Oldal: 876 / 975 ElsőElső ... 376776826866874875876877878886926 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.751 - 8.760 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8751
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    rendben. vettem. mar nem kell sok...
    Faréj, Maxxxika and 641stone like this.

  2. #8752
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    némi tanácsot kérnék a helyi HU társadalomtól, mert szeretném egy adott irányba mozdítani a póker karrierem, csak nem látom át a dolgokat eléggé ahhoz hogy döntsek.
    Tömören: kezdő HUSNG-s vagyok, de nem kezdő pókeres, 3 évet casheztem (NL50en megálltam sajnos), júni eleje óta csak HUSNG-vel foglalkozom. "Főállású kártyás" vagyok. Gőzerővel fejlesztem magam (HUSNG.com video packok mind megvannak + elemzek folyamatosan). Főleg 10-es téten játszottam turbókat, 1200 játék alatt 6% roi-t sikerült összehoznom.
    Tetszik a turbó a deepebb szituk miatt, viszont úgy látom elég kevés action van feljebb a különböző hálózatokban (vagy csak nyári pangás?), és a nép a Hypereket preferálja, gondolom a fishekkel az élen.

    A kérdésem az lenne, így mennyire látjátok kockázatosnak, 4 havi liferollal + 8-900EUR pókerre szánt tőkével belevágni a hyperezésbe a starson?

  3. #8753
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Van akció turbon feljebb is, plussz hyperre talán nagyobb roll kene ennel, ha 10$ körüli teten jatszanal, en a helyedben maradnék a turbonal, vagy ha mindenképpen hyperezni akarsz akkor felkeresnem magamat a Low limit hypercsoportunk miatt
    yodalino likes this.

  4. #8754
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Idézet skanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    koszi szepen erdekel a dolog. hamarosan irok privat uzenetet csak meg gyorsan gyujtenem kell 10 hozzaszolast mert 30 alatt nem engedelyezett a pm.
    Szia, vegyél fel skypeon.
    Utoljára módosítva: 641stone által: 2013. 07. 19. 19:56 Oka: spam

  5. #8755
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    némi tanácsot kérnék a helyi HU társadalomtól, mert szeretném egy adott irányba mozdítani a póker karrierem, csak nem látom át a dolgokat eléggé ahhoz hogy döntsek.
    Tömören: kezdő HUSNG-s vagyok, de nem kezdő pókeres, 3 évet casheztem (NL50en megálltam sajnos), júni eleje óta csak HUSNG-vel foglalkozom. "Főállású kártyás" vagyok. Gőzerővel fejlesztem magam (HUSNG.com video packok mind megvannak + elemzek folyamatosan). Főleg 10-es téten játszottam turbókat, 1200 játék alatt 6% roi-t sikerült összehoznom.
    Tetszik a turbó a deepebb szituk miatt, viszont úgy látom elég kevés action van feljebb a különböző hálózatokban (vagy csak nyári pangás?), és a nép a Hypereket preferálja, gondolom a fishekkel az élen.

    A kérdésem az lenne, így mennyire látjátok kockázatosnak, 4 havi liferollal + 8-900EUR pókerre szánt tőkével belevágni a hyperezésbe a starson?
    100-as magasságig nem gond az akció. Bár nem tudom, melyik termet preferálod, Starson 30-ig gyakorlatilag nincs waiting time turbon sem. Hyperen simán számolhatsz 100 buyines swingekkel kisebb téteken is, szóval abba inkább backelés mellett lenne érdemes belevágnod.
    Lényeg a lényeg: ha nem érzed komfortosnak a hypert, csak az akció vélt hiánya miatt nem érdemes váltanod, turbon is megkapod a megfelelő mennyiségű ellenfelet. Amikor már megerősödött a tőkéd, még mindig dönthetsz a gyorsabb struktúra mellett.
    yodalino likes this.

  6. #8756
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Na valaki jobban is összefoglalta neked, de teljesen úgy van ahogy mabohai mondja

  7. #8757
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100-as magasságig nem gond az akció. Bár nem tudom, melyik termet preferálod, Starson 30-ig gyakorlatilag nincs waiting time turbon sem. Hyperen simán számolhatsz 100 buyines swingekkel kisebb téteken is, szóval abba inkább backelés mellett lenne érdemes belevágnod.
    Lényeg a lényeg: ha nem érzed komfortosnak a hypert, csak az akció vélt hiánya miatt nem érdemes váltanod, turbon is megkapod a megfelelő mennyiségű ellenfelet. Amikor már megerősödött a tőkéd, még mindig dönthetsz a gyorsabb struktúra mellett.
    köszönöm a kimerítő választ, különösebben nem preferálok semmilyen termet, csak azt hogy minnél többet lehessen grindolni + keresni .
    Akkor a hyperbe nem vágok (még) bele ilyen variance mellet, egyelöre ráálok a turbokra a starson.
    Ipoker/IPN-en is érdemes tolni ezeket? Ongamen ha jól látom 10% a fee gondolom ez verhetetlen?

  8. #8758
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van akció turbon feljebb is, plussz hyperre talán nagyobb roll kene ennel, ha 10$ körüli teten jatszanal, en a helyedben maradnék a turbonal, vagy ha mindenképpen hyperezni akarsz akkor felkeresnem magamat a Low limit hypercsoportunk miatt
    gondoltam már rá de ugy vagyok vele hogy +próbálok saját erőből + coaching-al feltápászkodni, de benne van hogy rádírok emiatt késöbb tyty

  9. #8759
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    A river betnel kirohogott a ruszki playa. azthitte nala van a nuts de legalabb boldogan tette be.

    No Limit Texas Hold'em Hand, 10.00/20.00, skan25 | BOOM! Hand Replayer

    Itt meg egy masik hand tegnap elottrol. "amikor az overbet monkey nem tudja feladni"

    No Limit Texas Hold'em Hand, 10.00/20.00, skan25 | BOOM! Hand Replayer

  10. #8760
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás best line?

    villainröl 70 handem van, regular, stealje 65%, semmi különös dolgot nem művelt eddig
    (pre 3b vs flat: nagyon tight imagem volt eddig oop igy inkább flateltem)

    mi lenne itt a legjobb line, így hogy viszonylag jó, de nem brutál EQ-nk van?
    -c/c-ozással nem érzem túl kényelmesen magamat turnon semmilyen kártyán amivel nincs sorom + jó esélyel tolni fogja a gyenge percieved rangem ellen
    -CR-re gyenge sztem mert már nemigen dobhatok pushra, de ahhoz gyenge vagyok h itt bekerüljön
    -b/f-hoz meg túl erösnek érzem

    most hogy igy leirtam, kezdésnek talán a checkelni jobb mert itt ö sem fog olyan nagy 100%-ban cbetelni itt, így sokszor nézünk free turnt, de azért meghallgatnék egy két ötletet

    No Limit Holdem Tournament
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $6.71+$0.29

    Stacks:
    SB (1,365) 27bb
    hero (BB) (1,635) 33bb

    Blinds: 25/50

    Pre-Flop: (75, 2 players) hero is BB
    SB raises to 100, hero calls 50

    Flop: (200, 2 players)
    hero??
    Utoljára módosítva: yodalino által: 2013. 07. 22. 18:20

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •