Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Mikor van szükségem oktatóra?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Mikor van szükségem oktatóra?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Hogy működnek az oktatasok? Elmondom h miben szeretnek fejlődni, mit szeretnek másképp csinálni és ő átveszi ezt velem? Mutat par move-ot? Ahhoz h kapjon valami infót egy haladó játékáról néznie kene 4-5 órát és lehet meg az is kevés lenne. A statok meg nem olyan lényegesek sztem h nemi változtatásával annyit nőjön az órabér. Statokrol am elég lenne egy cikk is limitekre bontva és lehet hozza alkalmazkodni.

  3. #3
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    No, akkor ha már így rá lett beszélve mindenki, olcsó leszek és 5 óra nálam csak 999$-ba kerül. Lehet tolongani.


    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy működnek az oktatasok? Elmondom h miben szeretnek fejlődni, mit szeretnek másképp csinálni és ő átveszi ezt velem? Mutat par move-ot? Ahhoz h kapjon valami infót egy haladó játékáról néznie kene 4-5 órát és lehet meg az is kevés lenne. A statok meg nem olyan lényegesek sztem h nemi változtatásával annyit nőjön az órabér. Statokrol am elég lenne egy cikk is limitekre bontva és lehet hozza alkalmazkodni.
    Nem. Egy jó oktató nem pár move-ot tanít meg, hanem kritikusan gondolkodni.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  4. #4
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    igen ám.. de hiába a jó oktató ha az alanyban nincs meg a kreativitás és logika egy adott szintű játék iránt akkor semmire sem fog menni.. van pár ismerősöm akik pénz miatt játszanának.. és lássatok csodát buknak mint a szar,mert görcsölnek a pénz általi akaraton és semmi logikával a játék szeretete nélkül tolják.. így nem lehet
    Satukan and Laci24 like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Értem de mindenkinek más a játék stílusa. Ha én oktatnak akkor úgy csinálnám h megnézném a stílusát és abba építenek be olyan dolgokat amik működnének. Most megváltoztatni egy játék stílust azért mert én máshogy csinálom, nem jó move szem. Gondolom ez a kritikus gondolkodás. Olyan pl jó lenne h lehet maximalizálni a nyereséget egyes szitukban, mikor jó pl Bet helyett check call- t választani, mert abban több pénz van. Én pl mindig csak betelek blöff értek Thin vbet, de a check call hiányzik a jatekombol, amivel elesek rengeteg értéktől. Azon meg h napi min 4. Buy in-t égetek el, nem tudom h tudna változtatni. És meg így is nyereséges vagyok, csak a profitot lenne sokkal több ha nem égetnek annyi pénzt.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen ám.. de hiába a jó oktató ha az alanyban nincs meg a kreativitás és logika egy adott szintű játék iránt akkor semmire sem fog menni.. van pár ismerősöm akik pénz miatt játszanának.. és lássatok csodát buknak mint a szar,mert görcsölnek a pénz általi akaraton és semmi logikával a játék szeretete nélkül tolják.. így nem lehet
    Ezért is kell több műfajban tolni. Nekem pl verseny a cg mellett totál kikapcsolódás fun. Nagyon élvezem.

    De am a sikerélmény hiányzik nekik szem. Minél több van annyira nem gorcsolunk a pénzen. Nekem pl úgy sikerült túl tennem magam rajta, h van egy bukósisak nap vagy bukósisak 1-2 óra és utána szünet után nem foglalkozók vele h mennyi pénzem volt , hanem az aktuális összeget tekintem a rollomnak és örülök ha sikerül nyernek hozza akar 1-2 dollárt. Ha ez megtörténik máris örülök h nyertem. Így mindig lesz sikerélmény.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem de mindenkinek más a játék stílusa. Ha én oktatnak akkor úgy csinálnám h megnézném a stílusát és abba építenek be olyan dolgokat amik működnének. Most megváltoztatni egy játék stílust azért mert én máshogy csinálom, nem jó move szem. Gondolom ez a kritikus gondolkodás. Olyan pl jó lenne h lehet maximalizálni a nyereséget egyes szitukban, mikor jó pl Bet helyett check call- t választani, mert abban több pénz van. Én pl mindig csak betelek blöff értek Thin vbet, de a check call hiányzik a jatekombol, amivel elesek rengeteg értéktől. Azon meg h napi min 4. Buy in-t égetek el, nem tudom h tudna változtatni. És meg így is nyereséges vagyok, csak a profitot lenne sokkal több ha nem égetnek annyi pénzt.
    Sztem teljes stilusvaltas belefer ha valaki oktatot fogad. Sajat tapasztalatbol tudom irni, h nagyon sok kezdo tanitvanyom(meg altalaban a kezdo omahasok 90%-a) gyenge passziv jatekot jatszik es nyilvan nem arra a rossz alapra fogom kore epiteni a kulonbozo approachokat, mert ha mar az alap rossz, akkor a korites is hibas lesz.A teljes gazt kikell irtani gyokerestol, nem csak a szarat vagy erted.


    Amit irsz, h mikor jo bet helyett ch/ct jatszani ez oltari nagy hulyeseg, mert pont ez ami nem gondolkodasmodot tanit, hanem egy sima vacuum playt, ami obv nem fog mindig mukodni minden ellenfel ellen.

    Annyi egyebkent az oktatas lenyege, meg amiert erdemes szemelyi edzot felfogadni(nekem volt 5-6 kulonbozo coachom) h 1: lehet azokat a dolgokat amit elmond, vilag eletedben mashol nem fogod hallani, 2: felgyorsitja a tanulasi folyamatot es ha kompetens az oktato biztos h nem hulyeseg fog megragadni, ami a tanulasi folyamat elejen eleg fontos, mert nagyon sokan hibas dolgot tanulnak meg kezdetekben.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 07. 18. 12:42
    thomyca likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Értem én de ha egyszer hiányzik a jatekombol es nem tudom h mikor jó.

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem én de ha egyszer hiányzik a jatekombol es nem tudom h mikor jó.
    Ha fejlodik a hand readinged es skillesebb leszel postflop es jobban atlatod majd a rangeket, akkor ez magatol fog jonni, ezt garantalom.

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Ennél komplexebben kell nézni a dolgot. Legalább 5 órát kell venni egy edzőtől még elsőre is, hogy egyáltalán legyen értelme felfogadni. Te azt mondod, hogy 4-5 óra kell egy játékos megismerésére. Valószínűleg egy dedikált oktatónak ehhez elég 1-2 óra is, és már ott alapvető hibákat ki tud szűrni a játékodból amivel legalább annyi pénzt égethetsz mint pl. egy ch\c helyetti bet linennal. Ilyen specifikus partykat csak azután van értelme elemezni, hogy az alapvető hibákat segít kiirtani, ahogy Dán is mondta. Jó oktató teljes gondolkodásmódot tanít, amihez akár stílusváltás is kellhet, de a munka nagy része rajtad van, az elmondottakat, megbeszélteket Neked kell alkalmazni.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 07. 18. 13:21
    Tazar1981 and forzadani3 like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •