Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (63) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Negreanu szerint túlértékelik durrrrt, Galfondot és a Dang fivéreket

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Negreanu szerint túlértékelik durrrrt, Galfondot és a Dang fivéreket


  2. #2
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    Bloom biztos hogy robot..........

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    egy nagyon nagy felkiáltójel..ez a véleményem

  4. #4
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    "a legjobb online profik csettintenek örömükben, ha durrrr megjelenik az asztaluknál" ez szép

    Nekem abszolút tetszik Negro nyilatkozata

    rákerestem Lalibertére, hát van mit elszórnia

  5. #5
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "a legjobb online profik csettintenek örömükben, ha durrrr megjelenik az asztaluknál" ez szép
    ha jól emlékszem pár hónapja volt egy cikk itt akadémián, hogy FTP-n konkrétan durrrr-ra ültek rá többen is, szal lehet abban vmi, amit idéztél a cikkből
    ikaszápól dolan!


  6. #6
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Ezt jól megaszondta, van sztem igazságalapja, nem is kevés. Igazából csak Galfond nevével nem értek egyet, őt ki kellett volna hagynia...

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Nagyjából 95% igaza is van. Ha Laliberté nem lett volna, nem ismernénk őket az biztos.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Szerintem meg nagyrészt marhaság amit mond.Főleg a durrros rész.Bloom a király abban igaza van. :-)
    A Ps-Ft párbaj pont leszarták az ft prok.Cashben megették volna őket.Haxton mondjuk elég komolyan tolja de ennyi.
    vadallat likes this.

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ha igaza van, ha nem, teljesen mindegy. Az élet minden területén rengeteget számít, ha jókor van jó helyen az ember, maximum kibaszottul bosszant minket, hogy ez nem velünk történt. Volt idő, amikor nekem is ellenszenves volt sok magyar "pro", pont ilyen indokok miatt, csak aztán fejlődött a személyiségem.
    Lompesz likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ez nem kérdés... igaza van neki.. sok pro azért lett nagyon gazdag és nagy rollal bíró emberke mert anno mikor amcsiban tolták a high stakes póker epizódokat és még legál volt az online póker..és sok hal befizetett pár ezer dollárt és természetesen a sok hal úgy játszott,mint amit a hs pókerben láttak durrtól... 89 suiteddel floatolt egy több ezres kasszát ivey ellen.. nem kellett sok csak pár ilyen halat lefejni és kész is a lifetime roll... ezek a srácok meg azért valamelyest értékért tolták... és lett pénzük.. nekem azért sokat mond negraneu szava.. sauce123 isildur1 ben 86 galfond zsenik.. de durr annyira nem tűnik annak , főleg h nem vállalta folytatni jungleman ellen a hu challenget

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •