nem jött volna végig. Az esetleges alul-felül nyitott sora riveren sorrá válhatott. Esetleg a runner-runner flushuzója... Lehet túl paranoiás vagyok a sok bukó után de én check-calloztam volna egy normál reg ellen

  4. #4
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet Eimenis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem szoktam cashezni, de én is azt néztem mire adott végig? Floppon k-ra nem emelt volna vissza infóért?
    azok az idők már elmúltak sajnos
    pszibu and Jul3s4ty like this.
    ikaszápól dolan!


  5. #5
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Még FR-en is végigjönnek mostanában BB vs SB csatában QQ, JJ, TT-el K magas asztalon, ha elég agresszív az ember.
    BelaKecske and Jul3s4ty like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nemtom, szerintem ez ízi csek/koll. simán akarhat pozícióból wp-zni, meg lehet nála draw, illetve a kettő kombinációja. fura, hogy TT-QQ-tól vártok értéket, amikor múltkor még a 99 is 12bet allin volt pre. meg ez, hogy királlyal mögém csekkelne... (hiszen ő biztosan nem látna értéket olyan lapok ellen, amitől én értéket várok)

  7. #7
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    klassz feladvány, és a megoldás is tetszik. bvb a regek elég paranojások tudnak lenni, pláné ha besült a flop fd. Engem nagyon sokszor becallolnak second pair tipúsu lappal -> happy value bet nem is kérdés.
    Pablitofelezer likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  8. #8
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nemtom, szerintem ez ízi csek/koll. simán akarhat pozícióból wp-zni, meg lehet nála draw, illetve a kettő kombinációja. fura, hogy TT-QQ-tól vártok értéket, amikor múltkor még a 99 is 12bet allin volt pre. meg ez, hogy királlyal mögém csekkelne... (hiszen ő biztosan nem látna értéket olyan lapok ellen, amitől én értéket várok)
    nem TT-QQ-tól várunk értéket, hanem any Kx, 6x-ek, herocaller pp-k
    ebben a spotban bluffolni is akarunk, szóval TPTK-val mindenképp nagyot hívnék (és az külön jó hogy blokkoljuk a Ksxs backdoor flushöket)
    Lucsi likes this.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (és az külön jó hogy blokkoljuk a Ksxs backdoor flushöket)
    vaze ezt bele akartam írni és elfelejtettem

  10. #10
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem TT-QQ-tól várunk értéket, hanem any Kx, 6x-ek, herocaller pp-k
    ebben a spotban bluffolni is akarunk, szóval TPTK-val mindenképp nagyot hívnék (és az külön jó hogy blokkoljuk a Ksxs backdoor flushöket)
    Szeretnék én is abban a világban játszani ahol ti. Az én párhuzamos univerzumomban a TPTK az gyenge lap. Hétvégén NL10-en volt 10x AA-m, 4x fold preflop 6x vesztettem vele showdown, netto -5 BI. Ennyi véleményem van a top párral emelésről most...
    De mintha harrington is a leggyengébb lapok között emlitené az 1 párt és óvatos játékot javasolna. Akárhogyis 3 barrell leadbet nekem kicsit túlzás egy reg ellen igy...

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •