Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Élő verseny...5000 second chance...Dühöngök!

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    egyszer énis elgondolkoztam ezen hogy normális e ha órákon át nem kapok használható lapokat? a válasz: igen, megeshet. ilyenkor nincs mit tenni... fold, fold, fold...

    élőben azért sz*r ez mert ráadásul lassú is a játék, online meg azért, mert gyorsabban kapod a lapokat és ha csupa gyenge lapot kapsz akkor hamarabb frusztrál(hat) mint élőben.... szóval, bele kell törődni. én ha lapsivatagba futok, fogom magam és kilépek az asztaltól, és inkább megyek egy kört az autóval. versenyt már nem is játszom mert nem szeretek órákat ott ülni egyhuzamban, főleg amikor már ft van és már nem bírok ülni
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 07. 26. 11:34

  2. #22
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az is lehet hogy a tudásod még nem a legjobb,ezt bárki írhatja hogy "van tudásom nem is értem miért nem adja",számtalanszor lehet ezt olvasni blogokban,előfordulhat hogy teljesen rosszul alkalmazol dolgokat,persze lehet hogy ez rád nem igaz nem azért írom,csak valamennyire tipikus

    (biztosan másoknak is vannak pl. barátai akik néha játszogatnak majd jönnek a bad beat-ekkel h így meg úgy estem ki ez nem igazság,lejátszok évi 20 versenyt és mikor adja már hiszen tudásom már van csak mindig kimákolnak!)

    akinek azért van rálátása,tapasztalata hogy most 1 verseny alatt hogy jönnek a lapok vagy hogy nem,az tudja hogy annyira kicsi távról beszélünk hogy bármi lehet,nem foglalkozik vele,hanem megpróbálja az adott szituációból kihozni a legjobbat

    ahogy előttem is írták alkalmazkodj az asztalhoz,nézd meg ki milyen hibákkal játszik és próbálj meg rámenni arra,válts sebességet,főleg ha nagyon feszes voltál akkor ha hirtelen elkezdesz játszani,aggrózni akkor majd jön a szöveg hogy na a tutistánál van valami,használd ki a rólad kialakult képet,illetve ha eljön a push/fold akkor ne fogd vissza magad
    ...némi tudást írtam csak

  3. #23
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen. A muszáj szót ne írd le többé ly-nal, mert nem csak agyvérzést kapok tőle, de nagyon sok helyen nem fognak komolyan venni

    Amúgy hány óráig tartott számodra ez a verseny? Csak mert azt szorozd meg 15-20 handdel, kb. annyit kaphattál kézhez. Szóval száz, max kétszáz hand alatt mit vársz? Ilyen a variancia, ezt megérteni egy nagyon fontos része a pókernek, simán lehet, hogy nem kapsz jó lapokat ennyi leosztás alatt, és sok mindent nem tudsz kezdeni vele.


    Erre is csak azt mondhatom, hogy valszeg nem volt nagy minta, plusz ne feledd, akkoriban még kevesebbet tudott mindenki a játékról, mint most, attól függetlenül, hogy az élő mezőny most is durván gyenge. 2002-ben szerintem ha volt egy kis magadhoz való eszed, és nem voltál valami őrjöngős idegbeteg típus, akkor könnyű volt nyerned.

    Valamint egy dolog az, hogy játszottál már akkor is, meg egy másik, hogy mennyit tudtál valójában. mint mondod, nemrég azt sem tudtad mi az a 3bet, tehát (és remélem nem veszed ezt sértésnek, egyáltalán nem annak szánom) előtte valszeg szinte úgy is tekinthető, mintha nem is nagyon játszottál volna még, mert technikai tudásod nem nagyon volt.
    hagyjuk már ezt a muszáj-t , valamiért nem húzza alá a j-és szavakat az ellenőrző, engem is megtévesztett, gondoltam a gép jobban tudja, kipróbáltam mindkettőt, ezzel mindig gondom volt, de nincs problémám a helyesírással
    Korábban sokat játszottam, és sokkal de sokkal agresszívabb voltam, mint manapság. Gondolok itt az idegbetegségre...Ma már ritkábban hagyja el hangos szó a számat.
    Viszont, azt gondolom, hogy nem a szerencsének volt köszönhető a nyereség, hanem sokkal bevállalósabb voltam, ami ma már nem mondható el rólam.
    Jó, jó...azért nem panaszkodhatom, mert pluszos vagyok a kártyajátékokban, mióta az eszemet tudom, (nem számolok órabért),nem is ebből élek,csak a nyereményekből gazdálkodok kizárólag!!! de jó volna behúzni egy sunday-t....

  4. #24
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A laphalálról értekeztek ekkora elánnal? Én kifejezetten nyelvtan-náci vagyok, de "írdd és mondd, nem muszály ezen ennyit pörögni" Szép napot!

  5. #25
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Ha van egy kis szabadidőd, akkor szánj rá mondjuk 1 vagy 2 teljes órát, amikor végig csak kiosztod a lapokat mondjuk 8 vagy 9 főre és felírod mindig hova milyen lap érkezett, vagy mondjuk ne 1 vagy 2 óráig csináld, hanem 200-300 leosztásig. Aztán szépen nézegesd át. Lehet, hogy az egyik helyre lapfosás lesz, tele párokkal meg mindenféle magas SC-vel, míg máshol lehet a legjobb lap egy T9s lesz...
    Ice-pocó likes this.

  6. #26
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha van egy kis szabadidőd, akkor szánj rá mondjuk 1 vagy 2 teljes órát, amikor végig csak kiosztod a lapokat mondjuk 8 vagy 9 főre és felírod mindig hova milyen lap érkezett, vagy mondjuk ne 1 vagy 2 óráig csináld, hanem 200-300 leosztásig. Aztán szépen nézegesd át. Lehet, hogy az egyik helyre lapfosás lesz, tele párokkal meg mindenféle magas SC-vel, míg máshol lehet a legjobb lap egy T9s lesz...
    Javaslom, hogy felejtsük el ezt a vonallat, hogy laphalál.
    Volt, hogy 2-3 hetente lejártam pesten Universumba és háromnegyed évig nem láttam AA-t.
    És egyébként meg az élőben utoljára kapott 4 AA-mból 3-at elvertek. Kétszer utg kaptam, hülye lettem volna bivaly nagyot emelni, hogy mindenki dobjon, aztán lett is 4-5 megadó, a harmadik esetben meg Csuti mestert próbáltam volna becsapdázni mikor a 3betjét csak adtam, de végül ő győzött J4s-el.

    Alkalmazkodni kell, nincs mese.
    Annyira azért nem hülyék enemik, hogy ne szúrják ki ha valaki kőszikla, először még talán dobnak is, aztán elkezdik a próbálkozásaikat a mindenféle elfogólapokkal...
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #27
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Tegnap is voltam játszani, és nem is kaptam ugyancsak nagy párt, ha jól emlékszem 99 volt a legnagyobb és azt is dobtam, nem vállaltam be egy 4-es allint. AK-m volt vagy 4-szer, abból kétszer hozni tudtam.
    Viszont a versenyt megnyertem, nem volt osztás, még nem nyertem soha, úgy, hogy ne osztottunk volna, a HU-t, úgy sikerült behúzni, hogy ellenfelem a stack-ek 80 %-val rendelkezett. Annak köszönhetem ezt, hogy teljesen aszerint, amilyen tanácsokat itt kaptam. Alkalmazkodjak az asztalhoz, ne 2-3 BB-t emeljek, pozicíó csak, 20 BB-től push. Bevált! Köszi mindenkinek! (Ha már csak a negatívumot osztom meg , úgy gondoltam jöhetne valami pozitív is)
    tylerhungary likes this.

  8. #28
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Egy kis kedvcsináló az esti versenyekhez, mindenkinek.
    Quicksound - Stop Foolin' Around - YouTube

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •