Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (103) összesen
Like Tree139Likes

Téma: Rosszat tesz a pókernek a fiatal játékosok viselkedése?

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet Thorles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem igaza van a blog írójának, ha nem is 100%osan. Tisztelni kell az ellenfelet az asztalnál szerintem. Az előbb jutott eszembe egy ötlet (amit persze sokan nagy hülyeségnek fognak tartani), de lehetne a WSOP-n akár olyan event (hasonlóan az idősek és a hölgyek eventjéhez), amin csak olyanok indulhatnának, akiknek az élőtorna nyereménye egy bizonyos határ alatt van. Persze nehezen kivitelezhető lenne és egyéb problémákat is felvet, csak gondoltam megosztom már ezt a kis ötletet.
    Nyeretlen 40 évesek futama?


    Lenne értelme, de az is biztos,hogy tele lenne online cg-sekkel az akvárium

  2. #32
    Újonc kis-t avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Teljesen igazat adok Channing nek, és tisztelet neki,hogy felszólalt az ügyben!!! Néhány fiatalból sajnos kihalt a tisztelet,talán nem is ismerik a szó igazi jelentését. ( vagy csak mi öregedtünk meg akik így látják?!) ,,Leugatják " a hobbi pókeres játékát gúnyosan megjegyzik, kinevetik ahogy megjátszotta a lapjait, mert ők a póker nagy professzorai... undorító
    fejes1988 and Jul3s4ty like this.

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    én mondjuk nem láttam még Phil Ivey-t amint osztaná az észt, pedig neki tényleg lenne mit...
    fejes1988, kidelpiero and Jul3s4ty like this.

  4. #34
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Megy ez online is. Sikítozok a röhögéstől, mikor NL30-as nyilván kikezdhetetlen tudású és tapasztalattal rendelkező regek játsszák a pókerzsenit. Osztják egymást és főleg a halakat. Ennél csak kicsivel van lejjebb az a fajta, aki addig szidja a fisht az asztalnál, amíg az ki nem ül. Volt egy ilyen magyar reg bwinen(nevet most nem írnék), aki addig írogatta hogy fy fish, "die" féle kedvességeket, amíg el nem kergette a megélhetését. Aztán persze 322 oldalt írt tele a nyavalygásával, hogy BE.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  5. #35
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pénzért megyek le, ez nem foci vagy futás, ez kurvára nem sport ez munka.

    Az meg hogy zenét halgatok vagy ép zoomolok közben mért zavar . Engem hidegen hagy a sok magas szintű stratégiai beszélgetés, ill milyen jó a sege a maszörlánynak, meg az öszes többi ****ság.
    Ez kicsit olyan , mintha Messi meccs közben egy külön labdával dekázna, egy reklám miatt...

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    én szeretem ha az asztalnál elmondják a játékosok miképpen játszanak,persze az zavaró ha keresztbe üvöltöznek egymással az asztalon,azért lehet szólni.
    A liftes esetről az jutott eszembe,hogy az angolszász kultúrában megszokott ha mondjuk sétál valaki az utcán,egy másik szembejön,ránk mosolyog és mondja,szép időnk van,erre kötelező visszamosolyogni és válaszolni,szóval ez a liftes angolszász udvariasság elmaradása lehetett a bántó,a kedves blogolónak el kéne jönni az újhegyi lakótelepre egy kicsit liftezgetni.
    Az is előfordult már hogy Negro lefissezett egy korosabb játéktudás nélküli emberkét,aki 100%-ban nézett flopot valami 100K usd-s tornán,magát Demján papát oltotta le,ahelyett,hogy örült volna,hogy riveren lemákolta és kiejtette,szóval nem csak az ifjakkal van gond.
    A WSOP az más,mint az egész évi vegasi pókerélet,mikor a helyi prók rabolgatják az egész évben folyamatosan érkező turistákat ,ezt is el kéne fogadni,bármennyire visszataszító is a nagyképű viselkedés, el kell venni a nagyképűek zsetonját és aranyosan rájuk mosolyogni mikor otthagyják az asztalt,szerintem
    hokuszpoker likes this.

  7. #37
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet HarlanPratt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez sajnos tényleg így van, az én asztalomon is volt 3 ilyen kapucnis elszállt kis pöcs az idei wsop-n,szerencsére a kibaszott nagy ego elintézte őket...
    Én a twitter falon is látok sok ilyet
    Krono, Shokyu, dace90 and 3 others like this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #38
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    itthoni helyzettel abszolút nem lehet összehasonlítani, igaz nem járok hetente élőzni, régen se jártam, de elhanyagolható számú emberrel találkoztam, akik tényleg szórakozni mentek, jobban belegondolva ezeknek is a túlnyomó része külföldi volt, nagyjából 99%ban igaza van az írónak, de a kulturális különbségekről nem szabad megfeledkezni. itthon ha csak simán hozzászólsz egy idegenhez, már akkor is furcsán néz mindenki, meg stb. szóval mi lehet hogy kevésbé érezzük rossznak amiről ír a srác bár ez inkább úgy lenne helyes megfogalmazás, hoyg ott társadalmilag / kulturálisan sokkal kirívóbb eset, mint itthon.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #39
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    kb 2 hónapja voltam a Duna Plazában élőzni, az egyik nagytudásút lemákolták riverre. Elkezdett üvöltözni a dealerrel, hogy a múltkor is miatta esett ki, anyázott majd megjegyezte, hogy ha még 1x előfordul ilyen, úgy elveri, hogy az anyja sem fogja felismerni. Konkrétan üvöltözött. Nagyon durva volt a szitu. Amikor kicsit lecsillapodott az osztó, megkérdeztem tőle, hogy az ilyen közveszélyes őrült embereket miért nem tíltják ki. Azt mondták, hogy ilyen nem fordulhat elő náluk (kitíltás). Azóta nem voltam ott. Mo-n én biztosan nem megyek előzni többet, max ha casinóban lesz vmi nagyverseny.
    fejes1988 and benczy like this.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb 2 hónapja voltam a Duna Plazában élőzni, az egyik nagytudásút lemákolták riverre. Elkezdett üvöltözni a dealerrel, hogy a múltkor is miatta esett ki, anyázott majd megjegyezte, hogy ha még 1x előfordul ilyen, úgy elveri, hogy az anyja sem fogja felismerni. Konkrétan üvöltözött. Nagyon durva volt a szitu. Amikor kicsit lecsillapodott az osztó, megkérdeztem tőle, hogy az ilyen közveszélyes őrült embereket miért nem tíltják ki. Azt mondták, hogy ilyen nem fordulhat elő náluk (kitíltás). Azóta nem voltam ott. Mo-n én biztosan nem megyek előzni többet, max ha casinóban lesz vmi nagyverseny.
    Ilyeneket pont nem a "kapucnis fiatalok" szoktak csinálni.
    fejes1988 likes this.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •