Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Isildur1 félmillió dollárt bukott kedden

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem azért mert egyszerűen full tilten több magas tétes asztal van és starson 200/400 a legnagyobb omahában és holdemben is egyaránt.. egyébként nem kell isildurt irigyelni meg van ennek a "munkának" is a szép és negatív oldala.. de egy biztos hatalmas mentális erő kell ahhoz h az ember ekkora kilengéseket elviseljen.. engem az megvisel ha 50 szaros ezer ftot elbarmolok egy nap (még ha tilt is volt benne és vissza is jött- de megviselt) akkor milyen lehet 500 ezer dollárt elbarmolni... mondjuk ahhoz képest amit 2009ben csinált ez is aprópénz , én tisztelem és csodálom h fejben ennyire bírja a bukót
    azt a pénzt jópárszor megkereste majd elbukta, így a 28. elbukás után kétlem hogy túlságosan ideges lenne
    kapitany10 likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    most nyílván azért fut ott több magastétes játék, mert nem rossz a ps-nek ha a másik hajójukat is felfuttatják. azonban azt én sem értem, hogy korábban amikor még az ftp nem tartozott hozzájuk, miért nem nyitottak nagyobb asztalokat, mert nem hiszem hogy nincs erre lehetőség, illetve nem volt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •