Oldal: 164 / 185 ElsőElső ... 64114154162163164165166174 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.631 - 1.640 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1631
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ez komoly?! Szent habakukk.

  2. #1632
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Általános tudnivaló minden fórumozó számára:

    Az ironizálást, a személyeskedést és a mások kárán való poénkodást mostantól zéró toleranciával kezeljük. Minden ilyen jellegű hozzászólást azonnal törölni fogunk.

    A moderátorok számát ennek érdekében növeltük és jövő héttől az esti órákban is biztosítva lesz!

    Mindenkinek ajánljuk figyelmébe az alábbi cikket és a hivatalos fórumszabályzat tanulmányozását.
    Kérünk benneteket, hogy az egymás iránti tisztelet tartsátok meg, és ennek tudatában fórumozzatok!

    Nicknév mögé bújva sajnos hajlamos az ember, megfeledkezni az illemről. A korrekt komment az, amikor úgy fogalmaztok, hogy akár akár a valódi nevetekkel is bármikor vállalnátok a leírtakat.

    A napokban egy részletes Admin blogbejegyzés is fog készülni a témában.
    pszibu likes this.

  3. #1633
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dobj egy mailt a címemre lécci
    atiradeon9600 kukac freemail pont hu
    ment mail.

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly?! Szent habakukk.
    Komoly. Nekem nem kell semmi. Egy pulóvert rendeltem, egyszer volt rajtam egy költöztetésnél. Póker könyvem van 18 kb. Nekem nem kell érte pénz, adjon egy összeget valami rászorulónak.
    BelaKecske and Holdenper like this.

  4. #1634
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nem is a te részedről volt érdekes a kérdés. Most kezdek megvilágosodni, hogy tényleg vannak, akik komolyan pontokat gyűjtenek és megdöbbent hirtelen. Egészen eddig azt hittem, hogy az összes pontra irányuló hozzászólás csak poén. Mindig tanul az ember...

  5. #1635
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általános tudnivaló minden fórumozó számára:

    Az ironizálást, a személyeskedést és a mások kárán való poénkodást mostantól zéró toleranciával kezeljük. Minden ilyen jellegű hozzászólást azonnal törölni fogunk.

    A moderátorok számát ennek érdekében növeltük és jövő héttől az esti órákban is biztosítva lesz!

    Mindenkinek ajánljuk figyelmébe az alábbi cikket és a hivatalos fórumszabályzat tanulmányozását.
    Kérünk benneteket, hogy az egymás iránti tisztelet tartsátok meg, és ennek tudatában fórumozzatok!

    Nicknév mögé bújva sajnos hajlamos az ember, megfeledkezni az illemről. A korrekt komment az, amikor úgy fogalmaztok, hogy akár akár a valódi nevetekkel is bármikor vállalnátok a leírtakat.

    A napokban egy részletes Admin blogbejegyzés is fog készülni a témában.
    tipszmix
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2013. 07. 16. 06:13

  6. #1636
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általános tudnivaló minden fórumozó számára:

    Az ironizálást, a személyeskedést és a mások kárán való poénkodást mostantól zéró toleranciával kezeljük. Minden ilyen jellegű hozzászólást azonnal törölni fogunk.

    A moderátorok számát ennek érdekében növeltük és jövő héttől az esti órákban is biztosítva lesz!

    Mindenkinek ajánljuk figyelmébe az alábbi cikket és a hivatalos fórumszabályzat tanulmányozását.
    Kérünk benneteket, hogy az egymás iránti tisztelet tartsátok meg, és ennek tudatában fórumozzatok!

    Nicknév mögé bújva sajnos hajlamos az ember, megfeledkezni az illemről. A korrekt komment az, amikor úgy fogalmaztok, hogy akár akár a valódi nevetekkel is bármikor vállalnátok a leírtakat.

    A napokban egy részletes Admin blogbejegyzés is fog készülni a témában.
    Ezzel alapvetően egyet értek, de szükségesnek érezném egy külön topic létrehozását amiben lehetőség nyílna BÁRMILYEN téma kibeszélésére, amire most nincs lehetőség, de biztos vagyok benne,h igény volna rá. Lehetne a neve pl szólásszabadság vagy véleményszabadság stb.

  7. #1637
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Szerintem sem kellene minden kissebb sùrlòdàst kimoderàlni, amìg az szalonkèpes. Minden közössègben vannak konfliktusok, nem kell mindenkinek mindenkivel jòban lenni, ezen a kimoderàlàs sem segìt, inkàbb csak fokozza a feszültséget. Felnőtt emberek vagyunk mindenkinek vàllalnia kell a vele szemben megfogalmazott kritikàt.

  8. #1638
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    A mondandó lényegével nagyon egyetértek, kivéve a "felnőtt emberek vagyunk" minőséggel. Azért ezt megkérdőjelezném sok esetben, és nem feltétlenül az évek számára gondolok...
    tomi996 likes this.

  9. #1639
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel alapvetően egyet értek, de szükségesnek érezném egy külön topic létrehozását amiben lehetőség nyílna BÁRMILYEN téma kibeszélésére, amire most nincs lehetőség, de biztos vagyok benne,h igény volna rá. Lehetne a neve pl szólásszabadság vagy véleményszabadság stb.
    kedves lecso10 van ilyen topic...

  10. #1640
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sem kellene minden kissebb sùrlòdàst kimoderàlni, amìg az szalonkèpes. Minden közössègben vannak konfliktusok, nem kell mindenkinek mindenkivel jòban lenni, ezen a kimoderàlàs sem segìt, inkàbb csak fokozza a feszültséget. Felnőtt emberek vagyunk mindenkinek vàllalnia kell a vele szemben megfogalmazott kritikàt.
    igen, vállalni kell, amíg az a kritika fedi a valóságot. ha nem, akkor jön a vita. úgyhogy szerintem teljesen jó ez a moderálásos dolog.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •