Oldal: 21 / 26 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (253) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Gamer topic

  1. #201
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Van aki tolja a GW2-őt? Nem vagyok oda az MMORPG-kért, de ez eléggé adja.

    Érdekes fajok, kasztok, ****a játékmenet, harcok, szép grafika, nem annyira repetitív, mint a többi MMO.

    Egyedül a szintlépéseknél hiányolom a sok választási lehetőséget (pl attribute-okra pontok költése, különböző skillekre is kevés pontot lehet költeni). Ilyen Fallout, Baldur's Gate-féle rendszer jó lett volna bele, de ezen kívül, meg 1-2 apróságon kívül kb tökéletes
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #202
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    League of legendet nem tolja valaki? 3v3 rankedhez jó lenne egy csapatot összerakni

  3. #203
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    aki az előző hsz miatt csóválta a fejét és/vagy rossz a karmája kéne nekem egy dota2 meghívó. köszi

  4. #204
    Tag Venomorph avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 22.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki az előző hsz miatt csóválta a fejét és/vagy rossz a karmája kéne nekem egy dota2 meghívó. köszi
    a dota már nem béta és nem kell hozzá meghívó

  5. #205
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    ja vágom, de "Jelenleg 67828. vagy az indítási sorban." szóval várni kell pár napot

  6. #206
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Aki szerette a régi MK1, MK2-t, próbálja ki a Mortal Kombat Komplete Edition-t, végre egy olyan verzió, ami azok hangulatát idézi. Visszatért a 2D mozgás, van online harc, nekem nagyon bejön.
    NCore webshopból beszerezhető, a Kaos rip nekem hibátlan Win7-en.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #207
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem rossz, mondjuk ha lenne időm gamelni, akkor szerintem Guild Wars 2-őt csapatnám, vagy Bioshock Infinitet, vagy befejezném a Deadpoolt (ami amúgy nem rossz játék, beteg humor, képregényhős, hack'n'slash)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #208
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Wow dejó, gamer topic

    ja dota2-höz nem kell meghívó, én is vártam rá egy csomót, de igazából nem nyerte meg a tetszésemet, valahogy úgy nemtom de gagyi lett, maga grafika, a nézet, nekem nem igazán jöttek be, eleinte nem is láttam hogy mivan, csupán haverok miatt regeltem meg,hogy kipróbáljam ha már ekkora nagy hírverése volt Én részemről csalódás. Ellentétben a wc3-as dotával na az mindent vitt, éjszakákat lanpartiztunk meg toltuk csapatokban a neten (kani/garena) nagyonnagy állatság volt, még most is néha összejövünk régi cimbikkel, de valahogy csak TD, Hero Siege, meg egyéb hülyeségeket játszunk, próbáltuk a dotát is mint anno de valahogy már nem jön át, teljesen elszoktam tőle és idegesít az irányítás+vásrálás+minden Maradunk a többi kiegészítőknél.
    LOL-t is kipróbáltam, de enyhénszólva nem nyerte meg a tetszésem, úgyhogy nem is fogok itt ódákat zengeni mennyire játszhatatlan értelmetlen sz@r, grafikailag 0, vagy még alatta Azt is csak haverok miatt toltam kicsit, de valahogy nagyon nem gyere be.
    Amit viszont mostanában megint elkezdtem tolni, és ami sokkal jobban hasonlít a dotára, az nem más mint a Heroses Of Newerth. Valaki kis hon esetleg? Játszik vele valaki? Szivesen játszanék akár itteni emberkékkel is
    WOW-ról már szerencsére lejöttem, régen nagy wowkocka voltam, de ma már tiszta vagyok.

    D3-at is kipróbálnám, de egyelőre nem vagyok hajlandó annyit fizetni érte mint amibe kerül.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  9. #209
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    EA HumbleBumble akár 1 dollárért nagyon jó eredeti játékok. https://www.humblebundle.com/
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 08. 14. 20:59
    MerACE likes this.

  10. #210
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Diablo3 Hardcore, Monster Power Level 10, Self Found.
    HHC (MPLVL10HC)
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •