Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (103) összesen
Like Tree139Likes

Téma: Rosszat tesz a pókernek a fiatal játékosok viselkedése?

  1. #71
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Open Face Chinese Poker. Szerintem online változat nincs.
    de van, ios-en biztos. Playmoney-ban tolják, de van mögötte real money mozgás is.
    ilane likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #72
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de van, ios-en biztos. Playmoney-ban tolják, de van mögötte real money mozgás is.
    Értem köszi. Amúgy élő asztalnál szgépen online játszani, szerintem is kicsit gáz, de végülis a saját esélyeit rontja ha nem figyel, szóval nem bánom. Meg olyat is láttam már, hogy ticket-et nyert egy online versenyre amikor általában haverokkal élőzik és ezért kellett nyomkodnia...

    Én sakkos környezetből jöttem és ott szabályban benne van mikor lehet megszólalni (tkp. tilos megszólalni) igy elég furcsa volt először póker asztalnál, hogy mindenki belepofázik...
    sakkos000 likes this.

  3. #73
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Én sakkos környezetből jöttem és ott szabályban benne van mikor lehet megszólalni (tkp. tilos megszólalni)
    vannak szabályok, be kéne tartani!


    egyébként én is sakkoztam sokat régen. Ma már csak okostelefonon pötyögök néha gép ellen. Nincs valami jó online sakk site ami ingyenes? Nem nagyon találtam mostanában.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #74
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én itt toltam régen elég sokat. akkor még magyar felület sem volt, most látom, hogy már beszél magyarul is. Online Játékok
    naggeri likes this.

  5. #75
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs valami jó online sakk site ami ingyenes? Nem nagyon találtam mostanában.
    Játssz online sakkot, ingyen! - SakkBaratok.hu

    Sakk - Online Sakk játék

    tesóm ezeket tolja
    naggeri likes this.

  6. #76
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vannak szabályok, be kéne tartani!


    egyébként én is sakkoztam sokat régen. Ma már csak okostelefonon pötyögök néha gép ellen. Nincs valami jó online sakk site ami ingyenes? Nem nagyon találtam mostanában.
    A legjobb online sakk progi a playchess.com. Le kell tölteni egy ingyenes klienst és lehet tolni guest accounttal, rengeteg féle time control és sok ellenfél. Ha rendes accountod van akkor számol ELO-t is, tudsz erősség alapján szűrni stb, de a guest is simán jó ha csak szórakozni akarsz...
    naggeri likes this.

  7. #77
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vannak szabályok, be kéne tartani!


    egyébként én is sakkoztam sokat régen. Ma már csak okostelefonon pötyögök néha gép ellen. Nincs valami jó online sakk site ami ingyenes? Nem nagyon találtam mostanában.
    Én is órákat játszottam régen egy orosz oldalon, de sajnos megszűnt, pedig hibátlan 2-3-5 percesek voltak vegyes mezőnnyel... A véleményemet a témáról, pedig lehet nagy kihagyás után blogba öntöm!

  8. #78
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A könyvelő, grafikus, programozó egy értékteremtő folyamat szükséges része.
    Azért szerintem nem a munka határozza meg, hogy ki, milyen értéket teremt. Pl nem hinném a farmville programozói ***** nagy értéket teremtettek volna

    Igen, ha mindenki pókeres lenne, diszfunkcionális lenne a társadalmunk, és mind meghalnánk. De ha mindenki ügyvéd lenne, vagy könyvelő, akkor ugyanez történne.

    Nem az határozza meg szerintem egy ember értékteremtő-értékét (lol), hogy mivel keresi a pénzét, hanem, hogy hogyan éli az életét.

    Lehet jótékony célokra fordítani a havi profit egy részét, vagy fiatal művészeket támogatni, vagy bármi ilyesmit, és valószínű ezzel több, igazi értéket teremtesz, mint például egy grafikus egész munkája során
    Royalize, Pat and Corey like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #79
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ha mindenki pókeres lenne, diszfunkcionális lenne a társadalmunk, és mind meghalnánk. De ha mindenki ügyvéd lenne, vagy könyvelő, akkor ugyanez történne.
    Mindjárt eljutunk oda, hogy mi az élet értelme... és mivel nagyon valószinű, hogy a válasz valóban 42, így nem sok értelme marad ennek az egész vitának. (Illetve akkor már csak az a kérdés, hogy a 42 az suited vagy nem... )
    mkbla likes this.

  10. #80
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de van, ios-en biztos. Playmoney-ban tolják, de van mögötte real money mozgás is.
    Android market-en is van egy ingyenes app. Elég jó.

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •