Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Élő verseny...5000 second chance...Dühöngök!

  1. #11
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    bezártak mindent! élő póker törvény, online szabályozás, nemzeti pókertrafik... eeee vótááá utazva?!

  2. #12
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bezártak mindent! élő póker törvény, online szabályozás, nemzeti pókertrafik... eeee vótááá utazva?!
    nem voltam elutazva, itthon voltam, egyszerűen csak felhagytam a játékkal, nem követtem nyomon semmilyen eseményt, annyit tudtam, hogy a gépeket kitiltották a kocsmákból és ennyi...

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet papamsjdsd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első és legfontosabb szabály: a "muszály"-t írdd pontos J-vel. Én úgy jobban szeretem.

    Játékkal kapcsolatos tanácsok: Pre ne 2-3 BB-t emelj, azt élő játékban kinevetik. A cbeteket is előszeretettel callolják. Játszd a pozíciódat, játszd az asztalt! Ha ez megy, akkor nagy baj nem lehet! :-)
    A második szabály, hogy az "írdd" szót írd egy d-vel!!! Én úgy jobban szeretem. Hihetetlen, egy más által leírt helytelen szó után egy szóközzel már te is helytelenül írsz, így felelsleges beszólogatni!

  4. #14
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    A pozícióhoz nem feltétlen szükséges a prémium lap. Egyébként meg ha már 10 vakszinten keresztül totál inaktív vagy, majd agresszívoskodsz egyet kettőt, még a legnagyobb marháknak is fel fog tűnni, hogy "van valami itten". Nem mellesleg ha a lapjaid 95%-át foldolod, akkor rengeteg időd van megfigyelni egy-két embert, leginkább azokat akiken pozíciód van/lehet ha emelnek előtted, és utána megpróbálni lejátszani egy kicsit az asztalról. És szerintem nagyobb "szégyen" úgy kiesni egy versenyről, hogy minden lapot dobsz, majd egy pár BB-vel már feladva mindent beleszarok módon kiesek. Akkor már inkább próbálkozok a semmivel is küzdeni!
    ZsoleszAK47 likes this.

  5. #15
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Azon gondolkodom, hogy vajon mióta pókerezel, és eddig milyen lapjárásod lehetett, ha ez így felmerül?! Valószinűleg írigykedem.

  6. #16
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pozícióhoz nem feltétlen szükséges a prémium lap. Egyébként meg ha már 10 vakszinten keresztül totál inaktív vagy, majd agresszívoskodsz egyet kettőt, még a legnagyobb marháknak is fel fog tűnni, hogy "van valami itten". Nem mellesleg ha a lapjaid 95%-át foldolod, akkor rengeteg időd van megfigyelni egy-két embert, leginkább azokat akiken pozíciód van/lehet ha emelnek előtted, és utána megpróbálni lejátszani egy kicsit az asztalról. És szerintem nagyobb "szégyen" úgy kiesni egy versenyről, hogy minden lapot dobsz, majd egy pár BB-vel már feladva mindent beleszarok módon kiesek. Akkor már inkább próbálkozok a semmivel is küzdeni!
    Senki nem mondta, hogy inaktív voltam csak nem láttam értelmét a kicsi vaktéteken erőszakoskodnom, mert mindig SD volt a vége. Ide-oda vándoroltak a zsetonok az asztalon. De még így is több partiban voltam benne, mint ilyenkor szoktam. Ja, és "vót kűzdés ne parájjá", de a szarból nem lehet várat építeni...

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkodom, hogy vajon mióta pókerezel, és eddig milyen lapjárásod lehetett, ha ez így felmerül?! Valószinűleg írigykedem.
    az elején mindig jobban adja... (ami egyébként télleg így van, mert akinek meg szarul adja, az nem kap kedvet a további játékhoz)

  8. #18
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkodom, hogy vajon mióta pókerezel, és eddig milyen lapjárásod lehetett, ha ez így felmerül?! Valószinűleg írigykedem.
    2002 óta játszom texast. Korábban snpaszer, römy, fayer. Volt egy leállásom 2008-2013 év elejéig, amikor semmilyen szerencsejátékot nem játszottam. Plusz, úgy igazából a az elméletét a pókernek év elejétől ismertem meg, korábban azt se tudtam mi az a 3bet...
    De érdekes, amit nem nagyok értek, hogy anno, stabil nyerő voltam az elő cash-eken é 100/200 és 200/400-on, zsigerből ment a játék, és most, hogy van már némi tudás, mindent túlgondolok. És voltak ugyan rossz lapjárásaim, de olyan, hogy 4 óra alatt ATo és 99 legyen a legjobb lapom, olyan még nem. Lehet, hogy eddig szerencsém volt?

  9. #19
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2002 óta játszom texast. Korábban snpaszer, römy, fayer. Volt egy leállásom 2008-2013 év elejéig, amikor semmilyen szerencsejátékot nem játszottam. Plusz, úgy igazából a az elméletét a pókernek év elejétől ismertem meg, korábban azt se tudtam mi az a 3bet...
    De érdekes, amit nem nagyok értek, hogy anno, stabil nyerő voltam az elő cash-eken é 100/200 és 200/400-on, zsigerből ment a játék, és most, hogy van már némi tudás, mindent túlgondolok. És voltak ugyan rossz lapjárásaim, de olyan, hogy 4 óra alatt ATo és 99 legyen a legjobb lapom, olyan még nem. Lehet, hogy eddig szerencsém volt?
    az is lehet hogy a tudásod még nem a legjobb,ezt bárki írhatja hogy "van tudásom nem is értem miért nem adja",számtalanszor lehet ezt olvasni blogokban,előfordulhat hogy teljesen rosszul alkalmazol dolgokat,persze lehet hogy ez rád nem igaz nem azért írom,csak valamennyire tipikus

    (biztosan másoknak is vannak pl. barátai akik néha játszogatnak majd jönnek a bad beat-ekkel h így meg úgy estem ki ez nem igazság,lejátszok évi 20 versenyt és mikor adja már hiszen tudásom már van csak mindig kimákolnak!)

    akinek azért van rálátása,tapasztalata hogy most 1 verseny alatt hogy jönnek a lapok vagy hogy nem,az tudja hogy annyira kicsi távról beszélünk hogy bármi lehet,nem foglalkozik vele,hanem megpróbálja az adott szituációból kihozni a legjobbat

    ahogy előttem is írták alkalmazkodj az asztalhoz,nézd meg ki milyen hibákkal játszik és próbálj meg rámenni arra,válts sebességet,főleg ha nagyon feszes voltál akkor ha hirtelen elkezdesz játszani,aggrózni akkor majd jön a szöveg hogy na a tutistánál van valami,használd ki a rólad kialakult képet,illetve ha eljön a push/fold akkor ne fogd vissza magad
    Ice-pocó likes this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  10. #20
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudna nekem valaki valami hasznosat tanácsolni
    Igen. A muszáj szót ne írd le többé ly-nal, mert nem csak agyvérzést kapok tőle, de nagyon sok helyen nem fognak komolyan venni

    Amúgy hány óráig tartott számodra ez a verseny? Csak mert azt szorozd meg 15-20 handdel, kb. annyit kaphattál kézhez. Szóval száz, max kétszáz hand alatt mit vársz? Ilyen a variancia, ezt megérteni egy nagyon fontos része a pókernek, simán lehet, hogy nem kapsz jó lapokat ennyi leosztás alatt, és sok mindent nem tudsz kezdeni vele.

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De érdekes, amit nem nagyok értek, hogy anno, stabil nyerő voltam az elő cash-eken é 100/200 és 200/400-on, zsigerből ment a játék
    Erre is csak azt mondhatom, hogy valszeg nem volt nagy minta, plusz ne feledd, akkoriban még kevesebbet tudott mindenki a játékról, mint most, attól függetlenül, hogy az élő mezőny most is durván gyenge. 2002-ben szerintem ha volt egy kis magadhoz való eszed, és nem voltál valami őrjöngős idegbeteg típus, akkor könnyű volt nyerned.

    Valamint egy dolog az, hogy játszottál már akkor is, meg egy másik, hogy mennyit tudtál valójában. mint mondod, nemrég azt sem tudtad mi az a 3bet, tehát (és remélem nem veszed ezt sértésnek, egyáltalán nem annak szánom) előtte valszeg szinte úgy is tekinthető, mintha nem is nagyon játszottál volna még, mert technikai tudásod nem nagyon volt.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 07. 26. 10:37

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •