Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (103) összesen
Like Tree139Likes

Téma: Rosszat tesz a pókernek a fiatal játékosok viselkedése?

  1. #81
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért szerintem nem a munka határozza meg, hogy ki, milyen értéket teremt. Pl nem hinném a farmville programozói ***** nagy értéket teremtettek volna

    Igen, ha mindenki pókeres lenne, diszfunkcionális lenne a társadalmunk, és mind meghalnánk. De ha mindenki ügyvéd lenne, vagy könyvelő, akkor ugyanez történne.

    Nem az határozza meg szerintem egy ember értékteremtő-értékét (lol), hogy mivel keresi a pénzét, hanem, hogy hogyan éli az életét.

    Lehet jótékony célokra fordítani a havi profit egy részét, vagy fiatal művészeket támogatni, vagy bármi ilyesmit, és valószínű ezzel több, igazi értéket teremtesz, mint például egy grafikus egész munkája során
    én sem szeretem ezt h aki ezt vagy azt dolgozza az értékesebb ember, vagy aki többet keres a másiknál , az nagyobb ember. viszont tény és való h a póker az olyan munka ami magadon kívül senkinek sem hasznos, tehát kicsit olyan mintha elszigetelt lennél a társadalomtól. és mielőtt jönnének a viták. nekem ezzel nincsen bajom, mert én tisztelem azt aki eljutott már egy bizonyos szintig és pókerből tartja el magát, de ettől függetlenül igaz amit mondtam

  2. #82
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Android market-en is van egy ingyenes app. Elég jó.
    véégre. már vártam btw. kösz az infot
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #83
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet puri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barátom dehogyis nem, úgy elküldik az embert itt is melegebb éghajlatra hogy utána már nincs kedve ide írni sem játszani, szóval megy az oltás 1000-el. Itt ezen az oldalon a gyenge játékosokból és még az újoncokból is viccet csinálnak, lehet hogy van 1-2 ember elvétve aki segíti is a gyenge játékosokat jó tanács-csal.
    Talán csak a nagyon nagyon amatőr kérdéseknél fordul ez elő. Amikor érződik hogy a srác semmit nem olvasott még a témában, és óriási energiabefektetés lenne törődni vele. Nekem pl. számtalan hülye kérdésem volt, van, és lesz is, és elég türelmesek. Oké, van 1-2 fazon akinél már kihúztam a gyufát és érződik hogy megütne, de ez tényleg csak 1-2 fazon.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #84
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sem szeretem ezt h aki ezt vagy azt dolgozza az értékesebb ember, vagy aki többet keres a másiknál , az nagyobb ember. viszont tény és való h a póker az olyan munka ami magadon kívül senkinek sem hasznos, tehát kicsit olyan mintha elszigetelt lennél a társadalomtól. és mielőtt jönnének a viták. nekem ezzel nincsen bajom, mert én tisztelem azt aki eljutott már egy bizonyos szintig és pókerből tartja el magát, de ettől függetlenül igaz amit mondtam
    Hát a nyerő onlinepókernek van haszna. Behozod a külföldi pénzt Magyarországra
    BennyGothiv likes this.

  5. #85
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    ezt mire alapozod? volt szerencsém rengeteg olasz szervezésű / sok olaszt vonzó versenyen részt venni, saját tapasztalatom, hogy az olaszok pont a legvidámabb legkedvesebb pókeresek. Persze hangosan beszélnek és vitatkoznak mert ők ilyenek, de semmi durvaság nincs sose. Az pont a kelet-közép európai népekre igaz, köztük élen vannak az örökké rovázó magyarok is sajnos.
    Royalize, Tomott and TominhoPA like this.

  6. #86
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sem szeretem ezt h aki ezt vagy azt dolgozza az értékesebb ember, vagy aki többet keres a másiknál , az nagyobb ember. viszont tény és való h a póker az olyan munka ami magadon kívül senkinek sem hasznos, tehát kicsit olyan mintha elszigetelt lennél a társadalomtól. és mielőtt jönnének a viták. nekem ezzel nincsen bajom, mert én tisztelem azt aki eljutott már egy bizonyos szintig és pókerből tartja el magát, de ettől függetlenül igaz amit mondtam
    Ha értéket nem is teremt, de mindenképpen több pénzt tud költeni egy pókeres, mint egy százpárezerből élő átlagmagyar. Azt meg ugyanitt költi el magyar boltokban, magyar szolgáltatásokra.

  7. #87
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen meglepő. itt a fórumon is lehet tapasztalni h megy a gúnyolódás arcoskodás, és aki újonc kezdő azt szapulják mert néha van egy egy hülye kérdése
    Csak az a nem mind1, hogy valaki kezdőként hülyét kérdez vagy magabiztosan osztja a hülyeségeit.
    Holdenper and S0nnyB1ack like this.

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vannak szabályok, be kéne tartani!


    egyébként én is sakkoztam sokat régen. Ma már csak okostelefonon pötyögök néha gép ellen. Nincs valami jó online sakk site ami ingyenes? Nem nagyon találtam mostanában.
    Playchessre beregisztrálhatsz annyiszor amennyiszer akarsz. A playchessről szinte csak a multi table hiányzik

  9. #89
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sem szeretem ezt h aki ezt vagy azt dolgozza az értékesebb ember, vagy aki többet keres a másiknál , az nagyobb ember. viszont tény és való h a póker az olyan munka ami magadon kívül senkinek sem hasznos, tehát kicsit olyan mintha elszigetelt lennél a társadalomtól. és mielőtt jönnének a viták. nekem ezzel nincsen bajom, mert én tisztelem azt aki eljutott már egy bizonyos szintig és pókerből tartja el magát, de ettől függetlenül igaz amit mondtam
    Végre egy olyan hozzászólás, amivel tudok azonosulni. Azt, hogy ki mennyire értékes az nem mérhető,azt csak Krisztus tudja! Persze vannak emberek akikről tudjuk, hogy szinte biztos el fognak kárhozni.
    Viszont, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy szerinted(tetek), a póker mennyire befolyásolja az egónkat?

  10. #90
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sem szeretem ezt h aki ezt vagy azt dolgozza az értékesebb ember, vagy aki többet keres a másiknál , az nagyobb ember. viszont tény és való h a póker az olyan munka ami magadon kívül senkinek sem hasznos, tehát kicsit olyan mintha elszigetelt lennél a társadalomtól. és mielőtt jönnének a viták. nekem ezzel nincsen bajom, mert én tisztelem azt aki eljutott már egy bizonyos szintig és pókerből tartja el magát, de ettől függetlenül igaz amit mondtam
    Fel lehet fogni így is, meg úgy is, hogy mondjuk hála a póker során szerzett szemléletemnek baromi sok barátomnak tudok segíteni olyan problémákat megoldani, amiktől az úgymond "átlagember" (legtöbb ember) kétségbeesik és pánikol.

    Meg hogy kétszer annyi borravalót hagyok mindenhol ott, hála annak, hogy többet keresek. A haverok lesnek, amikor 3500 Ft-os pizzarendelésre odaadok a jóembernek 4 ezret v többet, mert jófejnek tűnik, mosolyog, és szegény megmászta a 3 emeletet, és látszik hogy elfáradt, gondoltam megérdemli. Az említett haverok az általad a társadalom számára oly hasznosnak kikiáltott emberek (csak mert olyat dolgoznak), mégis közlik velem, hogy ők ugyan egy fillért nem adtak volna borravalót, mert hát az 2 sör amit én odaadtam, mit képzelek, inkább jól be kéne b***ni belőle... no comment
    De a futárnak lehet jobb kedve lesz aznap ettől, normális lesz a következő vendéggel is, meg másnap tud venni 2 gombóc fagyit a kislányának, aki szintén boldog lesz. Ha meg a haverok fizettek volna, csalódva battyogna ki a következő helyre, ahol emiatt nem kap borravalót, és a kislány sem kap fagyit, aki morcos lesz és sírni fog, az anyukája meg emiatt ideges lesz stb stb stb :P:P

    Vagy hogy szerencsére a pókernek hála megtehetem, hogy rendszeresen adakozom bizonyos helyekre. Többször és többet, mint mondjuk az okmányirodában recepciós srác, akinél az előbb jártam.
    Mert ő szegény kevesebbet keres, és többet dolgozik. Amúgy nagyon normális, és tényleg hasznos a társadalom számára, de miért csak ő? Szerintem mi is ugyanúgy azok vagyunk, csak máshogy, más formában. Ezt valaki kitalálta egyszer, és azóta akinek megtetszik, az ezt hajtogatja, csak éppenséggel nem gondolja át rendesen, hogy miért is kiáltja ki a pókereseket a társadalom legaljának...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •