Oldal: 8 / 30 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (300) összesen
Like Tree35Likes

Téma: Microgaming Network

  1. #71
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tele keyloggerrel
    Jaja, a Te rollod es a HM eredmenye kozott is ezert van nemi kulonbseg
    EV meg RNG, mi? Hahaha, kis naivak
    danfiu likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #72
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hi! En mar egy ideje nem jatszok itt, de az utobbi par honapban ugye megjelentek az olyan anonim asztalok, aholmar nm volt szammal megkulonboztetve az aztal neve, s a hm igy mar nem tudta kezelni a hud-ot ezekre az asztalokra. Nem tudom, hogy ez valtozott-e. De PT4-hez toltottem le frissitest, s abban az infos reszben mintha ilyesmirol lett volna szo, hogy mar tudja kezelni az IPN, Micro-s anonim azstalokat. Ahogy neztem, nem teljesen automatikusan, kell valamit kavarni, de valamit tud.

    Mint irtam, nem probaltam, csak olvastam. ha valaki PT4-et hasznal, megnezheti. bar gondolom aki ebben a teremben jatszik, az naprakesz, csak gondoltam beirom.

    GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi! En mar egy ideje nem jatszok itt, de az utobbi par honapban ugye megjelentek az olyan anonim asztalok, aholmar nm volt szammal megkulonboztetve az aztal neve, s a hm igy mar nem tudta kezelni a hud-ot ezekre az asztalokra. Nem tudom, hogy ez valtozott-e. De PT4-hez toltottem le frissitest, s abban az infos reszben mintha ilyesmirol lett volna szo, hogy mar tudja kezelni az IPN, Micro-s anonim azstalokat. Ahogy neztem, nem teljesen automatikusan, kell valamit kavarni, de valamit tud.

    Mint irtam, nem probaltam, csak olvastam. ha valaki PT4-et hasznal, megnezheti. bar gondolom aki ebben a teremben jatszik, az naprakesz, csak gondoltam beirom.

    GL!
    Működésre lehet bírni , bár van olyan hogy 4 asztalt belövök , majd még kettőt , megy a hud elromlik az asztal , lecserélem aztán az újakat már nem akarja felismerni.

  4. #74
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    HM2 megy nektek rendesen?
    Normál cash asztalon úgy tudom működésre bírni, hogy table finderrel megkeresem az asztalt, kidob egy random hudot, újraindítom a hm-et és utána minden ok.
    Viszont most sehogy se akart megfelelő hudot mutatni. Nem a megfelelő asztalokét mutatta, és szinte handenként változott. Mintha nem tudta volna megkülönböztetni az asztalokat egymástól.

  5. #75
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Olyan, mintha nem ismerné fel az asztalokat. Eddig ilyet csak ugyanolyan nevű asztaloknál láttam, de ezeknek különbözőek a neveik.
    Nálatok működik rendesen?

  6. #76
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan, mintha nem ismerné fel az asztalokat. Eddig ilyet csak ugyanolyan nevű asztaloknál láttam, de ezeknek különbözőek a neveik.
    Nálatok működik rendesen?
    Nekem működik.

  7. #77
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem működik.
    Köszi

  8. #78
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Szasztok!

    PT4 kérdésem lenne.

    1. a handeket csak akkor kezdi el importálni a session közben, ha előtte csinálok egy adatbázistisztítást (gamehistory.dat) - Clear databases now. Ez normális?

    2. ha kívülről, egy fájlból/könyvtárból akarok beimportálni Microgaming handeket az adatbázisba, akkor azt egyszerűen nem teszi meg nekem a PT4. Elkezd vmit csinálni, bal alul kiírja, hogy "Calculating", aztán ennyi, nem történik semmi (20 percet vártam). Ezután leállítani sem tudom az importálást, ha a "Stop getting hands"-re nyomok, akkor nem történik semmi, és ha le akarom állítani a PT4-et, akkor asszondja, hogy "nem lehet bezárni importálás közben blabla".

    Mi a probléma?

  9. #79
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás Microgaming “Cash drop” promóció

    A Microgaming hálózat bejelentette a „Cash drop” néven futó promócióját a Blaze (gyorspóker) asztalokon.

    A hálózat 5 percenként véletlenszerűen oszt ki €10-t a játékosoknak a Blaze asztaloknál. Az egy héten át tartó promóció Július 31-én kezdődik és €20.000-t osztanak ki. A hálózat nemrég a hagyományos Heads-Up Cash Game asztalait 8-Man Blaze asztalokra cserélte.

    Az alábbi termekben vehettek részt a promócióban:
    PAF Poker
    Betsson Poker
    StanJames Poker
    24hPoker

  10. #80
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Nem tud vki hotkey scriptet Microgaminghez? Elég lenne egy olyan is, amivel gombnyomásra tudok dobni, a többi nem olyan érdekes.

Oldal: 8 / 30 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •