Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (96) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Betsson Gift Madness - július 28.

  1. #11
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elküldtem Nektek a usernevemet az info_kukac-ra és azt mondtátok, hogy a regisztrációm akadémiás és minden rendben. Azóta befizettem a 20 dodót is.

    Arról, hogy be lettünk-e manuálisan nevezve a versenyre, arról küldtök majd e-mailt?
    Vagy csak nézegessük időnként a lobbyt?

    Köszi!

    Szia Mezo_gsi!

    A jogosult játékosokat a Betsson fogja értesíteni a verseny előtt arról, hogy milyen módon lehet nevezni. (mindenkinek egyénileg kell vagy a Betsson nevez be mindenkit) Akinek akadémiás a regisztrációja és Július 25-ig befizetett a terembe az biztosan részt vehet a versenyen.

    Üdv,
    GoodGame

  2. #12
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Figyelem apró változás az akadémiás Betsson Poker versenyünkön!

    A versenyen való részvétel feltétele, a PókerAkadémiás regisztráció és hogy július 1-25. között befizess legalább 20 dollárt a Betsson Poker termébe. Amennyiben ezt még nem tetted meg, itt megteheted >>

    A július 26. után befizető játékosok nem vehetnek részt a versenyen!

    A jogosult játékosoknak a Betsson Poker 07.26-án, pénteken délután írja jóvá a részvételi tokent.

  3. #13
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Régen akadémiás volt a regisztrációm és most a microgaminges szoftvert a betsson honlapjáról töltöttem le nem az akadémián keresztül. Ugye így is részt vehetek a versenyen.

  4. #14
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet joco11111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen akadémiás volt a regisztrációm és most a microgaminges szoftvert a betsson honlapjáról töltöttem le nem az akadémián keresztül. Ugye így is részt vehetek a versenyen.
    Szia joco11111!

    Ha korábban akadémiás regisztrációd volt, akkor igen, részt vehetsz a versenyen, de be kell fizetned Július 25. 23:59-ig legalább $20-t. Ezáltal jár neked a Microgaming-es Betsson First Deposit Bonus is és részt vehetsz a rake race-n is.

    Üdv,
    GoodGame

  5. #15
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia joco11111!

    Ha korábban akadémiás regisztrációd volt, akkor igen, részt vehetsz a versenyen, de be kell fizetned Július 25. 23:59-ig legalább $20-t. Ezáltal jár neked a Microgaming-es Betsson First Deposit Bonus is és részt vehetsz a rake race-n is.

    Üdv,
    GoodGame
    Köszönöm! A befizetés már megtörtént.

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Túl flash lett volna, ha működik a deposit a Netelleremről. Az meg főleg, ha a support nem csak széttárja a kezét. Imádlak Betsson, megint túl sokat vártam tőlük asszem

    GL azoknak, akik nem hagyták az utolsó napra a befizetést

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl flash lett volna, ha működik a deposit a Netelleremről. Az meg főleg, ha a support nem csak széttárja a kezét. Imádlak Betsson, megint túl sokat vártam tőlük asszem

    GL azoknak, akik nem hagyták az utolsó napra a befizetést
    Nagyon nem fogad a kegyeibe a betsson, sztem nagyon jo oldal, korrekt supporttal es gyors kifizetesekkel.

  8. #18
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Annyira durva, hogy Te is és LM is ezt mondjátok, és én hiszek is Nektek, de
    ha elmesélném, hogy az eddigi 5 hét játék alatt mi minden hasonló technikai hülyeséget szívtam náluk, és milyen buta hozzáállással kezelték ezeket... Eddigi 4 év online poki alatt összesen nem szívtam ennyit mindenhol máshol

    Valszeg csak kifogtam a downt ebben most, de lehet nekem elég volt
    Rendesek amúgy a supportosok, csak sajnos nagyon nem értenek ahhoz, amihez kéne nekik, és azért vicces, ha nekem kell felvilágosítani őket olyasmikről, hogy hogyan működik a szoftverükben a HH mentés meg hasonlók

    UP: Ezt most végül megoldották, szóval mégis boldogítalak majd Titeket a versenyen
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 07. 25. 19:13

  9. #19
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    En is most fizettem be , remelem hazaerek velencei torol, s mehet a meccs
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Sajnos úgy néz ki a Betsson Poker megfeledkezett a meghívók kiküldéséről. Próbáljuk őket telefonvégre kapni és intézkedni.

    A hétvége nem könnyíti meg a dolgunkat, de a versenyig még van 2 nap. Igyekszünk sikerrel járni.

    Türelmeteket és megértéseteket köszönjük!

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •