Oldal: 67 / 86 ElsőElső ... 1757656667686977 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #661
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez jó, ez tetszik, hogy minden nap más, csak a 3 műszakos meló mellett mennyire fogok bírni talpon lenni 8 órán át, és nyomni a melót...erre leszek kíváncsi, meg, hogy fogja bírni a derék+hátam.
    nem bántásból, de nem a kifogásokat kell keresni, hogy jajj mi lesz így meg úgy, hanem tolni kell, szépen ésszel.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #662
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem bántásból, de nem a kifogásokat kell keresni, hogy jajj mi lesz így meg úgy, hanem tolni kell, szépen ésszel.
    Mivel ismerem a helyzetem, ezért jogosan tartok tőle. Csak, hogy kontrázzak, nem bántásból, de Te pl, aki gondolom a pókerből "él", vagy nem teljesen él, de nem micron bohóckodik, tudhatná, hogy mindent számításba kell venni. Én jelen esetbe ezt veszem leginkább számításba, mert most, hogy a gyógytornát csinálom, végre elhagytam már azt a gyógyszert, amit szedtem, és nem szeretnék újra ráállni, csak mert a kondizástól nem bírok majd állni.

    Egyébként az a gyógyszer lehet jó lenne edzés mellé, mert ha beveszem fél óra se kell, és eltűnik belőlem minden fáradtság, és a 8 óra meló után is olyan vagyok, mint aki frissen kelt fel, és ereje teljébe van persze nem csinálnám

  3. #663
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel ismerem a helyzetem, ezért jogosan tartok tőle. Csak, hogy kontrázzak, nem bántásból, de Te pl, aki gondolom a pókerből "él", vagy nem teljesen él, de nem micron bohóckodik, tudhatná, hogy mindent számításba kell venni. Én jelen esetbe ezt veszem leginkább számításba, mert most, hogy a gyógytornát csinálom, végre elhagytam már azt a gyógyszert, amit szedtem, és nem szeretnék újra ráállni, csak mert a kondizástól nem bírok majd állni.

    Egyébként az a gyógyszer lehet jó lenne edzés mellé, mert ha beveszem fél óra se kell, és eltűnik belőlem minden fáradtság, és a 8 óra meló után is olyan vagyok, mint aki frissen kelt fel, és ereje teljébe van persze nem csinálnám
    Akkor van egy jó 5letem számodra Ilyen esetben kurv@ jó az úszás pl. Teljesen jól átmozgat minden izmot és nem is tapadnak le .

  4. #664
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor van egy jó 5letem számodra Ilyen esetben kurv@ jó az úszás pl. Teljesen jól átmozgat minden izmot és nem is tapadnak le .
    +jóga
    balu999 and redoubtable like this.

  5. #665
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +jóga
    + tai chi

  6. #666
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor van egy jó 5letem számodra Ilyen esetben kurv@ jó az úszás pl. Teljesen jól átmozgat minden izmot és nem is tapadnak le .
    hát nem tudok úszni, ami elég gáz igen...de megpróbálok megtanulni, van rá geyfajta lehetőségem, majd megérdeklődöm, de múltkor az uszodába láttam kiírva egy olyat, hogy "tanmedence"
    balu999 likes this.

  7. #667
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudok úszni, ami elég gáz igen...de megpróbálok megtanulni, van rá geyfajta lehetőségem, majd megérdeklődöm, de múltkor az uszodába láttam kiírva egy olyat, hogy "tanmedence"
    karúszót nefelejtsd!
    JuhaAasz likes this.

  8. #668
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudok úszni, ami elég gáz igen...de megpróbálok megtanulni, van rá geyfajta lehetőségem, majd megérdeklődöm, de múltkor az uszodába láttam kiírva egy olyat, hogy "tanmedence"
    Majd belejössz Gyúrásnál sem 180 kg-al kezdenek nyomni az emberek XD

  9. #669
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel ismerem a helyzetem, ezért jogosan tartok tőle. Csak, hogy kontrázzak, nem bántásból, de Te pl, aki gondolom a pókerből "él", vagy nem teljesen él, de nem micron bohóckodik, tudhatná, hogy mindent számításba kell venni. Én jelen esetbe ezt veszem leginkább számításba, mert most, hogy a gyógytornát csinálom, végre elhagytam már azt a gyógyszert, amit szedtem, és nem szeretnék újra ráállni, csak mert a kondizástól nem bírok majd állni.

    Egyébként az a gyógyszer lehet jó lenne edzés mellé, mert ha beveszem fél óra se kell, és eltűnik belőlem minden fáradtság, és a 8 óra meló után is olyan vagyok, mint aki frissen kelt fel, és ereje teljébe van persze nem csinálnám
    szerintem ha többször leírod uygan azt, hoyg ajjj mi lesz, az nem a midnen körülmény fiygelembe vétele, hanem vmi más, de nekem mind1 mit csinálsz
    JuhaAasz likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #670
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudnám többször megedzeni ugyan azt az izmot. Nemrég egy ismerősömnek meg kellett mutatnom a lehúzást nyakhoz mert rosszul csinálta. Hát edzés után 2-3 nappal voltam. 40kg ra volt feltéve a súly és nem bírtam vele lehúzni, le kellett venni 20kg ra, amúgy meg 60 al szoktam bemelegíteni.

    Ezért kell pihenni, de nem az egész testnek kell a pihenő, hanem csak az izomcsoportnak külön-külön. Ha pedig eljutok mindig a terv szerint a terembe, akkor ott van az egész hétvége amikor egy izom sem végez edzésmunkát.
    Ez a következtetésed csak pszichés, lehet edzeni egy izomra többször egy héten, igazából te is ezt teszed, az alapgyakorlatok mindegyike több izomcsoport erős munkáját igénybe veszi.

    Valójában így fogalmazva inkább az "egész testnek" kell a pihenő idő, amennyiben a központi idegrendszer fáradására gondolsz.

    Power versenyekre készülve váltva felsőtest, alsótest bontásban készültem legtöbbször (heti 4 edzésben), és nagyon bevált izomtömeg növelésre.
    Heti 3 (picit hosszabb) edzéssel is tudtam jól fejlődni, valójában pont ezek a sorrend meg felosztás dolgok részletkérdések, az elvégzett munka a lényeg.

    Gondolatébresztőnek:

    Testresz_bontas_okosan
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 07. 16. 18:10
    Krono likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •