Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Acoimbra a $33 (1R1A) NLHE döntőben

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Acoimbra a $33 (1R1A) NLHE döntőben


  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Az, hogy 15 ezer dollárból 13 900 egy olyan versenyről van, ami abszolút lottó, engem kurvára nem győzött meg az első fél év alatt, hogy megérné mtt-zni... Ez eddig egy eléggé besült promóció.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 07. 25. 14:29

  3. #3
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy 15 ezer dollárból 13 900 egy olyan versenyről van, ami abszolút lottó, engem kurvára nem győzött meg az első fél év alatt, hogy megérné mtt-zni... Ez eddig egy eléggé besült promóció.
    Azt néztem, hogy az utóbbi időszakban a lendülete is teljesen visszaesett. Az elején minden nap nyomta, mostmár 2-3 naponta. A másik meg, hogy erőlteti ezt a 3,5R versenyeket is, de ott se látom, hogy akkora teljesítménye lenne. Ráadásul az elejétől kezdve coach foglalkozik vele... Mi itt a hiba?

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Azt mondta, hogy 100 dodóból 100 000-et csinál MTT-vel. Már van neki 15 000-re. Hol itt a hiba?

  5. #5
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Azért járunk ezekre a fórumokra és azért szeretem (talán más is) a pókert, mert elhiszem, hogy nem szerencse alapú játék hosszútávon. Ehhez képest egy elismert pro, akit még elismertebbek tanítanak fél év alatt keresett 1000 dollárt több, mint 3000 verseny alatt. (...ja meg nyert a lottón)

    Itt a hiba.

    (mondjuk én ezért nem mtt-zek)

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ehhez képest egy elismert pro
    ?
    ZsoleszAK47, TominhoPA and jak1 like this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért járunk ezekre a fórumokra és azért szeretem (talán más is) a pókert, mert elhiszem, hogy nem szerencse alapú játék hosszútávon. Ehhez képest egy elismert pro, akit még elismertebbek tanítanak fél év alatt keresett 1000 dollárt több, mint 3000 verseny alatt. (...ja meg nyert a lottón)

    Itt a hiba.

    (mondjuk én ezért nem mtt-zek)
    Bélabácsit gondolom elismeritek ti is?! http://imageshack.us/a/img198/1413/belabacsi.jpg Ezek után nem tudom mekkora az a minta, ami után kijelenthető, hogy kijött a tudás, vagy hogy belehet lőni, hogy mekkora ROI hozható?!
    Beteg dolog ez az 1000+ létszámú turnézás, maximális tisztelet annak aki ezt a műfajt választotta.

  8. #8
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért járunk ezekre a fórumokra és azért szeretem (talán más is) a pókert, mert elhiszem, hogy nem szerencse alapú játék hosszútávon. Ehhez képest egy elismert pro, akit még elismertebbek tanítanak fél év alatt keresett 1000 dollárt több, mint 3000 verseny alatt. (...ja meg nyert a lottón)

    Itt a hiba.

    (mondjuk én ezért nem mtt-zek)
    igen a hiba költői kérdés volt

  9. #9
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Minden nap "könyörgök" h nehogy megcsinálja!

  10. #10
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    nagyon is tiszteletre méltó az, ahogy hozzááll a kihíváshoz. Számos döntő asztala volt már. Én viszont nagyon drukkolok, hogy összejöjjön neki. Alázat, szorgalom, hozzáállás példaértékű.

    Aki szerint nem jó játékos, az tegye fel magának azt a kérdést, hogy vajon hogy lett supernova elite, illetve PS pro. Biztos puszira adta neki a pro címet a PS. Ezután hasonlítsa a saját eredményeit az ővéhez.
    ZsoleszAK47 and Jul3s4ty like this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •