Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (103) összesen
Like Tree139Likes

Téma: Rosszat tesz a pókernek a fiatal játékosok viselkedése?

  1. #11
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Én élöbe pl senki pofázására nem vagyok kiváncsi. Föleg hogy 1 asztalom átlag 2 embernek van köze a játékhoz.
    Krono likes this.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Érési folyamat bizonyos fázisainál tartunk ugye, ez a fajta viselkedés szerintem bármilyen területen megfigyelhető. Pl. programozók egymást közt mit tudnak művelni. :-D Adott szakterület művelői állandóan okoskodnak, ha összeeresztik őket. Az ilyen blogok nagyon hasznosak, mert magukra ismerve értelmes emberek lévén tudnak tanulni belőle, idővel elhagyják rossz szokásaikat. Persze a helyzet semmit nem fog változni, mert majd újak lépnek a helyükre. :-D
    Ice-pocó likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 13.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Hosszú idő után voltam el élőben játszani. Szereztem negatív és pozitív tapasztalatokat is. A két fiatal gyerek közül az egyik például kiesés után az asztaltól még csak el sem köszönt, pedig nem egy bad beat után esett ki. Ez szerintem minimálisan elvárható dolog. A másik srác az élő játék mellett a gépen, először az asztal alatt, majd utána az asztalra téve a laptopot nyomta, közbe-közbe csipogott a gép, néha felnézett a gépből, aztán az élőre próbált figyelni, ami nem mindig sikerült. A magam részéről ezt sem engedném, de mindenki maga tudja. Mindenesetre az élő pókernek pont az lenne a lényege a nyerésen és a játék élményén túlmenően, hogy egyfajta sportközösségi életet éljen az ember másokkal. Ehhez viszont hozzátartozik a másik ember tisztelete és megbecsülése is. Sajnos ez sokszor hiányzik.

  4. #14
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Jagerman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy egyfajta sportközösségi életet éljen az ember másokkal. Ehhez viszont hozzátartozik a másik ember tisztelete és megbecsülése is. Sajnos ez sokszor hiányzik.
    Én pénzért megyek le, ez nem foci vagy futás, ez kurvára nem sport ez munka.

    Az meg hogy zenét halgatok vagy ép zoomolok közben mért zavar . Engem hidegen hagy a sok magas szintű stratégiai beszélgetés, ill milyen jó a sege a maszörlánynak, meg az öszes többi ****ság.
    Krono and lumpi like this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    A kedves játékostárs egójának/lelkének rossz volt, hogy nem ismerték fel a liftben, nem beszéltek hozzá. Hogy palástolja sértődöttségét, egy teljesen normális szituációval próbálta magát igazolni.

    Arról nem is beszélve, hogy a fiatalok mindig ilyenek voltak, és a középkorú/idősebb játékosok között is jócskán vannak ******ök.

    Egymás idiótázásával persze én sem értek egyet.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pénzért megyek le, ez nem foci vagy futás, ez kurvára nem sport ez munka.
    Ez hozzáállás kérdése. Van akinek a közösségi élmény is számít. Sokaknak csak az. Akinek ez csak munka azt nem is engedném élőben játszani. Rontja a társaság légkörét, ráadásul jobban is koncentrál a játékra. Tehát amellett hogy egy kukkot nem szól egész este, még ráadásul a pénzemet is elveszi. Kinek jó ez? :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #17
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Akkor lehet én is egy középkorú figurának számítok már, mert kerestem a gondolatokat, hogy miként tudnám leírni, ami az utóbbi időben zavar (nem az élő játékban, mert ahhoz még nem igazán volt szerencsém, hanem itt a fórumon)
    Az, hogy ekézik a gyengébb játékosokat az egy dolog, a bunkóság egy másik. Nem vagyok álszerény, mert én is szidom a fish-t, ha lemákol, a különbség annyi, hogy én a monitornak mondom és nem a szemébe (többek között ezért nem járok élőzni, mert ismerem magam)

    Ha felmerül valami a fórumon, amivel valaki nem ért egyet, ahelyett, hogy megindokolná, hogy miért is nem ért egyet a dolgokkal és felvetne egy másik megoldási lehetőséget és megkérdezné, hogy ahhoz esetleg mit szólnak, inkább kinek a nagyobb a ***a versenyt rendeznek. Az édekes partik topikjában akadtam egy ilyen dologra. A feladvány készítőjét szidták, mert nem találták el a helyes megoldást, ahelyett, hogy kifejtették volna a véleményüket vagy átgondolták volna újra a partit és esetleg netalántán elfogadni, hogy másik út is megfelelő lehet.

    Az intelligencia, az udvariasság és a tisztelet nem kell, hogy korfüggő legyen.

    Azt az ellentmondást nem tűrő, lekezelő, fellengző viselkedést, amit az utóbbi időben tapasztalok, akár a fórumon, akár a való életben mélységesen megdöbbent. Úgy gondolom, hogy ez egy nagyon rossz irány, ami felé haladnak ezek a "hordák", tisztelet a kivételnek.

    A blog minden szavával tudok azonosulni, a fent leírtak pedig csak a magánvéleményem tartalmazzák.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Ez nem csak ott jellemző. Itt a mikis fővárosunkban is elég elmenni egy(-két, mostmár inkább előbbi) nagyobb pókerklubba, h lássuk nem csak ott van ilyen hozzáállás. Megy az otromba kioktatás a "helyi regek" részéről, h hogy merte megadni/megemelni a lapját, holott ezzel csak eztmeg azt kellett volna csinálni. Rendkívűl visszataszító, főleg, h van mindig 1-1 új szimpatikus ember is az asztalnál akik tényleg játszani és élvezni jönnek ezt a játékot. A másik véglet pedig tényleg mikor töménytelen mennyiésgű szakszótárt zúdít az emberre a másik...ezt is miért? H bizonyítsa, h márpedig ÉN értek a játékhoz! Hajrá...Aki tényleg ért és ebből él ráadásul TISZTELI is a pokert, azt tudja, h a fishekből van a legtöbb pénz, és minél tovább megpróbálja ott tartani, játékra bírni, akár elszórakoztatja, akár csak megdicséri mikor lemákolja, annál többet keres(het).
    Utoljára módosítva: didigo által: 2013. 07. 23. 17:38

  9. #19
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    kiscash likes this.
    ikaszápól dolan!


  10. #20
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Szerintem igaza van a blog írójának, ha nem is 100%osan. Tisztelni kell az ellenfelet az asztalnál szerintem. Az előbb jutott eszembe egy ötlet (amit persze sokan nagy hülyeségnek fognak tartani), de lehetne a WSOP-n akár olyan event (hasonlóan az idősek és a hölgyek eventjéhez), amin csak olyanok indulhatnának, akiknek az élőtorna nyereménye egy bizonyos határ alatt van. Persze nehezen kivitelezhető lenne és egyéb problémákat is felvet, csak gondoltam megosztom már ezt a kis ötletet.

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •